Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Banyo Havlusu

Toplam 60 ürün bulunmaktadır.

Banyo Havlusu Modelleri

İşlevselliği ile ihtiyaç olmaktan çıkıp bir evin olmazsa olmaz ürünler listesine giren havlu, özel yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olmaktadır. Banyoda, tuvalette ve mutfakta kullanılan havlular; aynı zamanda gün içinde farklı alanlarda da ihtiyaç hâlinde kullanılmaktadır. Kişisel bakım ve hijyenin sağlanması için gerekli olan banyo havlusu, ihtiyaca uygun olarak tercih edilen ebatlar dışında, markası, kumaş kalitesi, tasarımı, rengi ve modeli açısından da farklılık göstermektedir.

Özel dokulara sahip olan havlu modelleri, geniş ürün ve tasarım hacmine sahiptir. Her iki yüzeyinin güçlü emiş gücüne sahip olması ile pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Suyu daha hızlı emmesi, ürünün kendi kendini kurutması için tercih edilecek en ideal ürün bambu havlu olmaktadır. Malzeme gereği sağlıklı olması, cilt sağlığı açısından da önemlidir. Bambu havlular, özellikle duş sonrası ve el - yüz yıkama için tercih edilmesi gerekmektedir.

Bambu banyo havlusu, kalitesi ve yumuşaklığı ile beğeni toplayan bir üründür. Sürdürülebilir yapısı ve sağlıklı içeriklerinden dolayı her birey rahatlıkla kullanabilir. Özellikle hassas cilt tipine sahip olan bireylerin ya da deri hastalığı olan kişiler için dokusu uyumludur. Farklı dokuma detaylarının olması, kullanıcıya kaliteli çözümler sunması demektir. Sentetik ve polyester yapılı ürünlere göre sık dokumaya sahiptir. Bambu bitkisi, renklendirmeye uygunluk sağlar. Bu nedenle renkli havlu olarak işleme yapılabilir.

Havlu çeşitleri, kullanım alanlarına göre kategorize edilmektedir. Öncelikle el ve yüz havlusu olarak ayrılan havlular, mutfak havlusu, tuvalet havlusu ve banyo havlusu olarak çeşitlenmektedir. Banyo havluları saç, vücut ve ayak olarak segmente ayrılmaktadır. Boyutlandırmasından ve renklerinden dolayı kadın ve erkek olarak da filtrelenen havlu modelleri, kumaş tipi ve tasarım noktasında geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ev tekstil ürünleri üreten her markada istenilen çeşitte havlu bulmak bu açıdan mümkün olmaktadır.

Banyo Havlusu Seti

Banyo havluları tekli olarak satılmalarının yanı sıra aynı zamanda set halinde de satılmaktadır. Özellikle yeni evlenecek bireyler, çeyizlik olarak banyo havlu seti almaktadır. Bu setin içerisinde genel olarak tercihe göre kadın ve erkek bornoz, duş havlusu ve küçük boy baş havlusu bulunmaktadır. Setin içeriğine, tercihe bağlı olmak üzere ekstra ayak havlusu da eklenebilir. Yeni evlenecek bireyler için renk ve tasarım olarak uyumlu ürünlerin bir arada olduğu havlu takımı, daha şık bir seçim olacaktır.

Banyo havluları ayrı ayrı alındığında güzel bir görünüm yaratmamaktadır. Farklı kumaş dokuları, farklı ebatları ve birbirinden farklı renk ve tasarımları aynı organizer içinde sergilendiğinde, karmaşa yaratacaktır. Banyo havluları genel olarak pamuk ya da bambu tercih edilmelidir. Bu iki ürün de sık dokuya sahip, yumuşak yapılı ve hızlı emiş gücü bulunan ürünlerdir. Gündelik hayatta pratik ve konforlu kullanım için seçim yapılacak en ideal ürünlerdendir.

Banyo havluları model olarak çeşitlenmektedir. Vücut havlusu denildiğinde akla ilk gelen otel havlusu olmaktadır. Bu alanlarda genelde beyaz banyo havlusu tercih edilmektedir. Bunun temel sebebi, herhangi bir lekenin fark edilmesidir. Yüksek temizlik ve hijyen gerektiren havlular, temiz olmalıdır. Son zamanlarda evlerde kullanılan hamam havlusu, aynı zamanda hediyelik olarak da değerlendirilmektedir. Peştemal havlu olarak geçen daha ince dokulu havlu modelleri, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez ürünü olmaktadır.

Erkek Banyo Havlusu

Banyo havluları kadın ve erkek banyo havlusu olarak kategorilere ayrılmaktadır. Set içerisindeki ürünlerin doku malzemesi ve kumaş kalitesi birbirinden farklı değildir. Birbirinden ayrışan noktaları tasarım, renk ve ebat olmaktadır. Erkek banyo havlularının ebatları kadın ürünlerine göre daha büyük olabilir. Renk olarak daha koyu temalara sahip olan banyo havluları arasında sıklıkla tercih edilen ürünler genel olarak pamuklu ürünler olmaktadır. Siyah, gri, lacivert, bordo ve beyaz çok sevilen renklerden oluşmaktadır.

Büyük Banyo Havlusu

Banyo havluları boyut olarak birbirinden farklı ebatlarda üretilmektedir. Bebek ve çocuk havluları boyut olarak en küçük ürünler olurken aynı şekilde kadın banyo havluları da erkek havlularından biraz daha küçük olmaktadır. Kadınlar için 90x150 banyo havlusu, erkek banyo havlusu 100x150 ebatlarında olmaktadır. Bu ebatlardan hoşlanmayan bireyler büyük banyo havlusu ve battal boy banyo havlusu tercihinde bulunabilir. Ürünlerin ebatları önemli olduğu gibi kumaş kalitesi ve dokusu da oldukça önemlidir.

Banyo Havlusu Fiyatları

Tekstil ürünlerinden olan havlu, hayatın pek çok alanında kullanılan bir nesnedir. Gündelik hayatta mutfakta, tuvalette, banyoda, duş sonrasında, okulda, işyerinde, sporda, seyahatte vb. ihtiyaç duyulan her yerde önem arz etmektedir. Geniş ürün hacmine ve tasarım zenginliğine sahip havlu modelleri arasından yapılacak tercih, bireyin kullanım alanına ve cilt tipine göre şekillenmelidir. Bundan dolayı geniş pazar payına sahip havlu fiyatları bireyin kişisel tercihine göre değişmektedir.

Genel olarak banyo havlu fiyatları ortalama bütçelere sahiptir. Hijyen namına kaliteli bir ürün tercih edecek bireylerin fiyat olarak biraz daha pahalı bütçeler çıkarması normal kabul edilebilir. Bu tip ürünler doğal içeriklere sahip, yumuşaklığını kaybetmeyen, sık dokuma yapılan havlular olmaktadır. Emiş gücü yüksek olması açısından tercih edilen pamuk ve bambu havlu fiyatları polyester ve sentetik ürünlere göre daha pahalı olsa da kullanım açısından daha uzun ömürlüdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.