Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Pasta Takımı

Toplam 14 ürün bulunmaktadır.

Pasta Takımı Fiyatları

Pasta seti fiyatları, 12 kişilik yemek takımı fiyatları gibi setin içeriğine göre farklılık gösterir. Standart pasta takımı bir sunum tabağı ve altı adet pasta tabağından oluşur. Bunu sekizli, on ikili setler takip eder. Pasta tabağı seti çay saatlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Farklı renk ve tasarımlara sahip bu setler, geniş ürün çeşitliliğiyle sunulur. Her renkten her zevke uygun yüzlerce model bulunur.  Bu modellerin yapımında kullanılan malzemenin niteliği ve tasarım unsurları ise fiyatlandırılmasına etki eder.

Pasta takım seti sofralarda şıklık ve zarafeti gösterir. Kişinin tarzına uygun olarak seçtiği pasta takımı misafirlerin beğenisine sunulur. Düz, renkli, desenli çok fazla çeşidi olan bu ürünlerin malzemeleri genellikle cam, seramik ve porselendir. Cam ve seramik modeller, fiyat olarak daha uyguna satılır. Porselen pasta ikram seti diğerlerine göre daha pahalıdır. Ayrıca dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiş pasta takımı, piyasada fiyat olarak en ucuz çeşitler arasındadır. 

Genellikle pasta tabağı seti altı kişilik olarak satılır. İhtiyaca yönelik bu setlerin içeriğinde olan ürünler artırılarak takım çoğaltılabilir. Sunum tabağının yanında katlı kurabiye tabağı, servis gereçleri gibi ürünler de eklenirse fiyat olarak da artacağı bilinmelidir. Ek olarak yalnızca tabaktan oluşan pasta sunum seti alınacaksa ucuz fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür. 

Pasta Takımı Modelleri Nelerdir?

Pasta servis sunum seti farklı modellere sahip ürünlerden oluşur. Birbirinden farklı renk ve desene sahip olan pasta tabağı seti, her zevke hitap eder. Şık ve sadelikten hoşlananlar için tek renk, desensiz modeller, gösterişten hoşlananlar için altın yaldızlı modeller gibi pek çok çeşit bulunur. Renkli pasta tabağı seçenekleri ise beyaz tercih etmeyenlerin kullandığı bir model olarak ön plana çıkıyor. 

Pasta ikram seti modelleri arasında figürlü modeller yaygındır. Hayvan figürlü, çiçek, etnik desen, geometrik desenler yaygın olarak kullanılır. Pasta servis seti modelleri arasında yer alan ve zebra desene sahip siyah beyaz tabaklar günlük kullanım için tercih edilir. Sadece pasta ikramında değil kahvaltı tabağı olarak da kullanılan pasta tabağı çok işlevli bir üründür. 

Porselen pasta seti şık tasarımlı modellere sahiptir. Bu ürünler, kalitesi sayesinde çok kullanışlı bir seçenektir. Zarif tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplar. Farklı tasarımlarda ve farklı hikâyelerde kullanılarak satışa sunulan bu modeller özelleştirilebilir. Pasta takım seti içerisinde yer alan ürünler kullanıcıların zevkine göre şekillenebilir. Farklı ürünleri bir araya getirerek kişisel tarza uygun pasta seti oluşturulur. 

Pasta servis seti modelleri arasında yaygın olan bir diğer seçenek ise fanuslu modellerdir. Fanus servis tabağı içinde yer alan altı ya da on iki adet pasta tabağı takım olarak satılır. Pasta takım seti sunum tabağı ayaklı ve düz şekilde olan çeşitlere sahiptir. Ayaklı pasta sunum seti olarak bilinen tabak çay saati masalarında servis tabağı olarak da kullanılabilir. Şık bir tasarıma sahip olan bu modeller de kullanışlıdır.  

Pasta tabakları, çay servis sunum setleri ile beraber takım hâlinde de satılır. Bu ürünlerin içerisinde çay bardağı, çay seti ve sunumluk tabaklar yer alır. İster kahvaltı ister çay saati olarak her türlü kullanıma uygun modellerdir. Pasta ikram seti, içerik olarak geniş ürünlerden oluşur. Kişi sayısı göz önünde bulundurularak tercih edilen modeller, kullanışlı olacaktır. 

Pasta Takımı Seti İçinde Neler Var?

Pasta servisi sunum seti, içerik olarak farklı ürünlerden oluşur. Standart set içerisinde altı tabak ve bir sunum tabağı yer alır. Bazı modellerde içerik olarak farklı ürün çeşitliliği de söz konusudur. Pasta servis tabağının yanı sıra servise yarayan araç-gereçler de setin içine dâhil edilebilir. Maşa ve tutacak gibi pasta aksesuarları olan modeller de mevcuttur. 

Sunum sofralarının vazgeçilmez ürünlerinden olan pasta ikram seti, şık tasarımlara sahiptir. Konsept masa hazırlamayı seven kullanıcıların tercih ettiği set içerikleri çeşitlidir. Renk ve desen olarak her bir ürün ihtiyaca karşılık verir. Pasta tabağı seti ihtiyaç doğrultusunda altı kişilik, on iki kişilik içerikleri tercih edilebilir. Her bir ürünün yanı sıra ek aksesuarlarda bulunan çeşitlerinin olması takım hâlinde kullanılması avantajını sağlar.

Pasta seti, kurabiye standı ve kek fanusu gibi eşyaları da içinde bulundurur. Her sette olmayan bu ürünler, geniş ürün içeriğine sahip olan modellerde vardır. Pasta sunum seti olarak da kullanışlı olan bu ürünler, aynı zamanda tasarımları ile beğeni toplar. Aynı şekilde bazı pasta takım setleri içerisinde yer alan kayık tabaklar da ikramlık koymak için ideal boyutta olan ürünlerdir. Bu yüzden çok çeşitli takım almak isteyenlerin tercihi olabilir.

Pasta Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Pasta ikram seti, markaların belirlemiş olduğu ürün adediyle satılır. Set hâlinde sunulan bu ürünler farklı renk ve tasarıma sahiptir. Standart pasta takımı genel olarak yedi parçadan oluşur. Pasta sunum seti parça adedine göre ve içeriğine göre şu şekilde sıralanabilir:

  • 6’lı Pasta Seti: İçerisinde altı adet pasta tabağı olan settir.

  • 7’li Parça Pasta Seti: 6 tabak ve 1 servis tabağı olan klasik pasta servis setidir.

  • 9’lu Parça Pasta Seti: Altı tabak, bir kurabiye standı ve bir sunum tabağı yer alan bir settir.
  • 16’lı Parça Pasta Seti: İçerik olarak pasta tabağı, kayık tabak, ayaklı sunum tabağı, ordövr tabağı ve sunum fanusu yer alan bir modeldir.

Tüm bunlara ek olarak pasta takım seti içerisinde bulunan tabak adetleri daha az ve daha fazla olarak ayarlanabilir. Pasta tabakları her set içerisinde genel olarak altı adet bulunur. Diğer yandan tabağın yanında yer alan diğer aksesuarlar, takımı çeşitlendirir. Çay bardağı, çay tabağı hatta çay kaşığı bile bu içeriklere dâhil edilir. Pasta takımlarını tamamlayan unsurlar arasında spatula, servis gereçleri ve tatlı çatalları da yer alır.

Pasta Takımı Alırken Nelere Dikkat etmek Gerekir?

Pasta takım seti alırken öncelikle ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kişisel zevk ve tercihler de etkili olduğunda uygun ürünler kolaylıkla seçilebilir. Pasta takımının ürün çeşitliliği olarak fazladır. Bu çeşitlilik arasından seçim yapmada zorlanan kullanıcılar, set içeriklerine dikkat edebilir. Adet sayısı da tercih etmede önemli bir unsurdur.

Çay saatlerinde, kahvaltılarda kullanıma uygun olan pasta seti çok kullanışlı ürünlerdir. Şık ve sadelikten hoşlananlar için tasarlanmış pasta tabağı farklı amaçlarda kullanılabilir. Evinde az eşya seven kişiler, genellikle bu ürünleri tercih ederler. Pasta sunum seti olarak alınan ürünlerin başında gelen geniş sunum tabakları ise salata tabağı olarak da kullanılabilir. Fonksiyonel olarak kullanışlı olan ve modası geçmeyen ürünler, her zaman uzun süreli kullanım imkânı oluşturur.

Pasta takım seti alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Çabuk kırılmayan, rengi solmayan ve makinede kolaylıkla yıkanabilir pasta takımı ideal seçim olur. Aynı şekilde seramik pasta tabağı ve cam pasta tabağı tercih edecek olanlarda da bu özellik aranmalıdır. Tabak seçiminde bir bütün olarak her özellik ayrı ayrı değerlendirilerek ihtiyaç doğrultusunda en uygun ve en kullanışlı pasta servis seti tercih edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.