Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Tek Kişilik Pike Takımı

Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Tek Kişilik Pike Takımı Modelleri

Pike takımı, yorganın üzerine geçirilen yatak takımıdır. Pike takımının amacı öncelikle güzel görünmek ve rahat etmektir. Genellikle nevresim, yastık kılıflarıyla birlikte bir nevresim takımının parçası olarak gelir. Pike takımı kullanırken, onu kirden, terden ve mikroplardan korumak önemlidir. Üst çarşaf yorganı temiz tutabilirken, bir Pike Takımı daha da iyi sonuç verebilir. Pike takımları en üst düzeyde stil ve rahatlık sunar, bu nedenle dünyanın dört bir yanındaki evlerin ve lüks otellerin gözdesi olmaları şaşırtıcı değildir.

Yatak odaları için en temel ev tekstili türleri tek kişilik pike takımı tasarımlarıdır. Özellikle yaz ayından son bahara geçişlerde sıcak tutması için tek kişilik pike seti tercih edilir. İnce battaniyeler sıcak tutmak için yetersiz kalıyor ve yorganlar fazla sıcak tutuyorsa tek kişilik pike seti modelleri ile istediğiniz çözümleri bulmak mümkün.

Ayrıca, yatağınızı yaptıktan sonra çekici görünmesi için tek kişilik pike seti önemlidir. Tek kişilik pike yatak örtüsü mekanınızın dekorunu geliştirir ve güzel görünmesini sağlar. Daha konforlu, sıcak ve rahat uyumak için özellikle tek kişilik baza pikeleri ince, yumuşak yapısı ve derin dokuları sayesinde iyi uyku çekilmesine yardımcı olur. Sonuç olarak hem güzel hem de kullanışlı bir yapıya sahiptir. Yatak odası için tek kişilik pike takımı alternatifleri için tüm modelleri incelemek ve en uygun olanı seçmek gerekir.

Tek pike takımı modelleri için değişik seçenekler mevcuttur çünkü her insanın kendine özgü bir zevk anlayışı vardır. Her bir ürünün analizi yapmak ve en iyi olanları bulmak gerekebilir. Tek kişilik pike takımı almak isteyen birisi bir tane satın almak istiyorsa onun için en uygun görünen pike takımını seçmesi gerekir.

Pike takımları, özellikle mevsimler değiştikçe ne kadar sık kullanıldıkları düşünüldüğünde, her evde bulunması gerekenler arasındadır. Beyaz pike, düz renk pike ve düz renk pike gibi çeşitli olasılıklardan tercih etmek mümkündür. Sadelik gerekiyorsa tek renk pike takımı seçmek iyi bir seçenektir. Mevsim geçişlerinden etkilenmemek için 4 mevsim pike takımı tek kişilik modeller tercih edilebilir. 

Bu durumda tekli pike için açık veya koyu renk kullanmak mümkündür. Dekorla uyumlu olması için, diğer nesnelere ve odanın tarzına uygun olarak biri kullanılabilir. Sonuç olarak, uyumlu bir ortam yaratmak bu şekilde gerçekleşebilir.

Lüks yatak takımları söz konusu olduğunda, seçilen çarşaf, battaniye, yorgan ve yastıkların kumaşı gerçekten de tüm farkı yaratır. Özellikle pike takımları çoğu insanın pamuk ve keten olarak kabul ettiği mevcut en rahat kumaş ve malzemelerden yapılmalıdır. 

Tek kişilik Pamuklu Pike Takımı

Lüks pamuklu pike takımları yüzyıllardır kullanılmaktadır ve günümüzde hala oldukça popülerdir. Süper yumuşak ve rahat olan pamuklu pike takımları, pamuk bitkisinden elde edilen tüylerden yapılır ve dayanıklılığını çok sayıda pamuk lifinin iplik haline getirilmesinden alır. Tek kişilik pamuklu pike takımı yumuşak ve davetkar hissi, insanların sevdiği saf konforu sunar.

Tek Kişilik Keten Pike Takımı

Bazı insanlar keten tek kişilik pike takımlarının daha sıcak havalarda sizi daha serin tutma konusunda hafif bir avantaja sahip olabileceğini düşünüyor. Söz konusu nefes alınabilir ise keten yazlık pike takımı tek kişilik pike takımları içinde tercih edilebilir. 

Tek Kişilik Pike Seti Renkleri

Yetişkin yatak odası ya da çocuk yatak odası için yeni bir tek kişilik çocuk pike takımı, genç odası pike takımı ya da yetişkin yatak odası seçerken denizci pike takımı tek kişilik modeller, İstanbul desenli pike takımı tek kişilik modeller ya da kapitone pike takımı tek kişilik modeller gibi belirli bir şemaya uygun renkler seçmek bir seçenek olabilir. Bazı insanlar ise rengi tamamen denklemin dışında bırakarak otel lüksünde dantelli pike takımı tek kişilik modelleri tercih edebiliyor. Peki ya renk?

Mor pike takımı tek kişilik modeller sahip insanların diğer renklerdeki yatak odalarında uyuyan insanlara göre daha fazla uyuduğuna inanılmaktadır. Bir çalışma, sakin bir ruh hali ile mor tercihi arasında önemli bir bağlantı olduğunu göstermektedir.

Pembe pike takımı tek kişilik modelleri sinirler üzerinde sakinleştirici bir etkisi olduğu gösterilmiştir. Yatak odasında pembe bir pike takımı kullanmak sevgi, eğlence ve nezaket duygularını teşvik etmeye yardımcı olacaktır.

Kırmızı pike takımı tek kişilik modeller ertesi sabah güne güzel başlamaya yardımcı olacak pozitif ve uyarıcı bir renk tonudur. Gün batımı ve gün doğumunun sıcak ışıltısına benzer şekilde, kırmızının bir yatak odasında ne kadar iyi göründüğünü görmek çok kolaydır.

Sarı pike takımı tek kişilik nevresim seti ya da pike modelleri uykuya daha kolay geçilmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca sıcak ve pozitif bir renktir. Parlak sarı bir yorgan rengi fazla geliyorsa, sarı alt tonlu yumuşak bir krem veya bej rengi tercih etmek doğru seçenek olabilir. - 

Tek Kişilik Tek Renkli Pikeler

Pike takımı için seçile renk de odanın dekorunu bir bütün olarak tamamlamalıdır. Klasik bir oda için tek kişilik pike takımı siyah ve gri pike tek kişilik modeller tercih edilebilir. 

Daha canlı bir odaya sahip olmak veya çocuklarınız için tek bir pike takımı seçmek için erkek çocuk pike takımları için tek renkli hobby tek kişilik pike takımı veya kelebekli tek kişilik pike takımı gibi pikeler tercih edilebilir.

Tek Kişilik Pike Takımı Ölçüleri

Tek kişilik pike takımları yorgan ve yastıkları vücut kokusu, toz ve ıslaklıktan korumak için üretilen özel örtülerdir. Çeşitli renk ve desenlerde, desenli ya da desensiz olarak sunulan tek kişi pike takımlarında yatak ölçülerine uygun bir tek kişilik pike ölçüleri seçmek önemlidir. Çünkü pike takımları çok dar olmamalı ve yatağı tamamen kaplayacak yorgan ya da battaniyelerin üzerine tam oturmalıdır. Aksi takdirde, yorganlar veya battaniyeler nevresimin altında kıvrılabilir.

Ancak söz konusu tek kişilik pike takımı ölçüleri ise, bir tek kişilik pike takımı ölçüleri genellikle yatak ölçüsüne göre seçilir. 

  • Eğer yatak ölçüsü 90 x 190 cm ise 140 – 160 x 220 cm boyutunda pike takımı almak tavsiye edilir. 
  • Eğer yatak ölçüsü 90 x 200 cm ise 140 – 160 x 220 cm ebatlarında pike takımı almak tavsiye edilir. 
  • Tüm bunlara ek olarak 100 x 200 cm yatak örtüsü için 140 – 160 x 220 cm ebatlarında pike takımı tercih edilebilir. 

Tek Kişilik Pike Fiyatları

Tek kişilik pike fiyatları ve kalite karşılaştırılması için alışveriş sepetine eklenilen tek kişilik pikenin tüm özelliklerini bilmek önemlidir. Fiyatlar, seçilen seçeneklere bağlı olarak her model için değişebilir. İyi bir üreticiden tek kişilik pike en ucuz modeli satın almak bile, beraberinde iyi kalitede ürün almanız anlamına gelecektir. Pike takımları sıcak ve rahat hissetmek için önemlidir. İçlerindeki dolguya bağlı olarak, bazıları kış aylarında kullanılabilirken, diğerleri yıl boyunca kullanım için iyidir. Son olarak, lisanslı pike takımı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.