Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Bulaşık Eldivenleri

Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

Bulaşık Eldiveni Çeşitleri

Günlük yaşamın temizlik rutinlerinin başında gelen bulaşık yıkamak bulaşık eldiveni sayesinde çok daha pratik, sağlıklı ve eğlenceli bir hale gelmektedir. Bulaşık yıkarken birçok kimyasal maruz kalan eller, bulaşık yıkama eldiveni çeşitleri ile korunmaktadır. Bulaşık yıkamak dışında da genel temizlik içinde kullanılan temizlik eldiveni çamaşır suyu ve temizlik maddelerinin zararlı etkilerini ortadan kaldırmaktadır. Elleri sıcak sudan soğuk suya geçişlerde de kalkan oluşturan içi pamuklu bulaşık eldiveni temizlik eldiveni çeşitleri arasında eldivenle iş yapmakta zorlananların tercihleri arasında olmaktadır. 

Bulaşık makinesinin kullanılmadığı veya diğer zamanlarda elle yıkanan bulaşıklar sonrasında eller, tırnaklar ve tırnak etleri deforme olmaktadır. Bu durum sağlığın kötü etkilenmesi yanında estetik görüntüyü de bozmakta ve kişinin bakımsız olduğuna dair bir izlenim yaratmaktadır. Elleri her aşamada koruyan bulaşık eldiveni çeşitleri gerek bulaşık yıkarken gerekse ev temizlerken önemli bir konumda tutulmaktadır. Özellikle deri hassasiyeti, alerjisi, ürtikeri, egzaması bulunan bireylerin bulaşık eldiveni kullanma konusunda ödün vermemesi ve dikkatli olması, rutin oluşturması beklenmektedir. Farklı renklerde, modellerde, özelliklerde ve ebatlarda bulaşık eldiveni çeşitleri kullanıcıların zevkine, ihtiyacına sunulmaktadır.

Bulaşık eldiveni özellikleri incelemeye alındığında ilk göze çarpan unsurun kalınlığı, yapısı olduğu söylenmektedir. Farklı markalar tarafından üretilen bulaşık eldiveni çeşitleri kırmızı, sarı, mavi, pembe, mor, lacivert, siyah, turuncu tercihleri yanında kokulu modelleri ile de ilgi uyandırmaktadır. Bulaşık eldiveni çeşitleri alındığı zaman kalitesine göre uzun kullanım olanağı da sunması yanında belirli aralıklarla da değiştirilmesi önerilmektedir. Temizlik ve bulaşık işlemleri dışında da bulaşık eldiveni seçenekleri rahat kullanım imkânları sunmaktadır. Saç boyaması, beden temizliği, evin boyanması ve sıcak, soğuk ya da ıslak çalışma alanlarında da iş görmektedir. Bulaşık eldiveni çeşitlerinin farklı kalınlıklarda olması kullanım alanlarına göre değişiklik gösterse de en basitinden evlerde bulaşık yıkarken yüksek su ısısına dayanıklılık açısından da önem teşkil etmektedir. 

Bulaşık eldiveni fiyatları söz konusu olduğunda da bütçeleri yormayan rakamların varlığından söz edilmektedir. Kalitesine, markasına, modeline, özelliklerine hatta renklerine göre bile ayrı fiyat etiketine sahip olan bulaşık eldiveni çeşitlerine birçok yerden ulaşmak ta kolay olmaktadır. Bilinen ve tanınan markaların bulaşık eldiveni fiyatları diğer muadillerine göre farklılık göstermektedir. Uzun süre sorunsuz ve sağlıkla kullanım pratikliği sunan bu ürünlerin fiyat ve kullanım performans dengesi ise hemen kendisini belli etmektedir. Marketlerden ve e-ticaret sitelerinden uygun fiyatlarla tedarik imkânı sunan bulaşık eldiveni çeşitleri sağlıklı ve güzel görünen ellere olanak sağlamaktadır. 

Uzun Bulaşık Eldiveni

Bulaşık eldivenleri çeşitleri arasında yer alan uzun bulaşık eldiveni, elleri kadar kollarını da korumak isteyenlere iyi bir alternatif yaratmaktadır. Özel ambalajlarda paketlenerek satışa sunulan uzun kollu bulaşık eldiveni ile eller ve kollar kimyasallarla temas etmeden işlerini yapmaktadır. Bulaşık eldiveni uzun ayrıca kollardan yukarıya doğru uzanmasından dolayı da su geçirmeyen bulaşık eldiveni ünvanını da taşımaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları tespit edilerek üretilmiş olan uzun bulaşık eldivenleri rahat ve ergonomik yapısı kadar dolgulu olmasıyla da beğeni toplamaktadır. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk ürünlerin tutulması veya su ile temas edilmesi gerekilen durumlarda uzun bulaşık eldivenleri büyük başarılar sergilemektedir. 

Farklı büyüklükteki eller için özel olarak tasarlanan uzun bulaşık eldivenleri ile kullanıcılar rahat hareket etmekte, tuttukları objeleri kolaylıkla kavramaktadır. Böylece küçük ellere sahip kişilerin hareketleri de kısıtlanmamaktadır. Bulaşık eldivenlerinde small (S) beden küçük el yapısına sahip bireylerin kullanımına uygun iken medium (M) biraz daha büyük, large ise (L) büyük el yapısındaki kişilerin ihtiyacına yardımcı olmaktadır.  Böylece hem ellere dar gelen hem de tam oturmayan bulaşık eldiveni alınması engellenmektedir. 

Evlerde bulaşık yıkamak veya temizlik yapmak yanından farklı iş kollarında da kullanılan uzun bulaşık eldivenleri, herkesin uygun el yapısına göre üretilmesi ile alkış toplamaktadır. Yeri gelince bütün gün ellerde olması gereken uzun bulaşık eldivenleri büyük yemek işletmelerinin ve yemekhanelerin bulaşık tezgâhlarında da sıklıkla kullanılmaktadır.  Lâteks yapısı ile konforlu kullanım imkânı sağlayan uzun bulaşık eldivenleri ısıya karşı dayanıklı, su geçirmez, kaygan yüzeylerde başarılı olmak yanında yumuşak yapısıyla da ön plana çıkmaktadır. 

Silikon Bulaşık Eldiveni

Silikon bulaşık eldiveni aynı zamanda sihirli bulaşık eldiveni olarak da piyasalarda yerini almaktadır. Kullanıcıların ellerinin en az miktarda ısıya maruz bırakan silikonlu bulaşık eldivenleri pek çok yerde kullanım imkânları da sunmaktadır. Silikonlu eldivenlerinin birçoğunun yıkanabilme özelliğine sahip olması da ekonomik anlamda büyük avantajlar yaratmaktadır. Pratik, kıvrak, rahat ve olağanüstü pozisyon ayrıcalığı sunan silikon bulaşık eldivenleri ergonomik ve esnek yapıları ile son dönemlerde tercih edilen seçenekler arasında yerini almaktadır. 

Sihirli silikon bulaşık eldivenleri avuç içi yüzeylerindeki özel fırçaları sayesinde bulaşık fırçası ve sünger gibi birçok üründen kullanıcılarını kurtarmaktadır. Yüksek kalite ve çevre dostu silikon materyalinin kullanımı ile imalatı yapılan silikon bulaşık eldivenleri gıda sınıfı silikon statüsü de taşımaktadır. Yumuşak, güçlü ve son derece esnek yapısı sayesinde kullanıcıların vazgeçmediği ve eskidikçe bir daha almak istedikleri hatta çevrelerine de önerdikleri ürünler arasına girmektedir. Bulaşık yıkamak dışında banyo, araba ve battaniye ve de yorgan gibi büyük ebatlı tekstil ürünlerinin de yıkanmasında büyük fayda sağlamaktadır. Sihirli silikon bulaşık eldiveni geniş yüzeylerin silinerek temizlenmesinde yüksek performans sergilemektedir. 

Silikon bulaşık eldivenlerinin evlerde rahat ve pratik bulaşık yıkama, temizlik yapma işlevleri yanında pek çok sektörde de kendini gösterme özelliği fark edilmektedir. Araba yıkama merkezlerinde de varlığı fazlasıyla fark edilen silikon bulaşık eldivenlerinin uzun saatler kullanma imkânı sunması da gözlenmektedir. Pek çok sektör için önemli ihtiyaç haline gelen silikon bulaşık eldivenleri sorun yaratmayan kullanışı ve sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir. 

Süngerli Bulaşık Eldiveni

Bulaşık yıkama ve temizlik yapmak için üretilen bir diğer ünün de süngerli eldiven adı ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bulaşıkları yıkamak yanında fayans ovma temizliği için de tercih edilen süngerli bulaşık eldivenleri, ovma eldiven unvanını da taşımaktadır. Bulaşık yıkarken ya da temizlik yaparken kişilerin süngeri rahat tutamaması baz alınarak dizayn edilmiş bu ürün, eldivenin iç kısmında yer alan sünger yardımıyla kullanıcılar ekstra sünger kullanımına ihtiyaç duymamaktadır. Ev temizliğinin olmazsa olmazları arasında ter alan fayans temizleme işleminde ya da yeni boyanan evlerin boya kalıntılarının çıkarılmasında birçok kişi tarafından tavsiye edilmektedir. 

Dikenli Bulaşık Eldiveni

Dikenli eldiven silikonlu yapısı ve avuç içinde bulunan dikenleri sayesinde kullanıcılardan tam puan alan bir diğer olarak kişilerin karşısına çıkmaktadır. Avuç içlerinde bulunan sık sık döşenmiş silikon çıkıntılar sayesinde dikenli eldiven denilen bu ürünler yüksek performans sergilemektedir. Kaynamış su, mikrodalga ve bulaşık makinesinde sterilize imkanı da sunan dikenli bulaşık eldivenleri kullanımı sırasında yarattığı konfor sayesinde kısa sürede çok işin başarılmasına ve bitirilmesine zemin hazırlamaktadır. Dikenli bulaşık eldiveni sayesinde hem bulaşık makinesine girecek bulaşıklar hem de elde yıkanacaklar hiç anlaşılmayacak hızla hijyen koşullarına uygun hale getirilmektedir. Bulaşık yanında lavabo, tuvalet ve zemin temizliğinde de kullanıcılarını yormadan harikalar yaratmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.