Sepetim

El Havlusu

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

El Havlusu Modelleri

El havlusu, ev tekstilinin en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünleri arasında yer almaktadır. Banyo ve lavabolarda elleri ve yüzü yıkadıktan sonra kurulamak amacı ile mutlaka el-yüz havlusu kullanılmaktadır. Kullanılan el havlusu ve yüz havlusunun kalitesi oldukça önem taşımaktadır. Çünkü havlu ele ve yüze temas ettiğinden cilt için oldukça önemlidir. Özellikle cildi hassas olan kişilerin yüz havlusu seçerken oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Pamuk havlu modelleri hem suyu daha iyi emmekte hem de yumuşak dokusu ile cilde zarar vermemektedir. Ayrıca kaliteli el ve yüz havlu modelleri içeriğinde zararlı hiçbir madde içermemektedir. Emiciliği yüksek olan pamuk havluların kuruma süresi de oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Bu sayede havlunun kötü kokması engellenmiş olmaktadır.

El havlusu modelleri işlevselliği yanında banyolarda aynı zamanda dekor açısından da önem taşımaktadır. Birbirinden farklı tasarıma sahip havlu modelleri bulunmaktadır. İşlemeli, kabartmalı, püsküllü, nakışlı, delikli, çiçekli ve düz havlu modelleri arasından banyonun genel havasına uygun bir model seçerek banyoda bütünlük sağlanmış olmaktadır. El ve yüz havlusu ayrı ayrı alınabileceği gibi takım halinde de alınabilmektedir. Takım olarak satılan havlu modelleri 1 adet el havlusu, 1 adet yüz havlusu şeklinde olabileceği gibi bazen de bornoz seti içerisinde, büyük set halinde de satışa sunulmaktadır. Ayrıca el havlusu 12’li, el havlusu 6’lı gibi paketlerde kullanıcıya sunulmaktadır. 

Günlük yaşamda kullanım rahatlığı açısından düz havlular sıklıkla tercih edilmektedir. Süslü havlular ise daha çok çeyiz için tercih edilen havlu modelleridir. Banyolarda havluluk askısına asılan havlunun dışında dekor amaçlı sepet içerisinde de havlu çeşitleri bulunmaktadır. Bu havlular banyoya şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda eve gelen misafirin sepet içerisinden temiz havlu alıp kullanabilmesi açısından da kullanışlı olmaktadır. Havluların kullanım sıklığına bağlı olarak günlük yada gün aşırı yıkanması gerekmektedir. Ciltle temas ettiğinden dolayı kirli ve nemli havluların kullanılmaması gerekmektedir. Polyester, pamuk, bambu gibi farklı kumaş türlerine ait havlu modelleri arasından seçim yaparken su emiciliği en yüksek olan, kaliteli havlu modelleri seçilmesi gerekmektedir.

Çeyizlik El Havlusu

Çeyiz alışverişi birçok kişi için oldukça önemli bir yere sahiptir. Çeyiz için gerekli eşyalar alınırken genellikle gösterişli, süslü tekstil ürünleri tercih edilmektedir. Çeyiz alışverişi yaparken en çok alınan ürünlerden biri de el yüz havluları olmaktadır. Çeyizlik havlu modelleri genellikle set halinde satışa sunulmaktadır. İçerisinde 6 yada 12 adet havlu bulunan çeyizlik el yüz havlu setleri birçok farklı modeli ve rengiyle oldukça geniş ürün çeşidine sahip olarak tüketiciye sunulmaktadır. Çeyiz için genellikle süslü havlu modelleri tercih edilmektedir. Nakışlı, kabartmalı, dantelli, güpürlü, çiçek baskılı, boncuklu birçok farklı havlu modeli bulunmaktadır. Küçük el havlusu ve büyük havlu modellerinin bulunduğu grupta her zevke uygun olacak şekilde farklı tasarımlar yer almaktadır. Ayrıca sade modeller arasında da beyaz yüz havlusu ve renkli havlular sıklıkla tercih edilmektedir.

Banyo El Havlusu 

Farklı dokuma, tasarım ve ebatları ile kullanıcıya sunulan el yüz havluları banyoların olmazsa olmaz tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Banyoda eller ve yüz yıkandığı zaman kurulama ihtiyacı havlu yardımı ile yapılmaktadır. Bu sebeple her banyoda el havlusu sıklıkla kullanılan bir tekstil ürünüdür. Banyoda kullanılan el ve yüz havlularının kişiye özel olarak kullanılması gerekmektedir. Sık kullanılan ve nemi kurumayan havlular çabuk kirlenmekte ve kötü koku oluşturmaktadır. Bu sebeple havlunun kişiye özel olarak kullanılması ve gün aşırı mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca banyoda kullanılan el havlularının kaliteli, suyu iyi emen yapıda olması oldukça önem taşımaktadır. Suyu güzel emen havlular yüzü güzel kurulamakta ve yumuşak dokusu ile cilde zarar vermemektedir. Havlular kullanım rahatlığı açısından önemli bir yere sahip olmakla birlikte banyo dekorunun da önemli bir parçası olmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip havlu modelleri arasından herkesin kendi banyo tarzına göre seçeceği havlu ile banyoda görsel bütünlük sağlanmış olmaktadır.

Küçük El Havlusu

Küçük el havlusu modelleri her evde ihtiyaç duyulan ve sıklıkla kullanılan tekstil ürünlerindendir. Küçük el havlusu modelleri hem banyoda hemde mutfakta kullanılmaktadır. Mutfakta çalışırken sık sık el yıkandığı için el kurulamaya ihtiyaç duyulmaktadır. Küçük el havluları bu açıdan oldukça kullanışlı olmaktadır. Küçük ebatı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan küçük el havluları birçok farklı renk ve desende üretilmektedir. Çiçekli modeller, sade modeller, süslü modeller her zevke uygun olacak şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. Banyoda kullanılan küçük el havluları ise genellikle beyaz sade modeller arasından tercih edilmektedir. El-yüz havlusu olarak kullanılan banyo havlusunun özellikle yüzde yüz pamuklu olan modeller olması cilt sağlığı açısından oldukça önem taşımaktadır. Sert bir havlu ellere ve yüze zarar vererek tahrişe sebep olabilmektedir.

El Havlusu Fiyatları

El havlusu kategorisinde birçok farklı tasarımda ve modellerde havlu çeşitleri bulunmaktadır. El havluları farklı ipliklerden ve farklı dokuma şekilleri ile üretilmektedir. Kullanılan hammaddeye göre pamuk, bambu ve polyester el havluları kullanıcıya sunulmaktadır. Bu içerik çeşitliliği ve kalite farkı havlunun fiyatına direk olarak yansımaktadır. Örneğin yüzde yüz pamuk ipliklerle dokunmuş bir havlu kalitesi son derece yüksek olmaktadır. Pamuğun suyu emiş gücü oldukça yüksektir. Ayrıca yumuşak dokusu ile cilde zarar vermeyen pamuk havlular el ve yüz kurulamak için ideal olmaktadır. Bu kalite farkı da fiyata yansımaktadır. Polyester ve polyester karışımlı el havlusu fiyatları pamuk havlulara göre daha düşük fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Havlunun işlemesi, işlemede kullanılan teknik ve vb. farklı detaylarda havlu fiyatlarını çeşitlendirmektedir. El havlusu fiyatları her bütçeye ve zevke uyacak şekilde kullanıcıya sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.