Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 424 ürün bulunmaktadır.

Banyo Aksesuarları Fiyatları

Banyo aksesuarları, banyo stilini oluşturan ve işlevsellik özellikleriyle banyoda konfor sağlayan ürünlerdir. Dekoratif banyo aksesuarları, düzenli bir banyo oluştururken şıklığı da beraberinde getirmektedir. Farklı malzemelerden üretilen banyo aksesuarları, çeşitli model ve markalarla tüketiciye sunulmaktadır. Her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarlanan bu ürünlerin fiyatları ürünün malzemesine ve modeline göre farklı olarak belirlenmektedir. Metal, krom ve porselenden üretilmiş banyo aksesuar setleri, plastik, cam, akrilik gibi malzemelerden yapılmış ürünlere göre daha pahalıdır.

Banyo seti modelleri, set halinde ve tekli olarak satılmaktadır.Tekli olarak satılan ürünlerle set halinde bulunan ürünlerin fiyatları farklıdır. Set halinde bulunan banyo setleri daha ekonomik olmaktadır. Banyo aksesuarı alırken suya dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasına da dikkat etmek gerekmektedir. Suya, neme dayanıklı olmayan ürünlerde renk solması ve kabarma gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. 

Banyo Aksesuarları Modelleri Nelerdir?

Banyo aksesuarları, banyolara renk katan ve işlevsel özellikleriyle ihtiyaçları karşılayan, düzenleyici banyo malzemeleridir. Banyonun seramik rengine, genişliğine ve tarzına uygun banyo eşyaları seçerek şık bir banyo elde etmek mümkün olmaktadır. Banyonun havasını değiştiren banyo aksesuarları, düşük bir bütçeyle banyonun yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Her zevke uyacak renkli, sade, ahşap, gold detaylı, siyah vb. banyo gereçleri bulunmaktadır.

Banyo aksesuar modelleri, ihtiyaçları karşılayan aksesuarlar ve dekoratif amaçlı kullanılan aksesuarlar olarak gruplandırılabilir. Örneğin havlu askısı, tuvalet kağıdı askısı, diş fırçalık, banyo çöp kovası ve banyo bornoz askısı gibi banyo aksesuarları ihtiyaca yönelik banyo eşyaları arasında yer almaktadır. Banyonun havasını değiştiren yapay çiçekler, banyo duvar aksesuarları, duvar kağıdı gibi banyo aksesuarları ise daha çok dekoratif amaçlı malzemelerdir.

Günlük kullanılan banyo havluları, bornozlar için havlu asacağı kullanılırken diğer temiz havlular için banyo dolapları ve banyo havluluk modelleri düzenli bir depolama alanı oluşturmaktadır. Duş aksesuarları arasında yer alan duş rafları, banyo tabureleri gibi ürünlerde ihtiyaç duyulan banyo aksesuarları  arasında yer almaktadır. Duş rafları ihtiyaç duyulan kişisel temizlik ürünleri için işlevsel bir alan oluşturmaktadır.

Banyo aksesuar seti, çoklu parçalardan oluşmaktadır. 2’ li, 3’ lü, 5’li parçalar halinde bulunan banyo seti banyoda bütünlük sağlayan bir görüntü oluşturmaktadır. Çok sade ya da gösterişli parçalardan oluşan banyo setleri kendi içinde farklı model gruplarına ayrılmaktadır.

Banyo aksesuar modelleri vintage, modern ve klasik tarzlarda çeşitlere sahiptir. Banyonun seramik modeli, karoların rengi, banyo mobilyaları aksesuar seçerken göz önünde bulundurulması gereken detaylar arasında bulunmaktadır. 

Banyo Aksesuarları Seti İçinde Neler Var?  

Banyoların tamamlayıcısı olan, banyolara renk katan banyo aksesuar setleri bir banyoda bulunması gereken bütün aksesuarları içinde bulundurmaktadır.Banyoda günlük ihtiyaçları karşılayan, kişisel temizlik sırasında kullanım kolaylığı sağlayan ve banyolara şıklık katan banyo aksesuarları şunlardır:

  • Banyo sabunluk seti: Elleri yıkamak için kullanılan katı veya sıvı sabunların yerleştirildiği banyo malzemesidir. Seramik, cam, akrilik ve plastik malzemeden bulunabilen el sabunluk setleri oldukça yaygındır. Son zamanlarda mermer görünümlü sabunluk setleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.
  • Banyo çöp kovası seti: Banyo çöp kovası seti içinde, çöp kovası ve tuvalet fırçası bulunur. Banyolarda ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Metal,porselen, sert plastik ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş birçok çeşidi bulunmaktadır. Çocuklu evlerde  kırılmaması için banyo seti plastik malzemeden tercih edilebilmektedir.
  • Banyo paspas seti: Farklı iplik türlerinden üretilmiş, banyolara sıcaklık katan paspaslar ikili veya üçlü takımlar halinde bulunmaktadır. Peluş, naylon, pamuklu ve hasır gibi çeşitli türleri bulunur. Her banyoya uyum sağlayabilecek farklı renklerde ve modelde ürün bulmak mümkündür.

Banyo aksesuarları arasında yer alan banyo aparatları, her banyoda bulunan ihtiyaca yönelik ürünler arasında yer almaktadır. Banyo askısı, tuvalet kağıdı askısı, havlu askısı gibi ürünler banyo aparatları arasında yer almaktadır. Krom, metal ve bakır malzemelerden oluşan banyo aparatları, banyonun genel havasına uygun olacak şekilde parlak, mat ve farklı renklerde tercih edilmektedir. Ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri de hem estetik görüntüsü hem de kullanım rahatlığıyla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Banyo süsleri de banyoların dekoratif tamamlayıcıları arasında bulunmaktadır. Yapay çiçekler, kokulu mumlar, bambu sepetler banyo süsleri modellerine  örnek olarak verilebilir.

Banyo aksesuarları arasında bulunan duş sabunluk rafları da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İki veya üç katlı raf şeklinde olan duş sabunluk rafları, kişisel temizlik ürünleri için kullanışlı bir alan oluşturmaktadır. 

Banyo Aksesuarları Kaç Parçadan Oluşur? 

Banyo aksesuarları denildiğinde ilk akla gelen aksesuarlar banyo çöp kovası seti, banyo sabunluk seti, paspas seti ve havlu setleridir. Bu setler banyoda ihtiyaç duyulan, pratik kullanım kolaylığı sunan ürünler arasında yer almaktadır. Kullanışlı olmasının yanı sıra banyoda şık bir görüntü oluşturan bu setleri  genel olarak 2’ li, 3’lü ve 5’li parçalardan oluşmaktadır.

Banyo çöp kovası setleri genellikle 2’li ve 5’li setler halinde bulunmaktadır. 2’li set içinde bir adet çöp kovası ve bir adet tuvalet fırçası mevcuttur. 5’ li setlerde ise çöp kovası, tuvalet fırçası, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalık bulunmaktadır. Peçete atıkları ve diğer çöpler için ihtiyaç duyulan çöp kovaları ve klozet temizliği için gerekli olan fırçalar banyoların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Metal, paslanmaz çelik ve seramik gibi birçok modele sahip bu setler her zevke ve tarza uygun olarak tüketiciye sunulmaktadır.

Banyo sabunluk seti, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve diş fırçalık olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Bazı markalar bu setlere pamukluk olarak kullanılacak bir parça daha eklemiştir. Farklı ebatlarda, modellerde,  renklı veya sade çeşitleri oldukça fazla olan banyo aksesuarlarından  birisidir.

Banyo aksesuarları arasında yer alan banyo paspasları banyoları renklendirmek ve daha konforlu zeminler oluşturmak için ideal parçalardır. Paspas setleri 2’li veya 3’ lü olarak tercih edilmektedir. Farklı ölçülerde ve modellerde bulunan paspas setleri oval, kare ve dikdörtgen formları ile her alana uyum sağlamaktadır. Pastel tonlar ve dinamik canlı renk çeşitliliğiyle birçok modeli mevcuttur.

Havlu setleri banyoların vazgeçilmez parçaları olup, banyoda  ihtiyaç duyulan banyo aksesuarları arasında yer almaktadır. Pamuklu, jakarlı, bambu vb. birçok çeşidi bulunan havlular sade veya motifli şekilde bulunmaktadır. El ve  yüz havluları, ayak havluları, bornoz setleri şeklinde gruplara ayrılır. Bornoz setleri tek kişilik takım ve çift kişilik takım şeklinde bulunmaktadır. Havlu alırken havlunun su emiciliğine ve sağlıklı ipliklerden üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekmektedir. 

Ayna önü aksesuarları da 3’ lü setler halinde bulunmaktadır. Diş fırçalık, havluluk ve ayna önü rafı şeklinde bulunan bu aksesuarlarda banyonun tamamlayıcı ürünleri arasında yer almaktadır. Banyo aksesuar modelleri setler halinde bulunmakla birlikte tekli modeller şeklinde de  satılmaktadır. Banyo aksesuar set modellerinin birebir aynısının teklisinide üreten firmalar tüketiciye güzel bir olanak sağlamaktadır. Takım parçalarından birinin kırılması halinde aynı ürünün tekli olanından alarak takımı tamamlama imkanı sunmaktadır.
Banyoların tamamlayıcı aksesuarları olan banyo gereçleri, banyolara renk katan ve kullanım kolaylığı sunan ürünler olduğu için her banyoda tercih edilmektedir. Banyo seti fiyatları her bütçeye uygun olarak piyasada yerini almaktadır. İster modern ister klasik çizgileriyle banyoları süsleyen banyo aksesuar modelleri, banyoların en aranılan aksesuarları arasında yerini almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.