Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sunumluklar

Toplam 627 ürün bulunmaktadır.

Sofra Ürünleri

Sofra ürünleri, günümüzde popülerleşen sunumluklar için önemli olan araç gereçlerin bütünleştiği setlerdir. Bu setler arasında bıçak, kaşık, çatal, tabak gibi daha pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle kahvaltı sunumları, kahve sunumları ve akşam yemekleri konusunda önem verilen masa düzeni için sofra ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada birbirinden şık ve kaliteli birçok sofra takımları modelleri mevcuttur.

Göz alıcı masa organizasyonları için sofra ürünleri hemen her evde bulunmaktadır. Mutfak malzemeleri ile hazırlanan şık masalarda genellikle yemek tabağı, kaşık, çatal, bardak, kase gibi ürünler ilk sırada yerini alır. Bu nedenle çoğu kişinin sıklıkla tercih ettiği sofra ürünlerinde kalite ve dayanıklılık ön plana çıkan bir unsur olmaktadır. Kısacası masa düzeni için alınacak olan sofra ürünleri kesinlikle sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır. Bu şekilde seçilen ürünler haliyle daha kullanışlı olmaktadır.

Sofra Sunumluk Ürünler

Sofra sunumları, özenle hazırlanan masalar için kaçınılmaz ürünlerdendir. Bu ürünler ile masa en güzel şekilde organize edilebilmektedir. Masalara canlılık katmak ve şık yemek masaları dizayn etmek için özel olarak tasarlanmış masa sunumlukları çeşitleri de vardır. Bu sunumluklar tam anlamıyla masalar için ayrıcalıklıdır. Masalar için gerekli olan tüm aksesuarlar bu setler içerisinde yer almaktadır. Bardağından çatalına kadar her şey özenle hazırlanmış ve bu setlerde bütünleşmiştir.

Aynı zamanda bunların yanı sıra daha pek çok sunumluk çeşidi vardır. Bu çeşitler ise aşağıda özellikleri ile verilmiştir. İşte detaylar:

Sunum takımları: Yemekler, pastalar, kahveler ve daha pek çok sunum için üretilmiş olan takımlardır. Bu takımlar kaliteli ve bir o kadar da uzun ömürlüdür. Ayrıca renkli seçenekleri de bulunan bu takımların her biri göz kamaştıran modellere sahiptir.

Sunum ürünleri: sunum için gerekli olan parçalar bir araya getirilerek hazırlanan setlerdendir. Bu setler ile konuklara veya davetlilere unutulmaz jestler yapmak mümkün olmaktadır.

İkramlık tabaklar: pasta, çerez, tatlı gibi yiyeceklerin ikram edilmesi için üretilmiş olan tabak modelleridir. Bu tabaklar sayesinde kahve sunumları şıklık ve güç kazanmaktadır. Aynı zamanda bu tabaklarla farklı sunumlar da yapılabilir.

Şık sunumluklar: Gözleri kamaştıran türleri ve seçenekleri ile en anlamlı ve ayrıcalıklı sunumlar yapılabilmektedir. Özellikleri ve içerikleri sayesinde bu sunumluklar sıklıkla tercih edilmektedir.

Servis sunum: servis yapmak için kullanılan ve oldukça da kullanışlı olan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde yemek servisleri daha şık ve düzenli olmaktadır.

Sofra Ürünleri Setleri

Sunum setleri, sofralar için özel olarak üretilen ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerdir. Bu setler ile kahve sunumları, yemek organizasyonları, özel gün davetiyeleri ve daha pek çok şey yapılmaktadır. İstenilen sunum anları için kullanımı uygun olan setlerdir. Renkli, ölçü bakımından farklı boyutları, özellikleri ve kullanım amacı olan çeşitli sayıda sunum setleri bulunmaktadır. Elbette ki bu sunumlukların yanı sıra farklı ve özel üretimden geçmiş olan setler de mevcuttur. Bu setler ise özellikleri ile şu şekildedir:

Sofra servis seti, estetik ve kullanışlı modelleri ile her türlü masa sunumuna görüntü şıklığı kazandıran ve kalitesiyle adından söz ettiren bir set türüdür. Sunumluk seti, bu set sınırsız olarak kullanılabilen set türüdür. Yani yemek, pasta, kahve ve daha pek çok sunum için tercih edilen set türleridir. Yemek masası sunumları; yemek masaları için ilk akla gelen şey sunumluklar olmaktadır. Birçok sunum türü olsa da yemek organizasyonları için yemek masası sunumları seçilir. Bu sunumluklar ile harika masa düzeni türleri kurulabilmektedir.

Sofra Kahvaltı Takımları

Kahveler, yemekler için sunumluk türleri ve setleri olduğu gibi misafirlere özel olacak şekilde üretilmiş sunumluklar da vardır. Bunlar ise daha çok kahvaltı planları için aranan misafire kahvaltı sunumu setleridir. Bu setler ile sabah davetleri bir başka olmaktadır. Dolayısıyla aranılan özellikteki ürünleri bulmak adına sofra kahvaltı takımları kullanılabilmektedir. Kahvaltı sofrası sunumları, çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu seçenekler arasından kullanıma durumuna ve ihtiyacına göre kolaylıkla seçim yapılabilir.

Sofra takımı veya sofra seti türleri ile jest olacak kahvaltılar hazırlanabilmektedir. Ancak şıklık ve masa düzeni kadar kullanılacak ürünlerin kalitesi de önemli olmaktadır. Bu nedenle set seçimi yapılırken ürünlerin sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olup olmadığına bakılmalıdır. Setlerin, ürün analizi ve incelemesi yapıldıktan sonra alımına karar verilmelidir. Böylece hem kaliteli hem de en doğru ürünün alınması ideal olacaktır. Tabii ki sofra aksesuarları seçilirken de yine bu tür adımlar dikkate alınmalıdır.

Sofra Ürünleri Fiyatları

Servis sunum ürünleri pek çok modeli ile hemen her evde yer alan takımlar veya setlerdir. Gerek özellikleri gerekse de renk seçenekleri yaygın olan bu ürünler farklı fiyat seçeneklerine sahip olmaktadır. Özellikle paslanmaz çelikten üretilmiş olan birinci sınıf kalitedeki ürünlerin seçilmesi önerilir. Malzeme yapısı, boyut ve ölçüleri farklı olan bu ürünler arasında fiyat çeşitliliği olabilmektedir. Alınacak ürün türlerinin tamamı fiyat farkı olsa da genellikle bu çeşitler, makul fiyatlara sahip olmaktadır.

Peki, hangi sofra ürünü daha ucuz? Bu soruya da verilecek cevap sınırlıdır. Çünkü burada önemli olan husus, ürünün ne kadar çok kaliteli olduğudur. Yani kısacası asıl özen gösterilmesi gereken nokta sofra ürünlerinin dayanıklı yapıda olmasıdır. Bu şekilde alınan ürünler de fiyat konusunda çok da fazla olmamaktadır. Uygun fiyatlarda kalitesinden söz ettiren bir sürü sofra ürünleri vardır. Tercihler ise öncelikle sağlamlığa sonrasında ise fiyata bakılarak yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.