Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sabahlık

Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

Sabahlık Modelleri

Ev ortamında rahatlık sağlayan, sabah yataktan kalkınca pijamanın veya geceliğin üzerine rahat bir şekilde giyilebilen giysiye sabahlık ismi verilmektedir. Görünüm olarak bornoza benzeyen sabahlık oldukça konforlu bir kıyafettir. Yataktan çıktıktan sonra vücut ısısını korumaya yardımcı olan sabahlık modelleri aynı zamanda işlevsel bir özellik sunmaktadır. Aniden kapı çaldığında pijamanın üzerine sabahlık giyerek rahat bir şekilde kapıya bakmak mümkündür. Ayrıca sabahlık, günün ilk ışıklarından itibaren kişinin kendi stilini oluşturarak hem rahat hem estetik bir görünüm yakalamasına yardımcı olmaktadır. Kışlık sabahlık, yazlık sabahlık ve 4 mevsim kullanım imkanı sağlayan sabahlık modelleri bulunmaktadır.

Pamuklu, saten, peluş, penye, polar gibi farklı kumaş türlerine ait sabahlık modelleri tüketicinin ihtiyacı doğrultusunda üretilmektedir. Kişilerin beden özelliklerine ve kendi tarzına uygun olarak seçim yapabileceği sabahlık modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Çok çeşitli renklere ve desenlere sahip sabahlık modelleri bulunmaktadır. Bazı sabahlık türleri salaş yapıya sahipken bazı modeller tam kalıp olabilmektedir. Sabahlık modelleri uzun sabahlık yada diz hizasına gelecek şekilde yarım boy olarak üretilmektedir. Pamuktan üretilmiş olan sabahlık modelleri oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Pamuklu yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanım avantajı sağlamaktadır.

Polar sabahlık ve peluş sabahlık sıcak tutan özelliği sayesinde kış mevsiminde çok tercih edilen sabahlık türleri arasında yer almaktadır. Ayrıca kadife sabahlık modeli de kış mevsiminde şıklığına şıklık katmak isteyenler kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Hem kadınlar hem erkekler hemde çocuklar için tasarlanan sabahlık modelleri hem çok kullanışlı hemde göze hitap eden parçalardır. Kadın sabahlık türlerinden olan saten sabahlık ve ipek sabahlık modelleri genellikle şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi olmaktadır. Penye sabahlık modelleri yaz sıcaklarında oldukça konforlu kullanım imkanı sağlamaktadır. Erkekler için de sabahlık modelleri geniş çeşitliliğe sahiptir. Sade yada renkli modellerin bulunduğu erkek sabahlık modelleri tam boy ve yarım boy olabilmektedir. Pamuklu, penye, kadife, saten, polar gibi kumaş türlerine sahip çeşitleri bulunmaktadır.

Çocuklar için de oldukça kullanışlı olan çocuk sabahlık modelleri bulunmaktadır. Çocuğun gece kalktığında yada sabah yataktan çıktığında hemen pijamasının üzerine giyebileceği bir sabahlık üşümesine engel olacaktır. Birbirinden renkli ve desenli çocuk sabahlık modelleri üretilmektedir. Kız çocuk sabahlık modelleri oldukça renkli ve desenli modelleriyle dikkat çekmektedir. Erkek çocuk sabahlık ve kız çocuk sabahlık çeşitleri kumaş türüne göre peluş, pamuklu, polar ve penye olarak bulunmaktadır. Kış mevsiminde polar, peluş ve kadife gibi kalın sabahlık modelleri daha çok tercih edilirken, yaz mevsiminde ise ince yapılı penye ve pamuklu sabahlıklar tercih edilmektedir.

Ayrıca hamile ve lohusa kadınlar için özel olarak tasarlanmış sabahlık modelleri de bulunmaktadır. Göğüs kısmından aşağıya doğru genişleyen modellerde ve genellikle salaş bir yapıda bulunan lohusa sabahlık ve hamile sabahlık modelleri oldukça kullanışlı bir formda olmaktadır. Aynı zamanda çeyiz hazırlığı yapan kişiler için sabahlık takımı modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Gecelik sabahlık takımı olarak tasarlanmış gelin sabahlığı modelleri çeyizler için kullanılan şık ve zarif parçalar arasında yer almaktadır. Gelin sabahlık modelleri genellikle güpürlü, motifli bir yapıya sahip olmakta ve ipek, saten gibi şık kumaşlardan tasarlanmaktadır.

Polar Sabahlık

Sabahlık modelleri farklı form ve stillere sahip, işlevsel özellikte rahat ev kıyafetleri arasında yer almaktadır. Zevk ve beğenilere göre farklı tasarımlarda sabahlık modelleri üretilmektedir. Mevsimsel olarak farklı kumaş türlerinden hazırlanan sabahlık modelleri desen, renk, model ve kumaş türüne göre çeşitlenmektedir. Bahar ve yaz aylarında kullanılmak üzere ince dokulu penye sabahlık modelleri tercih edilirken, soğuk kış ayları için sıcak tutan polar sabahlık modelleri tercih edilmektedir. Polar sabahlık kadın, erkek ve çocuklar için farklı model ve ebatlarda üretilmektedir. 

Kadın sabahlık polar çeşitleri uzun boy, ara boy ve kısa olarak farklı uzunluklarda olabilmektedir. Yumuşak dokusu ve sıcak tutan yapısı ile kış aylarında en çok tercih edilen sabahlık modellerinden biridir. Kız ve erkek çocuklar için tasarlanan birbirinden renkli ve baskılı polar sabahlık modelleri de sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Bazı modellerde kapşon detayı da bulunmaktadır. Çocukların sıklıkla hastalandığı kış mevsiminde, yataktan kalktığında pijamasının üzerine hemen giyebileceği polar sabahlık vücut ısısını koruyarak çocuğun üşümesine engel olmaktadır.

Peluş Sabahlık

Sabah yataktan kalkıldığında hemen üzerine giyilerek konfor alanı oluşturan sabahlıklar son derece rahat hareket etme imkanı sunmaktadır. Birbirinden farklı modellerin bulunduğu sabahlık modelleri farklı boyutlarda, farklı kumaş türlerinde ve farklı desenlerde üretilmektedir. Bazı sabahlık modelleri son derece zarif ve gösterişli, bazıları ise rahatlığından ödün vermeyenler için son derece salaş ve spor olmaktadır. Sabahlık modellerinden biri olan peluş sabahlık son derece yumuşak ve sıcak yapısı ile hem kadınların hem erkeklerin hem de çocukların en çok tercih ettiği sabahlık modellerinden birisidir.

Sabahlık Renkleri

Sabahlık kadınların, erkeklerin ve çocukların sabah kalktığında geceliğin üzerine hemen giyebileceği rahat ev kıyafetleri arasında yer almaktadır. Sabahlığın kumaşının rahat ve esnek olması ev içerisinde konforlu zaman geçirebilmeyi sağlamaktadır. Sabahlıklar birbirinden farklı modellerde ve geniş renk yelpazesinde tüketiciye sunulmaktadır. Açık tonlar, koyu tonlar, canlı renkleri ile birbirinden şık sabahlık modelleri bulunmaktadır. Erkeklerin tercihi genellikle koyu tonlar olmasına rağmen birçok farklı tonda renkli sabahlık bulmak mümkündür. 

Kadın gecelik ve sabahlık modelleri arasında iddialı renklerden olan kırmızı sabahlık, siyah sabahlık, bordo sabahlık kadınların en çok tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Bayan saten sabahlık modellerinden olan beyaz saten sabahlık temizliği ve saflığı ifade ettiği için özellikle gelin sabahlığı olarak çeyizlere konulmaktadır. Kız çocuk sabahlık renklerinden sarı sabahlık ve pembe sabahlık en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Erkek çocuklar için de istenilen her renkte sabahlık bulmak mümkündür. Mavi sabahlık erkek çocuklar için en çok tercih edilen renklerdendir.

Kadın Sabahlık Fiyatları

Pratik ve konforlu ev giysilerinden olan sabahlık modelleri birbirinden farklı fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Sabahlık fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Sabahlığın modeline, uzunluğuna, tasarımına, kumaş türüne ve markasına göre fiyatlar değişmektedir. Ayrıca büyük beden sabahlık fiyatları da diğerlerine göre farklı olabilmektedir. Saten ve ipek sabahlıklar penye sabahlık takımına göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Nakışlı, işlemeli, güpürlü saten sabahlık fiyatları da düz saten sabahlık fiyatlarından daha yüksek olabilmektedir. 

Sabahlık seti fiyatları da set içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Pamuklu sabahlık, penye sabahlık takımı, polar sabahlık, peluş sabahlık, saten sabahlık gibi ürünlerden oluşan setler kumaş türüne göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Sabahlık seçerken mevsim geçişlerini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Yaz mevsimi için daha ince ve nefes alan kumaşlar, kışın ise sıcak tutan yumuşak dokulu sabahlık modelleri tercih edilmelidir. Kışlık sabahlık fiyatları da ürünün türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Genellikle tüketiciler en ucuz gecelik sabahlık takımı arayışında olsada herkes kendi bütçesine göre beklentisini karşılayacak ürünler bulabilmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.