Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Salon Dekorasyon Ürünleri

Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

Salon Dekorasyon Aksesuarları Modelleri

Genel olarak evlerde büyük bir alan kaplayan ve günün uzun bir bölümünün geçirildiği salonlara farklı dekoratif ürünler ve dekoratif aksesuar tasarımları çok yakışmaktadır. Salonda bulunan diğer mobilyaların tarzına uygun olarak spor, genç, klasik, vintage, modern gibi stillere sahip dekoratif salon aksesuarları, ev dekorasyon aksesuar kategorisi altında mağaza raflarında ve e-ticaret sitelerinde yer almaktadır. Salonlarda kullanılan farklı masa, duvar ve mobilya ürünlerine ev aksesuarları adı altında bulunan salon aksesuarları modelleri eşlik etmektedir. Salon dekoratif aksesuarlar kullanıcıların stilini yansıtırken ayrıca mekânlara ayrı bir hava da katmaktadır.

Salon dekoratif obje ve aksesuar modelleri incelendiğinde masa üstü aksesuar, vitrin aksesuarları, orta sehpa süsleri, konsol süsleri gibi nice ürünün varlığı fark edilmektedir. Bunların yanında oda aksesuarları ise yatak odası aksesuarları, mutfak, antre ve banyo objeleri de göze çarpmaktadır. Salon masaüstü aksesuarları içinde dekoratif objeler, çerçeveler, salon aksesuar seti ve dekoratif biblolar gibi örnekler kullanıcıların zevkine hitap etmektedir. Evlerde köklü değişikler yapmadan bu objeler sayesinde büyük farklar yaratmak mümkün olmaktadır. Birbirinden çeşitli salon dekorasyon aksesuar modelleri ile uzun süre kullanılan ve çok sık değiştirilmeyen mobilyalar bütünlenmektedir. 

Salon dekorasyon ürünleri gümüş, seramik, gold, ahşap, ferforje gibi alternatifleri ile tarz sahibi herkesin beğenisini kazanmaktadır. Vazo, mumluk ve dekoratif gondol modelleri salon süsleri görevini yerine getirirken evlere konuk olan misafirlerin de hayranlık duymasını sağlamaktadır.  Orta sehpa aksesuarları arasında kendini gösteren büyük kâseler içine konulan rengârenk mumlar veya kuru çiçekler bir anda ortamı farklı bir ambiyansa götürürken, bir başka tercih olarak hasır ya da metal kutular da iyi birer düzenleyici işini görmektedir. Konsol aksesuarları ya da konsol üstü aksesuar isimleri ile raflarda bulunan objeler de salonların daha sıcak görünmesine fırsat yaratmaktadır. Ünite süslerine de değinilmek gerekirse vintage ürünler modern ve klasik tarzın harmanı olarak farklı bir görüntü sergilemektedir. İnce işçiliklerin ya da modern stillerin bir arada da kullanıldığı salon dekorasyon aksesuarları modelleri birçok kişinin her dönem ilgisini uyandırmaktadır. 

Modern Salon Dekorasyon Aksesuarları

Yeni dönem ve çağa uygun iç dekorasyon anlayışında modern salon aksesuarları bir adım öne çıkmaktadır. Evin salon dekorasyonuna son dokunuşları yapan modern salon süs eşyaları, dekorasyon modasına uygun olarak her sezon çeşitlenmeye devam etmektedir. Evlerin modern stillerine uygun seçilen züccaciye salon aksesuarları, kusursuz bir görünüm yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Modern salon dekorasyon aksesuarları, dekorasyon trendlerine ve farklı zevklere göre dizayn edildiği için geniş bir çeşitlilikle herkesin beğenisine sunulmaktadır. Seramik ya da camdan üretilen dekoratif kavanozlar ayrıca eklektik kapakları ile otantik bir görünüm elde edilmesine olanak tanımaktadır. Modern salonların sehpa süsleyen bu kavanozlar, mekanın kombinasyon şıklığını da yakalamaktadır.

Masa üstü dekor anlayışının da günümüzde değiştiğini belirten marka yetkilileri her sezon farklı ürün seçeneklerini müşterileri ile buluşturduklarını belirtmektedir. Ayrıca yetkililer hayvan figürlü modern görünüşlü biblolara alternatif olarak metal büyük ayaklı ve yuvarlak, kare veya formsuz heykellerin de sürrealist bir görüntü yakaladığının altını çizmektedir. Modern anlayışa sahip salon aksesuarlarda farklı deko-stillere hitap etmek adına sade çizimler ve çarpıcı tasarımları da tercihler arasında bulunmaktadır. Geometrik şekillere getirilen sade yorumlar, modern salon dekorasyonlarına iddialı bir hava da katmaktadır. Bütün bunlara ek olarak ahşap, seramik ve toprak gibi materyallerden imalatı yapılan vazolar farklı ebatlarda sunularak modern salonların konsollarına başarılı bir şekilde aksesuar olmaktadır. 

Bunlar yanında varaklı salon dekorasyon eşyalarının modernleşmiş tasarımları ile model yelpazesinde metal oval veya yuvarlak kapaklı şekerlik, ayaklı meyvelik, ayna, biblo, vazo ve fotoğraf çerçevesi gibi birbirinden seçkin objeler de ilgi uyandırmaktadır. “Stroke” boyama tekniği ile boyanan ya da oymalı motiflerle tasarlanan aynaların evin salon dekorasyonuna yakıştığı kişiler tarafından vurgulanmaktadır. Çeşitli nostaljik parçaların bir arada kullanıldığı modern salon aksesuar setleri içerisindeki retro objelerin de ev stillerinde görüldüğü bilinmektedir. Aşk, doğa ya da melek gibi farklı temaları simgeleyen dekoratif modern objeler salonlarda zamansız bir şıklığı mümkün kılmaktadır. 

Salon Dekorasyon Süsleri

Salon dekoratif süs eşyaları ev sahiplerinin tarzını yansıtmanın yanında yaşanmışlık duyguları da barındırmaktadır. Ev sıcaklığının salon süs eşyaları ile yansıtılması sayesinde mutluluk duygusu da derinlemesine hissedilmektedir. Kişiler sevdiklerinin özel gün ve anlarında hediyelik aksesuar seçimlerini bu düşüncelerle yapmaktadır. Salon dekorasyon süsleri içinde seçilen dekoratif kutular, kitap tutucular, duvar saatleri, biblolar, tablo ya da saksılar, abajurlar, ayna, şamdan ve de mumluklar birer iyi hediye niteliği de taşımaktadır. Özgün desen ve tasarımlara sahip olan farklı dekorasyon süsleri de her zevke uygun çeşitleri ile mağaza raflarında bulunmaktadır. 

Hem işlevsel özellikleri hem de salonlara görüntü bakımından estetik bir değer kazandıran dekorasyon süsleri, evlerin hemen her alanında da yer almaktadır. Ayrıca dekorasyon süsleri arasında belirli bir temaya özgü tasarlanan küçük aksesuarlar da görülmektedir. Bu süslerin masa üstünde, konsollarda, sehpalarda ve televizyon ünitelerinde kullanılması yanında kişilerin kendileri için oluşturdukları köşelerde şık ve estetik bütünlük sağlamaktadır. Kuğu, kelebek, balık, fil gibi hayvan figürleri ile dizayn edilmiş cam salon dekoratif süsleri için çeşitli anlamlarının da olduklarına inanılmaktadır. Nar gibi çeşitli meyvelerde de bunun geçerli olduğu vurgulanmakta ve bu salon dekorasyon süslerinin kullanıcılarını hem görüntü hem de psikolojik açıdan rahatlatması da bilinmektedir. 

Genç Salon Dekorasyon Aksesuarları

Genç salon dekorasyonu aksesuarlarına göz gezdirmek istenirse büyük süs aksesuarlarının, popüler kültürü yansıtan ikonik objelerin ve bol fotoğraf çerçevelerinin varlığından bahsedilmektedir. Genç odası aksesuarları içinde de yer alan bu dekorasyon ürünleri farklı ürün seçkileri ile genç beğenilere sunulmaktadır. Genç salon dekorasyon aksesuarları denilince akla gelen diğer ürünler de duvar süsleri olmaktadır. Yaşam alanlarının havasını anında değiştiren duvar süsleri gençlerin salon dekorasyon aksesuar anlayışına da denk düşmektedir. 

Özel olarak tasarlanan duvar dekorasyon ürünleri tablo, çerçeve gibi farklı modeller ile üretilmektedir. Farklı renk, desen, manzara ve görüntü seçenekleri ile odada bulunan diğer objelerle de rahatça uyum yakalayan duvar için tablolar, 3D görüntüler, yazı tahtaları gibi çeşitlilik göstermektedir. Turuncu, gümüş, lacivert, mavi, kırmızı, siyah duvar dekorasyon ürünleri genç salonlarda ayrı bir stil oluşturmaktadır. Metal ve ahşap ham maddeler gri, siyah, altın, bakır ve rose gold renkleri ile de tasarlanmaktadır. Figürler, haritalar uzun yıllar boyunca genç salon dekorasyon aksesuarları niteliğinde duvarları süslemektedir. 

Salon Dekorasyon Aksesuarları Fiyatları

Salon dekorasyon aksesuarlar fiyatları incelendiğinde her bütçeye uygun seçeneğin bulunduğu vurgulanmaktadır. Ürünlerin imalatında kullanılan farklı materyaller, boyutlar, kalınlıklar bu aksesuarların fiyatlarını etkilemektedir. Mağaza raflarından veya e-ticaret sitelerinden kolayca ulaşılan salon dekorasyon aksesuarları markasına göre de fiyatlandırılmaktadır. Bilinen ve güvenilen markaların aksesuar ürünlerinin fiyatları diğer muadillerine göre farklılık gösterse de markaya ya da satış yerlerinin uyguladığı indirim fırsatları ve kampanyalar sayesinde rahatlıkla alımları gerçekleşmektedir. Salon dekorasyon aksesuarları evlere bambaşka görüntüler kazandırmasının yanında bütçeleri de yormamaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.