Sepetim

Yüz Havlusu

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yüz Havlusu Modelleri 

Yüz havlusu, günlük yaşamda en çok yıkanılan yüz ve eller için kurulama görevini üstlenmektedir. El ve yüz havlusu olarak da bilinen bu ürünleri pek çok çeşidi bulunmaktadır. Dokularına, yapısında bulunan kumaşa ve boyutlarına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Kullanıcılar için her türlü ihtiyaca ve isteğe yönelik havluyu bulmak ise oldukça kolay olacaktır. Havlu bir evin olmazsa olmaz ev yaşam ürünlerinden birisi olduğu için her evde birden çok bulunduğu bilinmektedir. Çeşitleri ile farklılıklar yaratmak isteyenler için piyasada uygun,farklı modelleri bulma imkanı bulunmaktadır. 

Son yıllarda doğallığın ve çevreye karşı duyarlılığı artığı düşünüldüğünde havlu çeşitleri arasında bambu el yüz havlusu modelleri ön plana çıkmaktadır. Hızlı kuruyabilme, teni tahriş etmeyen yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bambu modelleri yanı sıra pamuktan üretilen havlularda çok sık tercih edilmektedir. Sadece kullanılan yapı ile değil, aynı zamanda görsel olarak da farklı seçenekleri bulunmaktadır. Dantelli, nakışlı gibi görsellikleri ile ön plana çıkan havlu modelleri de bulunmaktadır.  

El ve yüz havlusu modelleri arasında son yıllarda çeşit olarak artış yaşanmaktadır. Klasik olan havluların yerine modern görünümlü ve daha kullanışlı olan havlular üretilmektedir. Ayrıca günümüzde çevreye karşı duyarlılığın artması ile çevre dostu havlu modelleri de üretilmektedir. Son yıllarda popüler hale gelen bambu havlular da buna en güzel örneklerden birisi olacaktır. Havlularda bakteri oluşumu hızlı gerçekleşmesi muhtemel olduğu için havluların nemi hızlı bir şekilde emmesi bakteri oluşumunu önleyici olmaktadır. Bu yönüyle bambu havlu modelleri son yıllardan üretimi en çok olan modeller arasında yer almaktadır. 

Çeyizlik Yüz Havlusu 

Çeyizlik havlu, çeyiz geleneğinin içerisinde olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Gelenek olarak sürdürülen çeyiz için alışveriş yapılmaktadır. Alışveriş yaparken de havulara da bakılmaktadır. Piyasa da da çeyiz hazırlığında olan kadınlar için istedikleri yüz havlusu modelini bulabilecek ürün çeşitliliğe sahiptir. Havlu modelleri ile çeyizde yerini alan havlular farklı özelliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Kumaşları, boyutları, dokularına göre farklılıkları olabilmektedir. Cildi tahriş etmeyen, cilde zarar vermeyen ürünlerden yapılmış olan yüz havlusu modelleri debu yönleri ile farklılıklarını gözler önüne sermektedir.

Kullanıcılar çeyiz için almak istedikleri ürünleri de özelliklerine göre seçerek tercih edebilmektedir. Tercihleri göz önüne alarak hangi modelin çeyizde yer almasını isterler ise o isteklere göre uygun modeli bulmak bugünkü piyasa koşulları da oldukça kolay olacaktır. Piyasa düşünüldüğünde havlu konusunda markaların fazla olması da çeyizlik havlu alışverişi için karşılaştırma yapma imkanı sağlayacaktır. El ve yüz havlusu konusunda farklı markaların sayısız seçeneği kullanıcıların hem isteklerine hem de bütçelerine uygun alışveriş, kolay hale getirecektir. 

Banyo Yüz Havlusu

Havlu söz konusu olduğunda en çok kullanılan alanlardan birisi de hiç şüphesiz evlerin banyo kısmıdır. El ve yüz havlusu genellikle banyolarda kullanılmaktadır. Günlük hayatta eller de pek çok bakteri bulunabilmektedir. Özellikle pandemi ile insanların sık sık el yıkama alışkanlığı ortaya çıkmıştır. Ellerin yıkandıktan sonra kurulanması için genellikle ev ve yüz havlusu kullanılmaktadır. Ellerin en iyi şekilde temizlenebilmesi için sabunlanarak yıkanmış ellerin temiz bir havlu ile kurulanması büyük bir öneme sahip olmaktadır. 

Hijyen yönünde kullanılması ile ön plana çıkan banyo yüz havlusu farklı modelleri ile de kullanıcılara seçenek yelpazesi oluşturmaktadır. Özellikle doğallıktan ve çevreye zarar vermemesi ile bambu el yüz havlusu modeli sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bambu havlu modelleri nemi kolayca emer ve hızlı bir şekilde kuruyarak bakteri üremesini engellemektedir. Ayrıca yüzün kurulanırken narince yüze zarar vermeden, tahriş etmeden işlevini yerine getirmektedir.Sunmuş olduğu özellikleri ile banyo havluları arasında en çok tercih edilen modellerden birisi olmaktadır. 

Havlu Setleri

Havlu çeşitleri arasından son yıllarda popüler hale gelen havlu setleri kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Havlu setlerinin hem uygun olması hem de takım halinde içerisinde havlu bulundurulmasıyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca havlu çeşitleri set içerisinde farklı olabilmektedir. Bu özelliği ile farklı havlulara sahip olmayı sağlamaktadır. Kullanışlı ve bütçelere uygun olması ile set haline satılmakta olan bu havlular kullanıcıların en sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. 

Havlu fiyatları düşünüldüğünde tek tek havlu almak istemeyen kullanıcılar set olarak havlu almayı tercih ettikleri görülmektedir. Set olarak satılan havluların bazı indirim zamanlarında ve genel olarak daha uygun fiyatının olmasıyla tercih edilme nedenini gözler önüne sermektedir. Bütçe dostu ve işlevsel bir özellik sunan bu modeller için günümüzde her markaya ait set modellerini bulmak mümkündür. Piyasa da artan yarış ile farklı seçenekler artmakta, fiyatlar ise kullanıcıların yüzlerini güldürmektedir. 

Yüz Havlusu Fiyatları

Yüz havlusu fiyatları, havlunun içeriğine göre değişebilmektedir. Özellikle kullanılan yapı malzemesi, havlunun boyutu ve markasına göre farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmak mümkündür. O yüzden net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. El ve yüz havlusu modellerinin çeşitliliğine bakıldığından bu çeşitlilik içerisinde fiyatlar da birbirinden ayrılacaktır. Özellikle kaliteli havluların fiyatları diğerlerine göre daha fazla olacaktır. Son yıllarda hijyene olan bağlılıkla havlularında kalitesi ve nemi hızlı emme özellikleri aranmaktadır. Aranılan özellikler de fiyatı arttıran faktörler arasında yer almaktadır. 

Yüz havlusu fiyatları için pek çok faktör etkileyici rol oynamaktadır. Bu faktörlere bakıldığında kullanıcıların istekleri ön plana çıkmaktadır. Piyasada her türlü el yüz havlusu bulunmaktadır. Ancak bulunan havlu çeşitleri arasında seçim yapmak kullanıcıların tercihe kalmaktadır. Kullanıcıların bütçelerine uygun havlu modellerine erişebilmeleri piyasadaki çeşitliliğe bakıldığında çok zor görünmemektedir. Kullanıcılar isteklerini, bütçelerini ve kullanacakları alanı düşündüklerin de uygun yüz havlusu modelleri ile karşılaşacaklardır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.