Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Toplam 78 ürün bulunmaktadır.

Tek Kişilik Nevresim Takımları

Tek kişilik nevresim takımı, çeşitli modelleri ve konforlu yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Yumuşak ve pamuksu dokusuyla sağlıklı ve hijyenik bir uyku ortamı sunmaktadır. Özellikle pamuklu nevresim takımı, içeriğindeki doğal pamuk sayesinde yüksek nem oranını en aza çekecek emici bir özelliğe sahiptir. Bu özelliğiyle de gece boyu vücudun, nem dengesini korumasına olanak tanımakta ve ideal bir uyku sıcaklığı sağlamaktadır. Ve ayrıca aranılan özelliklere sahip tek kişilik nevresim ölçüleri de vardır. 

90x190 nevresim takımı da boy ve en özellikleri sayesinde tek kişilik yataklara uyumludur. Tek kişilik nevresim seti de farklı seçenekleri ve kendine ait özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kullanışlı ve kaliteli olan bu ürünler aynı zamanda lisanslı nevresim takımı türleridir. Dokusuyla vücudu okşayan ve kalitesiyle de adından söz ettiren tek kişilik yorgan kılıfı da yine kış mevsimine uygun bir yapıdadır. 

Tek Kişilik Genç Nevresim

Tek kişilik genç nevresim takımı, kış aylarında kullanılan yorganlara ve yatak boyutlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Kolay kolay yıpranmayan dayanıklı ve yıkama metotlarına uyulduğu takdirde çok uzun süre rengini ve dokusunu koruyabilen bir özelliğe de sahiptir. Genç nevresim takımı, şık modelleriyle en ideal hediye seçeneklerinden biri olmaktadır. Kısacası ihtiyaca ve kullanım amacına uygun olan nevresim takımları, hediye alınması gerektiği durumlarda da tercih edilmektedir. 

Tek kişilik nevresim takımı çarşaflı modeller de cilde tahriş etmeyen özellikleri ve birinci sınıf kalitesiyle bilinmektedir. Her mevsimde kullanılabilecek türdeki bu nevresim takımları, genel yapısı ile kış mevsimlerinde daha sıklıkla kullanılmaktadır. Ve herkese hitap edecek birçok çeşidi de bulunmaktadır. Nevresim tek kişilik takımı çeşitleri farklı tasarımları ve uzunluk türleri ile her geçen gün yenilenmektedir. 

Nevresim takımı tek kişilik genç takımları için fikir oluşturacak pek çok model bulunmaktadır. Burada önemli olan ürünün nitelikleri ve müşterisine sunacağı ürün özellikleridir. Kalite ve özellik dikkate alındığında ise doğru genç erkek nevresim takımı ve kız nevresim takımı seçimi yapılacaktır. 

Tek Kişilik Nevresim Ölçüleri

Tek kişilik nevresim ölçüsü, yatakların boyutlarına göre farklı şekilde ayarlanabilmekte ve ölçülü bir şekilde üretilmektedir. Çocuk yataklarına uyumlu olarak üretimi yapılan nevresim takımları belli başlı ölçü standartlarıyla tasarlanmaktadır. Bu ölçülü takımlar için ise örnekler şu şekildedir;

  • 100x200 nevresim takımı
  • 90x190 nevresim takımı

Bu ölçülerdeki nevresim takımları pek çok kişinin tercihi olmaktadır. Aynı zamanda tek kişilik çocuk nevresim ya da kız ve erkek bebek nevresim takımı ile çocuklara konforlu ve sağlıklı bir ortam oluşturulması mümkün olmaktadır. Renk seçenekleri de mevcut olan takımlarda önde gelen tek kişilik çocuk nevresim takımı da estetik görüntüsü ve sağlığa olumlu etkileri ile bilinmektedir. 

Tek Kişilik Nevresim Renkleri

Tek kişilik nevresim takımlarının en büyük ve en çok sevilen özelliklerinden biri de sahip oldukları renk türleridir. Her kitleye hitap edecek renk seçenekleri bulunan nevresim takımları, en ideal hediye seçenekleri arasında da yerini almaktadır. Gerek kişisel kullanımlara gerekse de hediye olarak alınması durumlarına uygunluk göstermektedir. Günümüzde ise özellikle kullanılan renkler şu şekildedir;

Çiçekli nevresim takımı tek kişilik; çocuklar başta olmak üzere her yaştan gruba uyum sağlayabilen nevresim takımıdır. Ferahlatan görüntüsü ile vücuda etkisi de huzur verici olmaktadır. En çok tercih edilen nevresim takımlarından sadece bir tanesidir. 

Koyu renk nevresim takımı tek kişilik; açık renk nevresim takımlarına oranla daha çok tercih edilen nevresim takımlarıdır. Koyu renkli olmalarının en büyük avantajı ise kir ve toz tutma durumunda tozların gözle görülme oranın daha az olmasıdır. Bu nedenle daha uzun süre kullanım sağladığı düşüncesiyle sıklıkla tercih edilmektedir. 

Kahverengi tek kişilik nevresim takımı; asil ve sevilen bir rengi yansıtması nedeniyle çeyiz olarak ve başka durumlarda tercihlerin başında gelen bir renktir. 

Tek kişilik nevresim takımı kırmızı; huzur veren enerjisi yönüyle en çok sevilen renklerden biri kırmızıdır. Bu kırmızın güzelliğini yansıtan nevresim takımları ise çok beğenilmektedir. Kırmızı tek kişilik nevresim takımı bu özelliği sayesinde de alıcıları için avantajlı bir durum oluşturmaktadır. 

Mavi nevresim takımı tek kişilik; gökyüzünü andıran ve gülümseten rengi ile herkesin favorisi olmayı başaran bir üründür. 

Pembe nevresim takımı tek kişilik; çocukların vazgeçilmez rengi ve herkesi mest eden görünümü ile her eve yakışan takımlardan bir tanesidir. 

Bordo nevresim takımı tek kişilik; kırmızıdan sonra en sevilen renklerden biri de bordo olmaktadır. Özellikle de bu rengin nevresim takımında yer alması, nevresim takımlarını bir başka cazip kılmaktadır. 

Tek renk nevresim takımı; birçok rengin buluşmasıyla ortaya çıkan şahane renklerin yanı sıra tek ve sade renklerde sevilmektedir. Bu nedenle yine tercihler arasında bu nevresim takımı da yer almaktadır. 

Beyaz nevresim takımı tek kişilik; her evde klasik olarak yer alan ve illa ki bir adet bulunan nevresim takımlarındandır. Beyaz, hoş ve sade görüntüsü ile her şeye yakışan bir nevresim takımı türüdür. 

Tek kişilik nevresim takımı siyah; tek kişilik seçimler için en uygun olan renk çeşitlerinden biri yine siyah renk olmaktadır. Bu renkteki nevresimler koyu rengi yansıtmalarından dolayı uzun süre kullanım olanağını da beraberinden getirmektedir. 

Gri tek kişilik nevresim takımı; siyah ve beyazın ortasında kalan bu renk, çok sevilmektedir. Özellikle de nevresim takımlarında sıklıkla aranılan renklerin başında gelmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra açık tonlara yakın rengi ile enerji vermektedir. 

Tek Kişilik Nevresim Seti Fiyatları

Renk seçimleri ve özellikleri ile dillerden düşmeyen nevresim takımlarında merak edilen bir diğer hususta takımların maddi değerinin ne olduğudur. Zira akıllara takılan bir diğer soru da çok pahalı olup olmadığı düşüncesidir. Bu tür soruların merak edilmesi ise artan fiyat koşullarıyla paralellik göstermektedir. Peki, tek kişilik nevresim takımı fiyatları nedir? Ya da en ucuz nevresim takımı tek kişilik fiyat seçenekleri ne kadardır? Elbette ki ekonomik olarak uygun olan nevresim takımları vardır. Bu takımları alırken öncelikle kaliteye ağırlık verilmesi gerekmektedir. Fiyat aralığı ise ikinci seçenek olmalıdır. 

Yine aynı şekilde lastikli çarşaflı nevresim takımı tek kişilik modelleri de en popüler seçeneklerden bir tanesidir. Ve diğer nevresim takımları gibi uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kısacası çeşidi çok olsa da tüm kaliteli nevresim takımları aranılan özellikleri ile en ucuz fiyatlarla sunulmaktadır. Kış aylarının en sevilen ürünleri arasında yer alması sebebiyle de gün geçtikçe nevresim takımı fiyatlarında iyileştirmeler yapılmaktadır. Bu noktada birçok ucuz fiyatlı nevresim takımları mevcuttur. 

Özellikle burada dikkat edilmesi gereken bir başka önemli hususta kaliteli ürün alırken dikkat edilmesi gereken lisans durumudur. Bunun için lisanslı tek kişilik nevresim takımı ve tek kişilik kapitoneli nevresim takımı modelleri tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda bu modeldeki kaliteli ürünleri takip eden diğer modeller de şu şekildedir;

  • Tek kişilik lastikli nevresim takımı; kişiye özel olarak hazırlanan ve tek kişilik yataklara uygun olan nevresim takımıdır. 
  • Pamuklu tek kişilik nevresim takımı; teni okşayan yapısıyla en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 
  • Tekli nevresim takımı; içindeki yastık, yorgan kılıfları ve çarşafı ile uzun yıllar süresinde kullanılacak özelliklere sahip olan bir üründür. 
  • Tek kişilik yatak takımı; en beğenilen türleri ile her evde en az bir tane de olsa bulunan ürünlerdendir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.