Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

BRAUN MULTİQUİCK MQ3045 SAUCE 700 BLENDER

Ürün Kodu: 0X22111191
Barkod: 8021098770721
0 Yorumlar
Yorum Yap
SKT: 06.2021
0,00 TL
Daha Fazla Braun
Daha Fazla Doğrayıcılar

Braun Multiquick MQ3045 Sauce 700 Blender

Braun Multiquick 5 Sauce 700 Blender, benzersiz özellikleriyle sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Modern tasarımıyla da öne çıkan ürün, mutfağınıza modernliği ve şıklığı taşıyor. Doğrama ve ezme gibi işlemlerinizi pratik bir şekilde yapan ve sizi asla yormayan Braun el blender seti, pratikliği en iyi hâliyle sizlere sunuyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla Braun Multiquick 5 Sauce 700 Blender, en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Braun Multiquick Blender'ın Öne Çıkan Özellikleri

Braun Blender, 350 ml doğrayıcı haznesi kapasitesi sayesinde birçok malzemeyi aynı anda doğrayabilmenize yardımcı oluyor. Üründe yer alan PowerBall teknolojisi, sıçramaları sıfıra indiriyor ve böylece kullanım sırasında mutfağınız kirlenmiyor. Tek tuşla değişen parçalar sayesinde ürün kullanım sırasında benzersiz kolaylıklar sunuyor. Üründe yer alan 1250 ml'lik jug blender, çok pratik bir şekilde smoothie hazırlayabilmenize, lezzetli içecekler yapabilmenize olanak tanıyor. Braun Multiquick 5 Sauce Blender, 700 w gücü sayesinde tüm zorlamalara meydan okuyor ve her türlü yiyeceği kolayca doğruyor. 2 kademeli hız sayesinde ürün, hızı kolayca ayarlamanıza olanak tanıyor ve böylece kontrol daima sizlerle oluyor.

Ürünün Yeni Nesil Teknik Özellikleri

Güç:700 w Renk:Beyaz Bıçak Özelliği:Çelik Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:350 ml Hız Kademe Sayısı:2 Ölçü Kabı Kapasitesi:350 ml

Braun ile Tanışmaya Hazır Olun!

Almanya menşeli olarak 1921 yılında Max Braun tarafından kurulan Braun markası, kurulduğu yıldan bu yana her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Ürettiği küçük ev aletleriyle dünya çapında büyük beğeni kazanan Braun markası, kullanıcılarına yaşam alanlarında benzersiz kolaylıklar sağlıyor. Hâlen kendini yenilemeye devam eden ve ürünlerini güçlü teknolojilerle donatan Braun, adını tüm dünya genelinde duyuruyor ve kullanıcılarına kolaylığı ve pratikliği en iyi şekliyle sunmaya devam ediyor.


• BRAUN MQ3045 SAUCE MULTIQUICK 3 BLENDER SETİ
2 hız kademesi
700 watt
o 2 değişken hız kademesi
o
o PowerBall teknolojisi ile sıçratmaya son
o
o Tek tuşla değişen parçalar
o
o 1250 ml Jug Blender ile smoothie ve içecekler hazırlayabilir, buz kırabilir, tüm malzemeleri doğrayabilirsiniz.
o
o 350 ml doğrayıcı ile tüm malzemeleri doğrayın ve dilimleyin.
o
o Çırpıcı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.