Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Çocuk Bornozu

Çocuk Bornozu Modelleri

Banyodan, havuzdan veya denizden sonra kurulanmak amacıyla tasarlanan çocuk bornoz modelleri, farklı tasarımları, renkleri ve üretimlerinde kullanılan sağlıklı materyalleri ile kullanıcıların beğenisi toplamaktadır. Suyu absorbe etme özelliğinin en yüksek derecede yaşandığı çocuk ve bebek bornoz çeşitleri her yaştan çocuğun ilgisini de çekmektedir. Çocukların hassas tenlerine direk temas eden çocuk bornoz modelleri arasında kız ve erkek çocuk bornoz, genç bornoz ve bebek bornoz çeşitleri olduğu gözlenmektedir. Mini bornoz diye de adlandırılan erkek bebek bornoz seti ve kız bebek bornoz takımı modelleri yumuşak, sağlıklı ve anti bakteriyel yapıları ile kullanıcılarından beğeni toplamaktadır.

Annelerin ve babaların küçük bireyler için ürün seçerken dikkatli oldukları ve inceleyerek alışveriş yaptıkları bilinmektedir. Çocukların tenine zarar vermeyen, hassas ve yumuşak dokulu çocuk bornoz takımı belli yaş aralığına kadar çeşitlendirilerek şirin tasarımlar taşımaktadır. Çocuk bornoz seti ya da tercihen tekli bornoz 0-3 yaş başlayan yaş aralığından 4-6 yaş, 10 yaş bornoz, 11-12 yaş ve 13-14 yaşa kadar çıkmaktadır. Erkek ve kız çocuk bornoz takımı diye adlandırılan ürünlerin içeriğinde bornoz, baş havlusu ve banyo terliği yer alırken setlerin tasarımları, renkleri ve üzerinde bulunan karakter motifleri mutluluk yaratmaktadır. Bunun yanında tekli bulunan bornozlar da yine dizaynları ile çocuklarda heyecan uyandırmaktadır.

Çocuk bornoz modelleri arasında panço bornoz özellikle havuz bornozu veya deniz bornozu unvanını taşırken evlerde de banyo sonrasında kullanışlı çocuk ev tekstili ürünleri arasında değerlendirilmektedir. Çocuk peştemal bornoz da ince ve hafif yapısı ile yine taşıma kolaylığı sağladığı için tatiller de sıklıkla kullanılmaktadır. Çocuk bornoz çeşitlerinde yüzde 100 pamuklu havlu, kadife havlu, organik havlu kumaşlarının yanı sıra bambunun da üretim aşamasında sıklıkla kullanıldığı satış uzmanlarından öğrenilmektedir. Bütün çocuk bornoz çeşitlerinin yumuşak ve sağlıklı bir olması çocukların sağlığını korumak açısından fazlasıyla dikkat çekmektedir. Çocuk bornoz modelleri pembe, beyaz, mavi, yeşil, sarı gibi farklı renk tonlarına sahip çeşitliliği ile zevke göre seçim yapmayı mümkün kılmaktadır. Takım logoları ve karakteristik nesnelerin kendini gösterdiği lisanslı çocuk bornozları da her yaştan kullanıcısının ihtiyacını karşılarken memnuniyet de yaratmaktadır.

Kız Çocuk Bornoz

Kız çocuk bornoz modelleri onların en favori renk ve hayallerini süsleyen karakterler ile kendini göstermektedir. Kız çocuk bornozları gayet sağlıklı ve kullanışlı yapısıyla banyo sonrası vücudun ıslak kalmaması, bir an önce kurulanması, çocuğun vücut ısısının düşerek hasta olmaması adına dikkate alınması gereken önemli bir detay niteliği taşımaktadır. Suyun kolay çekilmesinde ve kendi bünyesinde hapsedilmesinde başarılı olan kız çocuk bornozları son derece başarılı, sağlıklı ürün statüsü taşımaktadır.

Çocuklar için hemen her şeyin bir oyun olduğu düşünülerek dizaynları yapılan kız çocuk Hello Kittyli bornoz, elsalı bornoz, unicornlu, prensesli, minili, deniz kızlı, kedili, kuzulu, ördekli bornoz gibi modeller banyo anlarının istekli karşılanmasına da olanak sunmaktadır. Son derece şirin olan kız çocuk bornoz çeşitlerinde renkler de miniklerin dikkatini çekmektedir. Kız çocuk bornoz çeşitleri arasında pembe, lila bornoz, mor bornoz, beyaz, sarı, turuncu, kırmızı gibi albenisi olan renkler banyo sonrası kız çocuklarında daha bir sevimli görüntü yaratmaktadır.

Kapüşonlu Çocuk Bornoz

Bornoz denildiği zaman ilk akla gelen kapüşon detayı günümüzde hemen hemen bütün bornoz modellerinde kendini göstermektedir. Çocuk kapüşonlu bornoz çeşidi minik kullanıcılara hem çok yakışmakta hem de banyodan ilk çıkışta ıslak olan başlarını korumaktadır. Deniz ve havuz kenarlarında da kullanışlı ve sağlıklı olan çocuk kapüşonlu bornoz modelleri, rüzgâr ya da hafif esintili alanlarda tedbirli annelerin, babaların her zaman tercihi olmaktadır.

Çocukların arasında şapkalı bornoz diye adlandırılan kapüşonlu çocuk bornozları fark tasarımları ile de şirin görüntüler yaratmaktadır. Kapüşonunun üstünde kedi ve tavşan kulağı veya ördek figürü bulunan kapüşonlu çocuk bornozları minik kalpleri de sarmaktadır. Çocuk panço bornoz modellerinin de olmazsa olmazı olan kapüşonlu dizaynlar rengârenk dizaynları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çocuklar için her yaş grubuna uygun ebatları ve seçenekleri bulunan kapüşonlu çocuk bornozlar kız ve erkek çocukların beğenisine sunulmaktadır.

İnce Çocuk Bornoz

Çocuk ince bornoz çeşitleri pamuklu yapısı ile dikkat çekerken müslin ve de peştemal modelleri ile bilinmektedir. İnce dokusu, yumuşaklığı, hafifliği yanında minik kızların ve erkeklerin şık görünmesi de katkı sunan ince çocuk bornozları hızlı su çekme ile çabuk kuruma özellikleri ile alkış almaktadır. Özellikle tatillerde ve seyahatlerde çantalarda az yer kaplama, taşıma kolaylı sunması da ince çocuk bornozların avantajları arasında gösterilmektedir. Farklı renk ve desen seçeneği bulunan ince çocuk bornozların müslin kumaş üretimli modelleri dinozor, kedi, balık gibi desenleri yanında düz tasarımları ile de kendini göstermektedir. İnce çocuk bornozların bir diğer dikkat çeken çeşidi de peştemal dizaynları olmaktadır. Yumuşak ve tamamen vücudu saran yapısı ile adını duyuran peştamal ince çocuk bornozların gofre desenli ve dokuma çeşitleri yanında çizgili ve minik figürlü, püsküllü detayları da çocuklar tarafından sevilmektedir.

Çocuk Bornoz Fiyatları

Çocuk bornoz fiyatları markası, boyutu, tasarımı, rengi, üretiminde kullanılan materyaline göre farklılık göstermektedir. İnternet üzerinden e-ticaret siteleri incelendiğinde her bütçeye uygun bornozun olduğu fark edilmektedir. Arama motoruna “çocuk tekli bornoz fiyatları” veya “çocuk bornoz takım fiyatları” sorguları yazıldığında fiyat skalası müşterilerin önüne gelmektedir.

Çocuk tekli bornoz fiyatının tek bir bornozu kapsadığı ve de çocuk bornoz takım fiyatının ise bornoz, banyo terliği ve baş havlusunu içerdiği bilinmektedir. Kaliteli ve güvenilir markaların etiketini taşıyan çocuk bornoz fiyatları muadillerinden ayrılmaktadır. Bunun yanında, kullanımı sırasında yarattığı memnuniyet ve uzun ömürlü oluşu ile de kaliteli çocuk bornozlarının fark yarattığı tespit edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.