Sepetim

Peçetelik

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Peçetelik Modelleri

Sofra düzeni bir bütün olarak ele alındığında sofradaki her bir parçanın hem farklı bir görevi hemde masaya kattığı hoş bir havası vardır. Sofranın vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan peçeteler, peçetelik ile sofraya konularak şık bir görünüm sağlanmaktadır. Peçetelerin derli toplu görünmesi ve özenli durması için peçetelik kullanımı önem taşımaktadır. Sofrada kullanılan masa örtüsü ve diğer parçalarla uyumlu bir peçetelik modeli sofraya oldukça güzel bir hava katmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip çeşitli peçetelik modelleri bulunmaktadır. Farklı materyallerle hazırlanmış masa üstü peçetelik modelleri kullanışlı olmalarının yanı sıra sunum içinde güzel bir tamamlayıcı aksesuar olmaktadır. 

Peçetelik çeşitleri kullanıldığı malzeme ve modele göre çeşitlilik göstermektedir. Metal peçetelik, ahşap peçetelik, hasır peçetelik, ferforje peçetelik, plastik peçetelik gibi modeller farklı renk ve tasarımları ile kullanıcıya sunulmaktadır. Farklı renklerde peçetelik bulmak mümkündür. Sofrada kullanılan takımlara uyumlu olacak bir peçetelik tercih edilerek şık ve uyumlu bir görünüm elde edilebilir. Örneğin masada gold detaylı bir yemek takımı kullanıldığında yada gold çatal kaşık tercih edildiğinde kullanılacak gold peçetelik ile mükemmel bir görünüm elde etmek mümkündür. Ayrıca masa peçeteliği modellerinde kapaklı peçetelik modeli de tercih edilen peçetelik modelleri arasında yer almaktadır. Peçetelik modellerinin boyutları da kendi arasında farklılık göstermektedir. Kare peçete ve dikdörtgen peçeteler için uyumlu modeller bulmak mümkündür.

Kağıt havluları yerleştirmek için rulo peçetelik modelleri kullanılmaktadır. Mutfak ve banyolarda hem hijyen açısından hemde pratik kullanım için peçetelik rulo modelleri kolaylık sağlamaktadır. Kağıt havlu kullan at bir ürün olduğu için hijyen açısından oldukça çok tercih edilmektedir. Bu yüzden banyo ve mutfaklarda tezgah üstü lavabo peçetelik kolaylık sağlamaktadır. Rulo peçetelik modelleri de kendi içinde tasarım ve materyal olarak farklı çeşitlere sahiptir. Mermer ve gold detaylı, metal, ahşap gibi birçok rulo peçetelik modeli bulmak mümkündür. Banyodaki sabunluk takımı ile uyumlu seçilecek rulo peçetelik ile aynı zamanda banyoda şık ve estetik bir görünüm sağlanmış olmaktadır.

Lokanta, restaurant, cafe gibi mekanlarda da masa üzerinde peçetelik bulunmaktadır. Kişinin dilediği gibi rahatlıkla kullanabileceği bu peçeteler farklı modellerdeki peçetelikler ile müşterilere sunulmaktadır. Genellikle cafe peçetelik, restoran peçetelik, lokanta peçetelik modelleri dik konumlu, içerisinden çekme yöntemi ile peçete çıkarılan modellerde tercih edilmektedir. Bu peçeteliklerin üzerinde genellikle masa numarası yazılı olmaktadır. Bazı restaurant peçetelik modelleri ise porselen olabilmektedir. Bu modeller masa üzerindeki porselen tuzluk, biberlik, şekerlik gibi parçalarla uyumlu olarak tercih edilmektedir.

Ahşap Peçetelik

Peçetelik çok sayıda peçeteyi bir arada düzenli bir şekilde tutmak ve güzel bir görünüm sağlamak için tasarlanmış bir ürün çeşididir. Yemek sürecinde kolaylık sağlayan bu ürünler aynı zamanda sofraya şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Metal, demir, ferforje, bambu, plastik ve ahşap olmak üzere çeşitli materyallerle tasarlanmış modeller bulmak mümkündür. Her kişinin kendi zevkini yansıttığı bir peçetelik modeli bulması son derece kolaydır. Ahşap peçetelik modelleri sofraya hem şık hemde spor bir görünüm sağlamaktadır. Bambu amerikan servisler ile hazırlanmış bir yemek masasında ahşap peçetelik modeli ile bütünlük oluşturmak mümkün olmaktadır. Ahşap peçetelikler doğal bir görünüme sahip olduğu için genellikle sadelikten hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir modeldir. Ayrıca oymalı ahşap peçetelik modelleri özel bir işçiliğe sahip olduğundan hem sade hem şık bir görünüm için ideal olmaktadır.

Banyo Peçeteliği

Kağıt havlu olarakta isimlendirilen rulo havlular pratik kullanımı ile sadece mutfaklarda değil banyo ve lavabolarda da kullanılmaktadır. Son derece pratik kullanıma sahip rulo havlular hijyen açısından da güvenilir olmaktadır. Banyolarda ve lavabolarda tezgah üstü olarak kullanılabilecek banyo peçeteliği dışında duvara monte edilebilen rulo kağıt havlu peçetelik modelleri de bulunmaktadır. Banyo peçetelik modelleri sadece rulo kağıt havlu için tasarlanmış modellerle sınır değildir. Banyo tezgah üstü yada banyo rafında kullanılabilecek kare peçetelik modelleri de banyolarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Banyo peçetelik modelleri geniş model ve renk çeşitliliğine sahiptir. Banyo sabunluk seti ile uyumlu renk ve modelde seçilecek peçetelik modelleri ile şık bir kombin oluşturmak mümkündür. Birbiriyle uyumlu modeller ortamda hoş bir hava sağlamaktadır. Örneğin gold detaylardan oluşan şık banyo sabunluk takımının yanına gold kare peçetelik yada gold rulo peçetelik kullanılarak son derece şık bir görünüm yakalamak mümkündür. Ayrıca banyoda tuvalet kağıtlarını şık bir şekilde koymak için birbirinden farklı tuvalet kağıdı peçetelik modelleri bulunmaktadır. Alt katında yedek iki rulo, üst katında kullanılacak rulo tuvalet peçetesini asmak için bir bölüm bulunan modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çöp kovası, tuvalet fırçası ile uyumlu modeller seçilerek takım görüntüsü oluşturmak mümkündür. Bu peçetelik modelleri metal, ahşap, ferforje gibi farklı materyallerle üretilerek kullanıcıya sunulmaktadır.

Peçetelik Halkası

Şık ve estetik bir sofra hazırlamak için küçük aksesuarlar büyük değişiklikler sunduğu için önemli bir yere sahiptir. Sofra tarzını oluştururken aksesuarlar kişinin zevkini yansıtmaktadır. Sofra tarzını yansıtan ürünler arasında peçete halkası ve peçete yüzüğü dikkat çekici detaylar arasında yer almaktadır. Peçetelik halkasına kumaş peçete yada kağıt peçete geçirilerek, kişi sayısına göre masada tabakların yanına yerleştirilmektedir. Ürünlerin modelleri üretildiği materyale göre değişmektedir. Birbirinden farklı tarz ve renkte peçete halkası yada peçete yüzüğü bulunmaktadır. Peçete halkası seçimi yapılırken hazırlanacak sofradaki bütünlük göz önünde bulundurulmaktadır. Yemek takımı, çatal bıçak takımı ile uyumlu peçete halkası seçilerek göz alıcı bir görünüm sağlamak mümkündür. 

Peçete yüzüğü ve peçete halkası modelleri farklı markalar tarafından çok geniş çeşitlilik ile üretilmektedir. İnci detaylı, gold detaylı, gümüş detaylı, boncuk detaylı, hasır detaylı vb. birçok farklı tarzda ürün çeşidi bulmak mümkündür. Dikkat çekici bir sofra dizaynı için peçetelik halkası oldukça önem taşımaktadır. Bambu servisler ile ahşap ağırlıklı kurulmuş bir sofrada kullanılacak hasır peçete halkaları ile son derece şık bir sofra kurulabilmektedir. Yada modern çizgilere sahip bir masa düzeninde metal ve çelik peçete halkaları ile klasik şıklık yakalamak mümkündür. İnci detaylı peçete yüzükleri ile de son derece zarif sofralara imza atmak mümkündür. Her zevke ve stile uyum sağlayacak, kişinin tarzını sofraya rahatlıkla yansıtabileceği peçetelik halkası modeli bulması oldukça kolay olmaktadır.

Peçetelik Fiyatları 

Mutfakta, sofrada, banyo ve lavaboda sıklıkla kullanılan peçete ve rulo havlular peçetelik sayesinde muntazam bir görünüm ve pratik kullanım sağlamaktadır. Her evde kullanılan peçetelik modelleri kişinin zevkini yansıtmaktadır. Sofrada kullanılan peçetelik modellerinden banyo peçetelik modellerine, tezgah üstü peçeteliklerden banyo peçeteliklere kadar farklı kullanım alanları olan peçetelikler bulunmaktadır. Peçetelik modelleri üretimde kullanılan malzemeye, modele, işçiliğe ve ürünün markasına göre farklı fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Uygundan pahalıya her bütçeye uygun peçetelik modeli tüketiciye sunulmaktadır. Örneğin hasır bir peçetelik fiyatı ile aynalı peçetelik modelinin fiyatı birbirinden oldukça farklıdır. Çelik ve kaliteli metallerden üretilen peçetelik modelleri de ahşap peçeteliklere oranla daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.