Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Çocuk Nevresim Takımı

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Çocuk Nevresim Takımı Modelleri

Ev tekstil ürünleri kendi içerisinde gruplara ayrılmaktadır. Yatak odası tekstil grubu arasında yastık, yorgan, battaniye, yatak örtüsü, pike ve nevresim takımları bulunmaktadır. Nevresim takımları ise bu tekstil grupları arasında en yoğun olarak kullanılan ürünlerdir. Nevresim takımı içerisinde çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan kılıfı bulunmaktadır. Bu ürünler yastığa, yatağa ve yorgana geçirilerek kirlenmesini önlemektedir. Nevresim takımları çift kişilik ve tek kişilik olarak tasarlanmaktadır. Her yaş grubuna uygun modeller bulunmaktadır. Yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik üretilen nevresim takımları her zevke uygun renk ve desenleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Çocuk nevresim takımı modelleri hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılmaktadır. Farklı kumaş türlerinin yer aldığı nevresim takımı gruplarında yüzde yüz pamuk olan nevresimler yazın terlemeyi önlerken, kış mevsiminde ise daha sıcak tutmaktadır. Ayrıca pamuklu çocuk nevresim takımları sağlıklı yapısı ile kaşıntı ve alerji gibi problemlerin önüne geçmektedir. Bu sayede çocukların daha kaliteli bir uyku ve gece geçirmesine yardımcı olmaktadır. Bebek nevresim takımı, çocuk nevresim takımları ve yetişkinler için tasarlanan nevresim takımları yazlık ve kışlık kullanıma uygun olacak şekillerde farklı kumaş türleri ile üretilmektedir.

Çocuk nevresim takımları farklı desenlerde ve renklerdeki seçenekleri ile birçok ürün çeşidine sahiptir. Farklı boyutlar ve ölçülerde bulunan çocuk nevresim takımları, yatağın boyutuna uygun olacak şekilde nevresim takımı bulma imkanı sağlamaktadır. Yatağın en iyi tamamlayıcısı olan nevresim takımları yastığı, yorganı kirlenmekten korurken aynı zamanda şık ve estetik bir bütünlük oluşturmaktadır. Hayvan figürlü, çizgi karakterli, çiçekli, arabalı, barbili birçok farklı model ve renklerin bulunduğu çocuk nevresim takımı modelleri pamuklu, polyester, poplin gibi farklı kumaş seçenekleri ile kullanıcıya sunulmaktadır. Kumaş kalitesi güzel olan nevresimler çocuğun terlemesini önleyerek kaliteli ve konforlu bir uyku dilimi geçirmesini sağlamaktadır.

Erkek Çocuk Nevresim Takımları

Çocuk yatak odası tekstil ürünlerinin başında nevresim takımları ve erkek çocuk pike takımları gelmektedir. Nevresim takımları hem işlevsellik açısından hem de yatak odasına renk ve desenleri ile kattıkları ambiyans açısından çok kullanışlı ürünlerdir. 90x190 nevresim takımı ve 100x200 nevresim takımı ebatları en çok kullanılan ürün boyutlarıdır. Erkek çocuk nevresim takımları erkek çocukların seveceği renk ve desenlerde tasarlanmaktadır. Lisanslı nevresim takımı modellerinin de yer aldığı grupta erkek çocukların sevdikleri çizgi film kahramanları, batman, örümcek adam gibi tasarımlar çocuklar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Mavi, kırmızı, yeşil, siyah, lacivert, turuncu gibi birçok farklı renk tonlarında erkek çocuk nevresim takımı üretilmektedir. 

Kız Çocuk Nevresim Takımları

Kız çocuk nevresim takımı modelleri oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir. Kız çocukların zevkleri ve beğenileri düşünülerek tasarlanan birbirinden renkli modeller kız çocuklarının yataklarını süslemektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte ürünler daha fazla çeşitlilik göstermektedir. Farklı kumaş türleri, ebatı, dikim yöntemi, tasarımı, dokuma şekli gibi farklı özelliklere sahip nevresim takımları arasından çocuğun zevkine en uygun model rahatlıkla seçilebilmektedir. Kız çocuk nevresim takımları genellikle barbili, elsalı, kelebekli, çiçekli, farklı çizgi film karakterli olarak tasarlanmaktadır. Her renkte nevresim takımı bulunmakla birlikte en çok pembe, mor, fuşya, pudra gibi renkler kız çocuklar tarafından tercih edilmektedir.

Tek Kişilik Çocuk Nevresim Takımı

Tek kişilik çocuk nevresim takımı en çok kullanılan ev tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Çocuk odalarında kullanılan tekstil ürünleri arasında çocuk pike, çocuk nevresim, bebek nevresim, yorgan, yastık, çok amaçlı örtü gibi ürünler bulunmaktadır. Her birinin kullanım amacı farklılık göstermektedir. Yastık, yorgan ve yatağa geçirilerek hem kirlenmesini önleyen hem de konforlu bir uyku, dinlenme zamanı sunan çocuk nevresim modelleri son derece işlevsel ürünlerdir. Tek kişilik çocuk nevresim desenleri ve renkleri ile çocukların beğenilerini toplarken aynı zamanda çocuk odalarına hareket kazandırmaktadır. Temizliği son derece pratik olan nevresim takımları 30 derece sıcaklıkta benzer renklerle birlikte yıkanarak uzun süre canlılığını koruyabilmektedir.

Tek kişilik çocuk nevresim takımları erkek ve kız çocuklara yönelik farklı renk ve desenlerde tasarlanmaktadır. Çocukların sevdiği desen ve renkler göz önünde bulundurularak üretilen çocuk nevresim takımları farklı kumaş türleri ve farklı dikiş yöntemleri ile hazırlanmaktadır. Çocuk nevresim takımı tercih ederken özellikle sağlıklı olmasından dolayı pamuklu kumaş nevresimler tercih edilmektedir. Erkek çocuklar için dinazorlu, örümcek adamlı, arabalı, batmanlı, rafadan tayfalı ve robotlu baskılar en çok tercih edilen erkek çocuk nevresim modelleridir. Mavi, lacivert, kırmızı, yeşil, turuncu gibi birçok renk tonunun kullanıldığı nevresim modelleri bulmak mümkündür. Kız çocuklar ise genellikle elsalı, barbili, çiçek baskılı nevresim takımlarını tercih etmektedirler. Her renk tonunda kız çocuk nevresim takımı bulmak mümkün olmakla birlikte mor, pembe, pudra ve fuşya en çok tercih edilen renk grupları arasında yer almaktadır.

Çocuk Nevresim Takımları Fiyatları

Çocuk odası tekstil grubunun en çok kullanılan ürünü nevresim takımlarının fiyatları nevresimin modeline, ebatına, markasına ve kumaş türüne göre farklılık göstermektedir. Piyasada birçok farklı kumaş türünden elde edilmiş çocuk nevresim takımı ve bebek nevresim takımı bulunmaktadır. Pamuklu, polyester, poplin ve pamuk-polyester karışımlı kumaş türleri nevresim takımlarında en çok kullanılan kumaş türleri arasında yer almaktadır. Bu kumaşlar arasında bulunan pamuklu kumaşlar çocuk sağlığı ve kaliteli uyku açısından son derece ideal olan kumaşlardır. Pamuklu kumaşlar daha kaliteli içeriğe sahip olduğu için fiyat olarakta biraz daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Lisanslı tek kişilik kız çocuk nevresim takımı ve erkek çocuk nevresim takımı da diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlarda olmaktadır. Genel olarak kalitesine göre fiyat farklılıkları olan çocuk nevresim takımları her bütçeye uyacak fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.