150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Ev Giyim

Toplam 65 ürün bulunmaktadır.

Ev Giyim Ürünleri

Evde geçirilen zaman dilimi içerisinde kadın, erkek herkes içerisinde rahat edebileceği kıyafetler giymeyi tercih etmektedir. Bütün gün dışarıda, iş yerinde resmi kıyafetlerle zaman geçiren bireyler eve geldiklerinde salaş, rahat kıyafetler giyerek günün yorgunluğunu atmak istemektedirler. Rahat kullanılabilen, hareketi kısıtlamayan gün boyu kişinin kendini konforlu ve özgür hissedeceği ev kıyafetleri evde geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmektedir. Ev giyim kişilere konfor ve rahatlığın yanı sıra ev şıklığını da beraberinde sunmaktadır. Ev giyim ürünleri oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir. Ev kıyafetleri denince ilk akla gelen parçalar; eşofman altları, sweatshirtler, tişörtler, beli lastikli pantolonlar, salaş elbiseler ve taytlar olmaktadır. Ayrıca pijama takımları da ev giyiminde rahatlıktan vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer almaktadır.

Ev kıyafeti tercih edilirken mevsim şartları da göz önünde bulundurularak, mevsime uygun kumaşlı ev giyim ürünleri tercih edilmektedir. Yaz aylarında nefes alan, ince dokulu, pamuklu ve salaş kıyafetler yüksek konfor sunmaktadır. Nemi çeken ve terletmeyen kumaşlar kişinin daha rahat bir şekilde ev konforunu yaşamasına yardımcı olmaktadır. İnce pamuk uzun ev elbisesi, atlet-şort takımlar ve yazlık pijamalar sıcak yaz mevsiminde seçilebilecek en rahat ev kombinleri arasında yer almaktadır. Kış aylarında ise hem rahat hemde sıcak tutan kıyafetler tercih edilmektedir. Polar eşofmanlar, sweatshirtler, termal taytlar, pamuklu pijama takımları kış mevsiminde en çok tercih edilen ev giyim ürünleri arasında bulunmaktadır.

Ev giyim ürünleri kişilerin sadece rahat edebileceği şekilde değil aynı zamanda şık olabilecekleri şekilde tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı sezon renkleri, trend desenler ve birçok farklı modellerde ürün tasarlanarak kişilere hem şık hem de rahat olabilme imkanı sağlamaktadır. Ayıca üst ve alt ev giyim ürünleri birbiri ile kolay bir şekilde kombinlenebilmektedir. Ev giyim kombinleri farklı parçaları bir araya getirerek yapılabileceği gibi ikili takım olarak ta satışa sunulmaktadır. İkili eşofman takımları ve pijama takımları ev giyiminin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Ev giyim ürünleri kadın, erkek, çocuk her cinsiyete ve zevke hitap edecek şekilde oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir. Her sezon yenilenen modeller birçok farklı marka tarafından satışa sunulmaktadır.

Kadın Ev Giyim 

Kadınlar için ev giyim kombinleri günlük sokak kombini, ofis kombini ve en az özel davet kombini kadar önem taşımaktadır. Çünkü kadınlar her zaman kendilerini güzel ve bakımlı görmek istemektedirler. Ev giyim kombinleri ile rahat zaman geçirirken aynı zamanda şık ve bakımlı olmak isteyen kadınlar için birçok farklı tarzda ürün çeşidi bulunmaktadır. Kadın ev giyim takım modelleri, şortlu takımlar, tişörtler ve salaş pantolonlar şık tasarımları ile rahatlığı ve estetik görünümü kullanıcıya sunmaktadır. Ayrıca tayt ev giyim de en çok tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Evde giyilecek mini elbise modelleri de şıklığından vazgeçmeyen bayanlar için son derece ideal ev giyim ürünlerindendir. Bayan ev giyim ürünleri yazlık ve kışlık olmak üzere çok geniş ürün çeşidine sahiptir. Birbirinden farklı elbiseler, taytlar, eşofmanlar, pijamalar, şortlu takımlar her tarza uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Erkek Ev Giyim 

Gün boyu dışarıda, iş yerinde vakit geçiren ve resmi kıyafetlerden sıkılmış erkekler eve geldiklerinde günün yorgunluğunu atabilmek için rahat ev kombinleri tercih etmektedirler. Hareketi kısıtlamayan ve kumaşıyla teni rahatsız etmeyen ev kıyafetleri erkekler için de son derece önem taşımaktadır. Eşofman takımları, sweatshirtler, pijama takımları erkeklerin evde rahat edebileceği ev giyim ürünleri arasında bulunmaktadır. Birbirinden farklı renkler, çeşitli desenler ve baskılar ile tasarlanmış, oldukça fazla ürün çeşidine sahip erkek ev giyim ürünü bulunmaktadır. Yaz mevsiminde ince, pamuklu ve nefes alan kumaşlardan üretilmiş tişört ve şort kombinleri erkek giyiminde sıklıkla tercih edilmektedir. Kış mevsiminde ise eşofman takımları, sweatshirtler, ekoseli pijama takımları, polar takımlar erkek ev giyiminin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

Rahat Ev Giyim 

Kişiler ev içerisinde daha konforlu ve özgür hissedebilecekleri kıyafetler giymeyi tercih etmektedirler. Özellikle gün boyu çalışan erkek ve kadınlar akşam eve geldiklerinde günün yorgunluğunu atmalarına yardımcı olacak salaş ve rahat ev kıyafetleri giymeyi tercih etmektedirler. Birçok marka tarafından herkesin beğenisine hitap edecek ve ihtiyacına uygun olacak ev giyim ürünleri tasarlanmaktadır. Herkesin rahatlık anlayışı ve zevki farklı olduğundan ürün çeşidide oldukça geniştir. Mevsime uygun kumaşlar ve trend desenler, renkler ile tasarlanmış ev giyim ürünleri tek parça halinde ve takım olarak üretilmektedir. Kişilerin tercihine göre spor ev kıyafetleri yanı sıra hem rahat hem de oldukça şık ev kıyafetleri de bulunmaktadır. Pijama takımları da hem erkekler hem de kadınlar için en rahat ev giyim ürünleri arasında yer almaktadır.,

Ev Giyim Takımları

Ev giyim ürünleri başlığı içerisinde birçok çeşit barındıran, oldukça geniş kategoriye sahip bir alandır. Evde rahat zaman geçirmek herkes için son derece önemlidir. Rahat hareket edebilmek ve rahat zaman geçirebilmek için ev kıyafetinin doğru seçilmesi gerekmektedir. Mevsimine uygun kumaşlar, salaş parçalar ve içerisinde kişinin kendini iyi hissedeceği ürünler tercih etmesi gerekmektedir. Ev giyim ürünleri tekli parçalar halinde ve takım olarak satışa sunulmaktadır. Kombin yapma işini ortadan kaldıran ev takımları son derece kolaylık sağlamaktadır. Eşofman takımları, pijama takımları ve ev giyim takımları birçok farklı renk ve deseni ile kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca bu takımlar anne-baba ve çocuk kombini olarak ta takımlar halinde üretilmektedir. Her zevke ve ihtiyaca uyum sağlayacak, ev ortamında hem rahatlığı hemde şıklığı birlikte yaşamaya imkan tanıyacak birçok farklı ev giyim ürünü her sezon yenilenen modelleriyle satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.