Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Paşabahçe 4 Parça Arda Türkmen Hazırlık Seti

Ürün Kodu: HBV0000054WPV
0 Yorumlar
Yorum Yap
SKT: 06.2021
405,77 TL
Daha Fazla Paşabahçe
Daha Fazla Kase
KB.png (8 KB)

Paşabahçe 4 Parça Arda Türkmen Hazırlık Seti

Yemek hazırlarken en fazla ihtiyaç duyulan mutfak gereçlerinden dördü, Türkiye’nin iki “mutfak” uzmanının işbirliğiyle size sunuluyor: Ekranların sevilen yüzü, ünlü şefArda Türkmen ve Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarındanPaşabahçe. Mutfağınıza geçtiniz ve hevesle yemek tarifini uygulamaya başladınız. Tam ihtiyacınız olan kâseleri bulamıyorsunuz. Biri yeterince derin değil, birinin malzemesi çok da sağlıklı sayılmaz. Bu noktada bu pratik, faydalı, özel set hayatınızı kolaylaştırıyor.

Paşabahçe 4 Parça Arda Türkmen Hazırlık Seti Nelerden Oluşuyor ?

Arda Türkmen’in tercihleri ve yol göstericiliği ile Paşabahçe tarafından hazırlanan set :

26 cm. çapında ağız genişliğine sahip çukur kase 21,5 cm çapında ağız genişliğine sahip çukur kase 17 cm çapında ağız genişliğine sahip çukur kase Paşabahçe’nin ölçü cam bardağından oluşuyor.

Bu sete Neden Sahip Olmalısınız?

“Doğru malzemeler ile yemek yapıyorum” hissi size güven verecek, sizi motive edecek. Size sadece, yaratıcılığınızı ve elinizin lezzetini eklemek kalacak. Yemeklerinizi en sağlıklı malzeme olan “cam” kaselerile hazırlamış olacaksınız. Bu oldukça faydalı set, belki de Arda Türkmen takipçisi arkadaşınıza vereceğiniz harika bir hediye olacak. Siz Arda Türkmen’in milyonlarca takipçisinden biriyseniz, onun yemek hazırlarken sıklıkla kullandığı ve onun seçtiği malzemelerle yemek yapıyor olmaktan mutluluk duyacaksınız. Onun tariflerine ise, kendisinin önerdiği ölçü ve hazırlama kaplarını kullandığınız için tamı tamına uyabilmiş olacaksınız. Kaseler ısıya dayanıklı oldukları için fırında kullanılabilirler, böylece dilerseniz kaselerinizle yemeğinizi hazırlayabilecek, pişirebilecek hatta servis edebileceksiniz. Kaselerinizi yemek hazırlarken kullanmadığınız zamanlarda kahvaltılık gevrek, çorba, yoğurt, salata gibi sıklıkla tüketeceğiniz ürünlerin servisi için kullanabilirsiniz.

Evinizin kendine güvenli şefi olmanız için, şık tasarımıyla da mutfağınızı süsleyecek yardımcılarınızı yani Arda Türkmen Paşabahçe hazırlık setinizi bir an önce edinmelisiniz.Set İçeriği:
- 17 cm Borcam Çok Amaçlı Kase
- 21,5 cm Borcam Çok Amaçlı Kase
- 26 cm Borcam Çok Amaçlı Kase
- Ölçü Bardağı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.