Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Bornoz Takımı

Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Bornoz Takımları

Her duş ve banyo sonrasında rahat kurulanma imkânı sunan bornoz takımı modelleri, yumuşak dokuları ve şık görünümleri ile beğeni toplamaktadır. Bornoz seti yüksek fonksiyonellik içeren ev tekstil ürünleri olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kaliteli materyaller ile üretilen havlu bornoz takımı su emiciliği yüksek, antibakteriyel kumaş özelliği ve yumuşacık yapısı ile hemen hemen her evde bulunmaktadır. Takım halinde bulunan bornoz modelleri içinde banyo bornozu, baş ve ayak havlusu ürünleri duş sonrasında vücutta kalan suyun hızlı bir şekilde yok olmasına olanak sunmaktadır. Çocuk, erkek ve bayan bornoz takımı şeklinde seçenekleri bulunan setlerin beyaz bornoz, desenli bornoz ve renkli bornoz takımları gibi çeşitliliği avantaj yaratmaktadır. 

Bornoz takımlarında ayrıca kapüşonlu bornoz yani şapkalı bornoz opsiyonları da banyo sonrası hemen saçlardaki fazla suyun çekilmesini sağlamaktadır. Havlu bornoz arasında bambu, keten veya pamuk bornoz gibi farklı kumaş kullanımının da bornoz takımlarda ön plana çıktığı gözlenmektedir. %100 orijinal materyal kullanılan bornoz takımlarında tek bir ana malzemeyi barındıran çeşitleri yanında pamuk-bambu veya keten-pamuk gibi karışımlar olduğu bilinmektedir. Bornoz takımları genel olarak diz altına inecek kadar uzun modelleri ve kısa bornoz, mini bornoz tasarımları ile de alternatif yaratmaktadır. Kışlık bornoz takımlarının kalın, yazlık bornoz takımları ise ince bornoz detayı taşıdığı eklenmektedir. Yazlık bornoz mevsim gereği ince yapısıyla da banyo sonrasında pratik kurulanma avantajı ile adından söz ettirmektedir. Bornoz takımları kullanıcıların cildine, zevkine, mevsime ve kullanım yerine özen göstermektedir. 

Aile Bornoz Seti

Aile bornoz seti içerisinde bulunan çok sayılı ürün seçenekleri sayesinde birçok ürüne tek seferde ve rahatlıkla sahip olma imkânı yaratmaktadır. Temizliğin ve bakımın her şeyde çok önemli tutan bornoz takımı aile seti sayesinde aile bireylerinin hepsi aynı renk, desen ve dokuya sahip ürünü kullanma keyfine varmaktadır. Cilt sağlığına antibakteriyel kumaş kullanımı ile destek veren bornoz aile seti, hane içindeki her bir bireyin hijyenini tek tek düşünmektedir. Aile içindeki minik bireylerin hassas ve taze cildinin tahriş olmadan banyo sonrasında tam anlamıyla kuru kalması aile bornoz setleri ile mümkün kılınmaktadır. Çünkü yumuşaklık banyo sonrasında gözenekleri açık olan ciltlerin hassas ve narin durumlarında fazlasıyla önemli bir husus yaratmaktadır. 

Aile bornoz setlerinde bulunan ailenin her üyesinin ihtiyacını karşılayan ürünler farklı renk ve dizayn seçenekleri ile de bir anda evlerin neşesi haline gelmektedir. Babalar için battal boy, kapşonlu ve kuşaklı bir bornozun yanında anneler için daha kısa ve hafif yapılı bornoz set içinde yer almaktadır. Çocukları yumuşak yapısıyla sarıp sarmalayan aile bornoz setleri içindeki minik bornozlar miniklerin şirin hallerine şirinlik katmaktadır. Baş ve ayak havlularının ya da banyo terliklerinin de düşünüldüğü aile bornoz takımlarında ev içindeki her bir kişinin kurulanma ve bakım ihtiyacı gönül rahatlığı ile çözüme ulaşmaktadır. 

Çift Kişilik Bornoz Takımı

Bütün bornoz takımlarında yer alan su emiciliği yüksek, hızlı kuruma, hava alma ve bakteri tutmama özelliği çift kişilik bornoz takımı için de geçerli olmaktadır. Sevgili bornozları olarak da nitelendirilen çift bornoz takımı ayrıca ikili bornoz takımı statüsü de taşımaktadır. Çiftlere özel olarak hazırlanmış bornoz setlerine evlilik alışverişinde gelin bornoz takımı ve bornoz çeyiz seti isimleri ile de rastlanmaktadır. Bu setlerin en minimal versiyonu ise 2’li bornoz takımları ile tanınmaktadır. Bu takımların içinde sadece kadın ve erkek bornozlarının varlıkları dikkat çekmektedir. 4’lü çift kişilik bornoz takımlarında ise bornozlara ilave olarak 2 adet baş havlusu yer alırken, 6’lı setlerde bornoz, baş havlusu, ayak havlusu veya banyo terliklerinin olması avantaj yaratmaktadır. 

Çift kişilik bornoz takımları jakarlı, püsküllü ve püskülsüz, nakışlı, desenli veya düz renk seçenekleri ile e-ticaret sitelerinde kişilere sunulmaktadır. Kaliteli markaların her sezon kataloglarında farklı dizaynlarla yer alan çift kişilik bornoz takımlarının seçenekleri, bazen birden fazla setin beğenilerek alınmasına ve keyifle, farklı farklı kullanılmasına zemin oluşturmaktadır. Çift kişilik bornoz takımları aynı renk bornozları içerdiği gibi siyah ve kırmızı, kahverengi ve krem, pembe ve mavi gibi ikili renk seçeneklerini de içermektedir. Dokusu ve deseni aynı renkleri farklı olan bu takımlar sayesinde kullanıcıların zevki ön planda tutulmaktadır. Şık ve zarif tasarıma sahip olan çift bornoz takımlarında dantel gibi detayların da stil sahibi bir görüntü yarattığından söz edilmektedir. 

Genç Bornoz Takımı

Genç bornoz takımları yeni neslin sahip olduğu zevk ve beğeniler göz önünde tutularak kaliteli kumaşlarla üretilmektedir. Genç bornoz arasında takım armaları ya da ikonik karakterlerin yer aldığı tasarımlar keyifle kullanılmaktadır. Banyo sonrasında tam ve sağlıklı kurulanma imkânı sunan tek kişilik bornoz kullanılan desenlerin birçoğu elde veya dikiş makinesinde işlenerek kişilerin zevkine hitap edecek hale getirilmektedir. Yıpranmama veya deforme olmama niteliği taşıyan genç bornozları, uzun yıllar yumuşak yapısını yitirmeden, sevilerek, banyo sonrasında tam kurulanma sağlamaktadır. Kendine özgü tasarımları ve modern çizgileri ile genç bornoz takımları bornoz, baş havlusu ve banyo terliği gibi ürünleri ile gençlerin beğenisini kazanmaktadır. 

Bornoz Takımı Fiyatları

Bornoz takımı fiyatları üretiminde kullanılan materyaline, set içindeki ürün sayısına, markasına, modeline, rengine ve boyutlarına göre farklılık gösterdiği bilinmektedir. E-ticaret sitelerinin filtreleme özelliği sayesinde istenilen, beğenilen bornoz seti fiyatları ulaşılmaktadır. Bütçe dostu olan bornoz fiyatları, kullanım sırasında yarattığı yüksek performansı ile de memnuniyet yaratmaktadır. Güvenilir ve kaliteli markaların üretiminde kullandığı %100 organik içerik sahibi materyaller sayesinde yıpranmayan, antibakteriyel, iyi su çeken, kolay temizlenen ve kuruyan bornoz takımlarına e-ticaret sitelerinden makul fiyatlarla satın alınmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.