Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dondurma Kâsesi Modelleri

Hem çocukların hem de yetişkinlerin her dönem favori sütlü tatlılarından olan dondurmalar, tatları kadar sunumlarında büyük rol oynayan dondurma kâsesi çeşitleri ile beğeni toplamaktadır. Dondurma sunumunda olmazsa olmazlar arasında bulunan dondurma servis kâseleri, eşsiz dizaynlarının yarattığı görsellik iştahları kabartmaktadır. Günümüzde artık dört mevsim tüketilen dondurmaların servis edilmesinde dondurma bardakları, dondurma tabakları, dondurma kapları, dondurma kupları seçenekleri; tabakta dondurma denildiği zaman akla ilk gelen ürünler arasında kendini göstermektedir. Kullanıcıların gerek evde tek başına dondurma keyfi yapmasına gerekse misafirlere dondurmayı bir şölen havasında sunmasına dondurmalık, büyük rol oynamaktadır.

Mutfaklarda servis araç gereçleri arasında yeri ayrı olan değişik dondurmalık modelleri sadece dondurma servisinde değil bir çok tatlı için tatlı kâsesi görevi de görmektedir. Tatlı kâseleri ya da tatlı kupları isimleri ile e-ticaret sitelerinde yer alan renkli dondurma kâsesi tepsilere dizilmesi ile bir anda evlerin havası değişmektedir. En tatlı ve keyifli anların, mutlulukların yaratılması dondurmalık kâse modelleri ve tatlı kup modelleri sayesinde mümkün olmaktadır. Şık ve zevke uygun dondurma kâsesi arayışı içinde olanların karşısına cam, porselen dondurma kupları, metal dondurma kabı veya krom dondurma kâsesi ile karton dondurma kâsesi modelleri çıkmaktadır. Birbirinden zarif ve ev halkının şaşkınlığına neden olacak dondurma kâsesi modelleri üretimlerinde kullanılan sağlıklı, nitelikli materyaller sayesinde de gönül rahatlığı yaratmaktadır.

Dondurma kâsesi modelleri ile dondurmaların ve tatlıların sunumları bir anda pastane havasına bürünmektedir. Profesyonel sunum ortamı için destek alınan dondurma kâseleri servis edenin alkışlarla karşılanmasına sebep vermektedir. Renkli dondurma kâse modelleri özellikle çocukların favorileri arasında yerini alırken cornet tasarımına sahip çeşitleri de miniklerin beğenisinden kaçmamaktadır. Zarif ve stil sahibi kadehi andıran dondurma kâsesi dizaynları ise ev arkadaş toplantılarında ev sahibinin zevkini yansıtmaktadır. Metal veya krom dondurma modelleri için de nostaljik bir hava yaratması yanında dayanıklı ürün sınıfına girdiği eklenmektedir. Porselenin her dönem zarafet dolu görselliğinin dondurma kâsesi bünyesinde de gösterdiği vurgulanmaktadır.

Ayaklı Dondurma Kasesi

Ayaklı tatlı kâsesi, dondurma tabağı olan cuplar şık tasarımların yarattığı muhteşem görsellik yanında kullanımı sırasında yarattığı avantajları sıralanmaktadır. Ayaklı yani cuplı dondurma kâsesi sayesinde dondurma yenirken eller üşümemekte ve anın tadı çıkarılmaktadır. Dondurmalık ayaklarından tutularak kullanıldığı zaman hem içindeki dondurmanın el ısısıyla çabuk erimesi engellenmiş olmakta hem de dondurma ya da tatlı, rahatlıkla tüketilmektedir. Ayaklı dondurma kâselerinin cam, metal ve de porselen gibi gıda ile temasta sağlığı koruyan malzemelerden üretilmesi de bir artı olarak nitelendirilmektedir.

Bütün bunların yanında zevke ve ihtiyaca göre çeşit çeşit bulunan ayaklı dondurma kâseleri arasından seçim yapmanın zor olduğu vurgulanmaktadır. Bireylerin dışarıdan paket aldıkları dondurmalar ya da pastanelerden açıkta alınanlar veya evde kendi ürettikleri dondurmalar olsun, ayaklı dondurma kâselerinde yapılan sunumların havası bir başka olmaktadır. Meyve parçacıkları, dondurma sosları ve gofretlerle süslenmiş dondurmaların ayaklı kâselerde sunulması iştahları ayrı kabartmaktadır. Film izleme anlarında, arkadaş dertleşmelerinde, yazın bitmeyen uzun günlerinde bir serinlik, ferahlık yaratan dondurmaların renkli ya da saydam kâselerde tüketilmesi birçok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır.

Cam Dondurma Kâsesi

Cam dondurma kâsesi seçenekleri incelendiğinde renkli veya renksiz alternatifleri ile farklı formlar göze çarpmaktadır. Doğadan gelen hammaddesi sayesinde gıda ürünleri ile rahatlıkla kullanılan cam, dondurma kâsesi çeşitleri ile öne çıkmaktadır. Kolay kolay zedelenmeyen ve de kırılmayan kalınlığa sahip cam dondurma kapları, dondurmanın soğuk yapısıyla temas ettiğinde de çatlama, parçalanma göstermemektedir. Kişilerin hem kendi hem de sevdiklerinin sağlığını düşünerek mutfaklarında barındırdığı cam dondurma kâsesi, 7’den 70’e herkese güven vermektedir. İster elde istenirse bulaşık makinesinde rahatlıkla temizlenen cam dondurma kâsesi, böylece sütlü ürünlerin hazırlanmasına ve tüketilmesine olanak sunmaktadır.

Cam dondurma kâselerinin kullanışlı ve hijyenik yapısının yanında şık ve zevk sahibi dizaynları da alkış toplamaktadır. Camın saydam hâli, dondurmayı en iyi şekilde gösterirken zarif cuplu yani ayaklı seçenekleri elegant ortamların tatlı sunumlarında ilk tercihler arasına girmektedir. Seçkin bir menüye sahip misafir masalarının son noktası cam dondurma kâseleri ile servis edilen sütlü tatlılarla konulmaktadır. Özenle hazırlanmış masalara zarifçe ayak uyduran cam dondurma kâsesi misafirlerde hem hayranlık hem de memnuniyet yaratmaktadır. Renkli cam tasarımları da bulunan cam dondurma kâselerinin mavi, yeşil, mor, pembe, gri, lila ve kırmızı seçenekleri kullanıcıların dondurma konusunda iştahını arttırmaktadır.

6'lı Dondurma Kâsesi

Piyasalarda e-ticaret sitelerin sayfalarında yer alan dondurma kâselerinin tek ve 6’lı dondurma kâsesi seçeneklerinin yer alması, müşterilerde memnuniyet yaratmaktadır. Kâsenin 6’lı modellerinin üretiminde farklı malzemeler kullanılması ve stil sahibi formlara yer verilmesi de fark edilmektedir. Altılı dondurma kâsesi takımı ile tepsilere dizilen renk renk dondurmaların albenisi, yazın sıcak günlerinden kışın uzun akşamlarına kadar kullanıcıları sarmaktadır. Altılı kâse modellerinin tek renk veya her biri farklı renk taşıyan çeşitleri, aile içinde herkesin favori renginden dondurmasını yeme olanağı sunmaktadır. Bunun yanında metal veya krom dondurma kâsesinin altılı seçeneği, evlerde nostaljik pastane görünümü yaratmaktadır. Dondurmalar kadar muhallebi, puding, sütlaç ve hatta magnolia için de kullanılan dondurma kâsesi, mutfakların tatlı servislerinin aranan ürünü hâline gelmektedir.

Dondurma Kasesi Fiyatları

Dondurma kâsesi fiyatları incelendiği zaman üretim malzemesinin, formunun, renginin, boyutunun ve markasının belirleyici unsurlar olduğu öğrenilmektedir. Her bütçeye uygun, kullanışlı ve şık dondurma kâseleri internetteki e-ticaret sitelerinde bulunmaktadır. Kullanımı sırasında mutluluk yaratan, enfes tatlı ve dondurmaların eşsiz sunumlarında yer alan dondurma kâselerine kolayca ulaşılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.