Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sıvı Sabunluk

Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Sıvı Sabunluk Modelleri

Sabunluk, mikroplardan ve kirlerden korunmak amacıyla kullanılan el temizlik ürünlerinin saklandığı üründür. Açıkta bulunan temizlik malzemesi hijyenik değildir. Birden fazla kişinin kolaylıkla kullanabilmesi amacıyla sabunluklar üretilmiştir. Sabunluk modelleri katı ve sıvı sabunluk olarak ikiye ayrılmaktadır. Günümüzde genellikle sıvı sabunluk modeli kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Sıvı sabunluk modelleri banyoda, mutfakta veya lavaboda kullanılabilmektedir. İhtiyaca göre farklı tasarım ve modelde sıvı sabunluk mutfak ve sıvı sabunluk banyo ürünleri üretilmektedir.

Sıvı sabunluk çeşitleri duvara monte edilebilir veya taşınabilir şekilde iki farklı tasarımda kullanıcıya sunulmaktadır. Ayrıca manuel ve sensörlü olan sıvı sabunluk modelleri de bulunmaktadır. Yapıldığı ürünün malzeme çeşidine göre de modeller birbirinden ayrılmaktadır. Cam, seramik, metal, ahşap, porselen, taş ve plastik malzemeden üretilen modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler sadece sıvı sabun koymak için tasarlanmamıştır. İhtiyaca göre şampuan ya da duş jeli de konularak kullanılabilmektedir.

Otomatik sıvı sabunluk çeşitleri elektrik veya pille çalışmaktadır. Kullanım pratikliği nedeni ile öne çıkan bir üründür. Sabun koyma haznesinin büyüklüğü veya küçüklüğüne göre de sıvı sabunluk çeşitleri birbirinden ayrılmaktadır. Yoğun kullanım alanı olan, alışveriş merkezi, hastane, otel, okul gibi alanlarda yüksek depolama alanı olan sıvı sabunluk modelleri tercih edilmektedir. Sabit olarak monte edilen sıvı sabunluk modelinde duvarı delmekte gerekmektedir. Vakumlu veya yapışkanlı üretilen modeller sayesinde kolaylıkla monte edilebilmektedir. Sabunluk modelleri renk seçeneği olarak da kullanıcıya geniş bir tercih imkânı sunmaktadır. Siyah sıvı sabunluk ve beyaz sıvı sabunluk iki ana renk olarak oldukça tercih edilen modeller olarak öne çıkmaktadır.

Mutfak Sıvı Sabunluk

Mutfak sabunluk çeşitleri farklı renk ve tasarımda üretilmektedir. Mutfak tasarımına dikkat edenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Evde en önemli kullanım alanından birisi de mutfaktır. Yemek yaptıktan sonra elleri yıkamak için mutfakta sıvı sabunluk kullanılmaktadır. Ayrıca bulaşıklar elle yıkanıyor ise mutfakta mutlaka bulaşık sabunluğu bulunması gerekmektedir. Mutfak sabunluk takımları ikili sıvı sabunluk olarak da üretilmektedir. Bu sayede bir gözüne deterjan bir gözüne ise sıvı sabun konulabilmektedir. Mutfak sıvı sabunluk süngerlik olan modeli ile de satılmaktadır. Bu modelde deterjan konulan haznesinin yanında bulaşık süngerinin konulabileceği bir alan bulunmaktadır.

Mutfak deterjan seti olarak üretilen modellerde vardır. Bu ürünlerde sıvı deterjan, sünger, temizleme fırçası, tel gibi bulaşık yıkama esnasında kullanılan ürünlerin konulduğu bölmeler bulunmaktadır. Mutfak sabunluk seti 2’li, 3’lü,4’lü ve daha fazla içerikte satılmaktadır. Tezgâh üstünde veya yeterli alanı olmayan için tezgâh üstü duvara monte edilebilecek şekilde modelleri bulunmaktadır. Mutfakta sıklıkla kullanılan havlunun asılabileceği sıvı sabunluk modelleri bulunmaktadır. Mutfak sabunluk takımı cam, porselen, seramik, plastik, metal veya su geçirmez bambu modelleri ile mutfak tasarımına dikkat edenler için farklı model seçeneği ile satılmaktadır.

Mutfak sıvı sabunluk modelleri tercih edilirken alınan ürününü uzun ömürlü ve çok fonksiyonlu olmasına dikkat edilmelidir. Dekoratif tasarımı, rengi ile birlikte sıvı sabunluğun kullanışlı olması da önemlidir. Mutfağınızda alan var ise geniş hazneli ürünler her zaman kullanıcı için avantajlıdır. Diğer sıvı sabunluk çeşitlerine göre biraz pahalı olsa da kullanım konforu ve rahatlığı açısından sensörlü sıvı sabunluk modeli tercih edilebilir. Sıvı sabun, sünger, tel, fırça, havlu gibi ürünlerin aynı anda konulabileceği sıvı sabunluk setleri mutfak tezgâhında alanda tasarruf sağlamaktadır.

Cam Sıvı Sabunluk

Cam sabunluk şık bir görüntüye sahip olması ve hijyen açısından kolaylık sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Cam malzemeden üretilen sıvı sabunluk çeşidinin geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Cam sabunluk çeşitleri doğal yapısı sayesinde de içindeki sıvı sabunun bozulmasını veya etkisinin azalmasını önlemektedir. Renkli camlardan üretilen cam sıvı sabunluk modelleri yıpranmaya, solmaya karşı ekstra güçlü malzemeden üretilmektedir. Genellikle amber camdan üretilen cam sabunluk kırılmaya, yıpranmaya karşı daha dirençlidir. Daha kalın olan amber cam temizlenirken çizilmez ve kırılmaz. Doğal maddeden yapılan cam sabunluk sağlık açısından olumsuz bir etki yaratmaz. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek cam sabunluk modeli olarak öne çıkmaktadır. 

Cam sabunluk modeli daha dekoratif sıvı sabunluk kullanmak isteyenlerce tercih edilmektedir. Estetik görünümü ile banyo sabunluk veya mutfak sabunluk tercihinde cam modeli kullanılmaktadır. Renklendirilen cam yapısı sayesinde içerisindeki sıvı sabunun rengini de gösteren modeller bulunmaktadır. Bu sayede sıvı sabun seviyesini kontrol etmek daha mümkün olmaktadır. Cam sıvı sabunluğun hazne kapağı pratik bir şekilde açılmakta ve doldurulmaktadır. Kendisine has tasarımı ve görüntüsü ile cam sabunluk modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Sıvı Sabunluk Setleri

Sıvı sabunluk evlerde konfor sağlayan bir üründür. Sıvı sabunun hijyenik ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılmaktadır. Evlerin mutfak, banyo ve lavabo bölümlerinde farklı tasarımda modeller kullanılmaktadır. Banyo setleri 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 7’li parçadan oluşan setler halinde satılmaktadır. Sabunluk seti içeriğinde altlık, sıvı sabun haznesi, fırçalık, mutfak için temizleme fırçası, sünger ve tel bölümü bulunmaktadır. Fazla parçadan oluşan setlerde sıvı sabunluk yanında tuvalet fırçası, çöp kovası, pamukluk, macunluk gibi bölmeler bulunmaktadır.

İkili sıvı sabunluk seti mutfakta hem deterjan hem de sıvın sabun konularak kullanılabilmektedir. Banyoda ise ikili sıvı sabunluk seti duş jeli ve şampuan konularak kullanılmaktadır. İhtiyaca göre farklı set içeriğinde sabunluk seti alınarak banyo veya mutfakta bulunan ürünler ile görsel uyum yakalanabilir. Sıvı sabunluk setleri geniş model çeşitliliği ile farklı zevklerin beğenisine sunulmaktadır. Sıvı sabunluğun içerisine konulan ürünün özelliğine göre de sabunluk modelleri değişmektedir. Bazı sıvı sabunluk modelleri köpük şeklinde kullanılır, bazıları ise sıvı şekilde kullanılmaktadır. Sabunluk setinin hangi kullanım için alınacağına karar vermek önemlidir. 

Porselen Sıvı Sabunluk

Banyo sabunluk modelleri içerisinde en fazla tercih edilen, porselen malzemeden üretilmiş sabunluklardır. Banyoya şık ve güzel bir görünüm kazandırmak için kullanılan bu ürünler banyo dekorasyonuna uygun desen ve renklerde kullanıcılar tarafından seçilebilmektedir. Sıvı sabunluk aynı zamanda sabunları hijyenik koşullarda saklaması bakımından da günlük yaşamı kolaylaştırmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, halka açık ortak kullanım alanlarında bu ürünler oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle pandemi dönemi sonrası vazgeçilmez bir ev eşyası olarak görülmüş ve pek çok tasarımda üretilmiştir. El sabunluk olarak tercih edilen çeşitleri paslanma, kırılma ve kirece karşı dirençli malzeme kalitesiyle üretilmektedir. 

Özgün tasarımları ile kullanım alanlarına hoş bir görüntü kazandıran porselen sıvı sabunluk,  malzeme kalitesi bakımından oldukça zarif bir tasarıma sahiptir. Lavabolarda rahatlıkla kullanım imkânı sunan modeller renk ve dokuları ile de göze hitap etmektedir. Sıvı sabunluk aleti olarak kullanılan çeşitler banyo takımları içerisinde de yer almaktadır. Üçlü ve ya beşli set içerisinde banyo tarzına uygun binlerce model, çeşitli markalar tarafından kullanıcılarına sunulmuştur. Pompa kısmına hafifçe basarak sabunun avuç içine dökülmesi sabunun hijyenini koruması bakımından oldukça önemlidir. Bu yüzden katı sabunlara göre daha sık kullanılan sıvı sabunlar her ortamda kolayca kullanılabilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.