Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

HOMEND ROYALTEA 1710 ÇAY MAKİNESİ

Ürün Kodu: HMND1710
Barkod: 8699444117102
0 Yorumlar
Yorum Yap
SKT: 06.2021
395,59 TL
Daha Fazla Homend
Daha Fazla Çay Makinesi
KB.png (8 KB)

Homend Royaltea 1710 Çay Makinesi

Homend Royaltea 1710 Çay Makinesi
Alışık olduğunuz geleneksel çay lezzetini sunan Homend 1710 Royaltea Çay Makinesi, şık tasarımı ve zarif inox rengi ile dikkat çekiyor.
Geniş su ısıtıcı ve demlik kapasitesine sahip olan Homend Royaltea çay makinesi, tek seferde daha fazla çay hazırlamanıza olanak tanıyor.
2000 Watt'lık gücü ile kısa sürede çay suyunun kaynamasını sağlayan Homend çay makinesi, zamandan tasarruf etme avantajı sunuyor.
Paslanmaz çelik alt ve üst gövdesi ile uzun ömürlü kullanım avantajı sunan Homend Royaltea, çayınızın lezzetinin bozulmasını engelliyor.
Öne Çıkan Özellikleriyle Homend Çay Makinesi
İkili güvenlik sistemine sahip olan Homend Royaltea çay makinesi, susuz kaldığında otomatik olarak kapanarak maksimum güvenlik sunuyor.
Sağlıklı çelik filtresi ile çayınızın renginin ve lezzetinin istediğiniz gibi olmasını sağlayan Homend çay makinesi, yıkanabilir filtresiyle maksimum hijyen sağlıyor.
Çay tamamen demlendikten sonra sıcak tutma moduna geçen çay makinesi, çay keyfini dilediğiniz kadar yaşamanıza yardım ediyor.
360 derece dönebilen tabanı sayesinde hem sağ hem de sol el kullanımına uygun olan Homend 1710 çay makinesi, tabanından ayrılarak kablosuz kullanma fırsatı sunuyor.
Homend Royaltea çay makinesi, 1 litre demlik kapasitesi ile kalabalık misafirleriniz için tek seferde yeterli miktarda çay hazırlamanızı sağlıyor.
Homend Royaltea Çay Makinesi Teknik Özellikleri
Güç (W): 2000 W
Renk: Inox
Su Isıtıcı Kapasitesi: 1,9 l
Susuz Çalışma Emniyeti: Var
Otomatik Kapanma: Var
2009 yılında Index Grup çatısı altında kurulmuş olan Homend, ürünleri ile kısa sürede piyasada kayda değer bir konuma geliyor.
Dayanıklı ve şık tasarıma sahip ürünleriyle müşterilerinin güvenini kazanan marka, her geçen gün deneyimini arttırıyor ve ürünlerini geliştiriyor.
Homend, kısa süre içinde Red Dot Design Awards’dan üç ödül birden alarak başarısını kanıtlıyor.
Homend Royaltea 1710 Çelik Çay Makinesi
Homend Royaltea Çelik Çay Makinesi ikili güvenlik sistemiyle su kaynadığında ve susuz kaldığında güvenlik sistemi devreye girer ve makineniz kendini otomatik olarak kapatır.
2000 Watt gücündedir.
1.9 L kapasiteli çelik su ısıtıcısı vardır ve güçlü su ısıtıcınız 1.9 L suyu sadece 6 dakikada kaynatır.
Çelik demlik kapasitesi 1 L'dir.
Paslanmaz gizli çelik rezistansı vardır.
Kaynatma göstergesi vardır.
Sıcak tutma sistemi sayesinde, kaynattığı suyun hemen soğumasını engeller ve ideal sıcaklığa ulaştığında 2 saat boyunca bu sıcaklıkta tutar.
360° dönebilir taban özelliği ve kablosuz kullanım özelliği vardır.
Tabanında kablosunu sarabileceğiniz bölüm mevcuttur.
Renk: Inox
Ürün Açıklaması
Kullanım
Çay Makinesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.