Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Havluluk Modelleri

Havluluk, günümüzde yaşam alanlarının pek çoğunda yaygın olarak kullanılan ürün türüdür. Banyo, tuvalet, mutfak gibi yerlerde sıklıkla karşılaşılan havluluk, aynı zamanda havlu peçetelik olarak da adlandırılır. Kısacası havluluk, havlu asmak amacıyla üretilmiş olan özel bir araçtır. En çok tercih edilen ikili havluluk ve buna benzer özellik yapılarına sahip olan diğer tüm havluluk modelleridir. Havluluk modelleri ise kullanım ihtiyacına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ve en sık tercih edilen havluluk modelleri genellikle tezgâh üstü havluluk, raflı havluluk ve duvara monte kâğıt havluluk olmaktadır.

Bu seçeneklerin yanı sıra içeriğinde kullanılan malzemesi sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü olan havluluk modelleri de vardır. Bu modeller ise sağlam ve kaliteli oldukları için pek çok kişi tarafından öncelikli olarak aranan ve tercih edilen havluluklardır. Mesela metal havluluk, paslanmaz yapısı sayesinde uzun süre dayanır. Aynı şekilde krom havluluk da malzemesinin kalitesi sayesinde, her yaşam alanı için uygun olan kullanışlı bir üründür. Elbette ki bunlar gibi çok fazla kullanılan banyo havluluğu, tuvalet havluluk, uzun havluluk, halka havluluk ve ayaklı havluluk modelleri de vardır.

Kâğıt Havluluk

Kâğıt havluluk, hijyen ve temizlik için gerek duyulan yerlerde kullanıma uygun olan bir üründür. Vücudun herhangi bir bölümünü, kullanılan eşyaları ya da bir yerin temizlenip kurulanması için yaygın olarak tercih edilen ürün, kağıt havlulardır. Havluluklar sayesinde peçeteleri kullanıma uygun ve hazır hale getirmek için dekoratif bir şıklık yaratır. Bu noktada kağıt havlular için aslında dekoratif kağıt havluluk da denmektedir. Ayrıca kağıt havluların kullanılmasındaki en büyük neden; yumuşak, kalın ve emici bir kağıttan üretilmiş olan peçete olmasıdır.

Kâğıt havlular, çeşitli şekilde üretilmekte ve farklı model seçenekleriyle sunulmaktadır. Genellikle rulo tarzında üretilen kâğıt havluluk modelleri; metalik malzemeler ya da alüminyum alaşımından oluşmaktadır. Krom, alüminyum ve nikel içerikli olarak üretilen ürünler, genel olarak metalik beyaz renktedirler. Ayrıca kâğıt havluluk türleri, suni tahtadan üretilmekte ve açık veya koyu kahverengi tonlarındadır. Ancak tahta ürünlerde renk sınırı yoktur. Yine yaygın olan siyah havlu peçetelik modelleri de vardır. Siyah rengiyle de dikkat çeken havluluk modelleri çok kullanışlıdırlar. Kâğıt havlular veya peçeteler için ideal bir seçenek olan siyah havlu askısı, kâğıt havlu askısı ve ahşap havlu askısı da söz konusudur.

Banyo Havluluk

Havluluk banyo da en sık aranan ve kullanım oranı fazla olan bir modeldir. Banyo havluluk, kağıt havluların ya da normal havluların asılması amacıyla üretilmiş olan havlulardır. Farklı desenlere ve modellere sahip olan bu havluluklar, banyo duvarlarına yerden yaklaşık olarak 120 cm yüksekliğe monte edilmektedir. Banyo dekorasyonlarına uygun olacak şekilde detaylara, estetikliğe ve kullanım kolaylığına göre farklı türleri barındırmaktadır. Banyolarda el veya yüz yıkama sonrası kurutma işlemi yapmak için yer alan havluluk türüdür.

Banyo havluluk modelleri ise banyoların olmazsa olmazıdır. Kolay kullanım sağlayan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Çeşitli renk, malzeme ve modeller kullanılarak üretilmektedir. Tasarımındaki şıklık sayesinde her türlü banyo için ideal olan model seçenekleridir. Banyo kâğıt havluluk için alınabilecek sayısız türde havluluk modeli bulunmaktadır. Banyo aksesuarları havluluk, dekoratif açıdan uyumlu olmasının yanı sıra sağlamlığı nedeniyle kişilerin vazgeçilmez banyo ürünlerinden biri olmaktadır. Çoğunlukla da metal ve paslanmaz malzemeden yapılan banyo havluluk modelleri tercih edilmektedir.

Rulo Havluluk

Rulo peçetelik, rulo halinde tasarlanmış çeşitli uzunluklardaki kâğıt peçeteleri veya havluları muhafaza etmek amacıyla üretilmiş olan bir üründür. Rulonun ucunda kendiliğinden açılmasını engelleyen biçimde durdurucu objeler yer almaktadır. Bu da rulo havluluğun hem kullanışlılığını hem de görselliğini artırmaktadır. Bunlar çoğu zaman da bambu, ahşap, plastik veya metal çubuk şeklinde olmaktadır. Ancak bazı tür modellerde durdurucu yerine ruloları tamamen içerecek bir kaplama malzemesi bulunmaktadır. Bu özellik de rulo ucunun gereksiz yere açılmasını engellemektedir.

Rulo peçetelik modelleri ise farklı renkleri, kullanılan malzemeler, estetik ve şık görünümleriyle klasik ve modern olan tüm tezgahlara uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Mutfak için vazgeçilmez bir aksesuar modeli olarak da bilinen rulo havluluklar, uzun süre dayanır ve çok sağlamdır. Kalitesiyle ön plana çıkan rulo havluluk modelleri aynı zamanda banyo, tuvalet gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Aynı şekilde iş yerlerinde de yine bu tür havluluk modellerine yer verilebilir. Tek yapılması gereken şey ise peçetelik veya havluluk modelleri seçilirken kaliteli malzemelerden yapılmış olan paslanmaz ve çabuk eskimez havluluk modellerinin dikkate alınmasıdır.

Havluluk Fiyatları

Banyoda kullanılmak üzere üretilen banyo havluluk modelleri, mutfaklar için eşsiz tasarımlarıyla göz alıcı olan mutfak havluluk modelleri ve daha pek çok alanda kullanılmak üzere üretilen havluluk modelleri, günümüzde en yaygın olarak kullanılan ev ürünlerindedir. Her evde mutlaka bir tane de olsa yer alan havluluk modelleri, farklı boyut ve ölçü türlerine sahiptir. Hâliyle üretimi ve tasarımı farklı olan havluluk çeşitleri fiyat olarak da akıllara takılan bir konu olmaktadır.

Bu nedenle havluluk modellerinden sonra en çok araştırılan ve merak konusu olan şey havluluk fiyatları olmaktadır. Ancak herhangi bir havluluk için sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Zira metal, çelik, krom gibi malzemelerden üretilen bir sürü havluluk çeşidi vardır. Çeşit ve özellik seçeneklerine göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle ilk dikkat edilmesi gereken nokta fiyat değil, ürünün kalitesi ve kullanıcıya sunduğu özellikler olmalıdır. Son olarak da fiyat araştırması yapılabilir ve karar verilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.