Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Toplam 33 ürün bulunmaktadır.

6 Kişilik Çatal Bıçak Takımı Modelleri

6 kişilik çatal bıçak takımı günlük kullanımlar için tasarlanmış sofraların vazgeçilmez eşyalarından biridir. Genellikle 36 parçadan oluşan takım içerisinde çatal, kaşık, bıçak, tatlı çatalı, kaşığı ve bıçağı bulunmaktadır. Bu alanda üretilmiş birbirinden şık ve zarif 6 kişilik çatal bıçak seti kişisel tercihe ev dekorasyonuna uygun modelleri ile kullanıcılarına sunulmuştur. Sofra ürünleri arasında yer alan bu set, her evde kullanımı olan yaygın bir eşyadır. Bu yüzden bu alanda öncü olan markalar farklı tasarımlara sahip pek çok çeşitte 6 kişilik çatal bıçak takımı 36 parça olacak şekilde üretmektedir. 

Özenle hazırlanmış sofralarda kullanılmak üzere üretilmiş 6 kişilik çatal bıçak takımı şık tasarımları ile göz doldurmaktadır. Altı kişilik takımlar genelde günlük kullanım için tercih edilse de özel davetlerde de kullanılmaktadır. Ev dekorasyonuna, kişisel beğeniye göre tercih etme imkânı olan takımlar oldukça farklı modellere sahip çeşitleri de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Siyah çatal bıçak takımı 6 kişilik modeller renk olarak son yılların modası haline gelmiştir. Çelik malzemeden üretilmiş bu modellerde titanyum serileri bulunmaktadır. Paslanmaz malzeme kalitesi ve dayanıklı yapıları ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmış bu ürünler zarif sunumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. 

6 kişilik renkli çatal bıçak takımı son zamanların modası haline gelmiş modellerdir. Bu modeller içerisinde gold çatal bıçak takımı 6 kişilik seçenekleri ile oldukça gösterişli seçenekler arasında yer almaktadır. Gösterişli zengin sofralarda bu renk modeller sofradaki her türlü eşya ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. Üretiminde kullanılan malzeme kalitesine göre de dayanıklılığı ve parlaklığının kalıcılığı değişmektedir.  Ayrıca 6 kişilik renkli çatal bıçak takımları spor tarzına uygun olarak da tasarlanmaktadır. Bu modellerde genellikle ürünlerin sağları renkli olacak şekilde üretilmektedir. Uç kısımları klasik renkte olan bu ürünler günlük kullanımlar için oldukça idealdir. 

6 kişilik kahvaltı çatal bıçak takımı modelleri ise kahvaltı sofralarında ve günlük kullanımlarda tercih edilen takımlardır. Bu modeller uzun ömürlü, dayanıklı yapısı ile tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Bu yüzden kullanıcıların takımları almadan önce malzeme kalitesine dikkat etmesi gerekmektedir. Özellikle çeyiz alışverişi yapanların tercih ettiği ev eşyalarının başında da 6 kişilik çatal bıçak takımı 36 parça gelmektedir. Bu ürünleri günlük kullanım için 12 kişilik takımları ise misafir takımı olarak kullanmaktadırlar. Bu setler özel tasarımlı sandık ya da kutu ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sayede korunaklı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Günlük çatal bıçak takımı 6 kişilik modeller farklı desenlerde ve boyutta her türlü ihtiyaca karşılık verecek seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 

6 Kişilik Günlük Çatal Bıçak Takımı

6 kişilik çatal bıçak seti günlük sofraların en fazla kullanılan eşyaları arasında yer almaktadır. Yemek sofralarında kullanılan her türlü ürün kişisel zevklerin ve beğenilerin sonucu ortaya çıkmaktadır ve sofraların bir bütün halinde algılanmasını sağlamaktadır. Bu yüzden özellikle kadınlar aldıkları ürünlerin ev dekorasyonuna uyumlu olmasına dikkat etmektedirler. Günlük çatal bıçak takımı 6 kişilik olacak şekilde üretilse de kullanım durumu ve kişi sayısına göre 12 kişilik olarak da tercih edilebilmektedir. Ergonomik tasarımları sayesinde ise yemek yemek oldukça kolay hale gelmektedir. Sap kısımlarının ince ve zarif olması, uç kısımlarının ise ağıza kolayca uyum sağlayabilmesi kullanım kolaylığını desteklemektedir. 

6 kişilik kahvaltı çatal bıçak takımı olarak da kullanılabilen setler oldukça işlevsel ürünlerin başında gelmektedir. Dayanıklı ve sağlıklı üretim malzemesinden tasarlanmış çeşitler uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır. Sade ve modern görünümleri ile her tarza uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. 6 kişilik çatal bıçak seti,  çeyizlik ya da hediyelik olarak sıkça tercih edilmektedir. Sofraların tamamlayıcısı olan bu setlerin içerisinde bulunan ürünler şu şekilde sıralanabilir: 

  • 6 adet Yemek Bıçağı
  • 6 Adet Yemek Çatalı
  • 6 Adet Yemek Kaşığı
  • 6 Adet Tatlı Çatalı
  • 6 Adet Tatlı Kaşığı
  • 6 Adet Çay Kaşığı

6 Kişilik Renkli Çatal Bıçak Seti

Yeni nesil teknoloji her alanda olduğu gibi mutfak ürünlerinde de kendini göstermektedir. 6 kişilik çatal bıçak takımı olarak yemek masalarında kullanılan ürünler bu teknoloji sayesinde farklı renk seçenekleri ile zenginleştirilmiştir. Yapılan lezzetli yemeklerin şık masalarda sunulması her ev hanımının tercih ettiği bir durumdur. Bu yüzden tasarımları ile farklılığı ön planda tutan renkli takımlar son zamanların modası haline gelmiş 6 kişilik renkli çatal bıçak takımı piyasalarda yerini almıştır. Özel günlerde ve günlük kullanımlarda sofralarda yerini alan bu ürünlerin sadece sap kısımlarının da renkli olanları bulunmaktadır. 

Siyah 6 kişilik çatal bıçak takımı hem şık hem de görsel olarak tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Estetik çizimler, nostaljik tasarımları konforlu kullanım açısından da değerlendirilmektedir. Özellikle renkli takımların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması kullanıcılar tarafından merak edilen önemli bir özelliktir bu da malzeme kalitesi ile doğru orantılı bir durumdur.  Gold çatal bıçak takımı 6 kişilik modeller de de aynı durum söz konusudur. Dayanıklı ve rengi kalıcı olması, kimyasal malzemelere dirençli olması oldukça önemlidir. Bu yüzden paslanmaz çelik kaliteli malzemeden üretilmiş takımlar uzun ömürlü kullanım imkânı sunan çeşitlerin başında gelmektedir. 

6 Kişilik İnce Saplı Çatal Kaşık Takımı

Şık ve zarif tasarımları ile göz dolduran 6 kişilik çatal bıçak takımı, tasarım olarak da oldukça zariftir. Özellikle ince saplı modeller daha fazla tercih edilmektedir. Farklı markalar tarafından üretilmiş Bu modeller markanın özelliklerine ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. 6 kişilik kahvaltı çatal bıçak takımı, olarak kullanılan modeller de de tasarım oldukça önemlidir. Sadelikten hoşlanan ve modası geçmeyen modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar için ideal olan ince saplı çatal kaşık bıçak takımları uzun yıllar kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. 

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

6 kişilik çatal bıçak takımı fiyatları marka, model, renk ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Çelik malzemeden üretilmiş bu takımlar malzeme türüne göre farklı fiyat aralıklarında kullanıcı beğenisine sunulmuştur. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı fiyatları belirlenirken dikkat edilen bir unsurda takım içerisinde yer alan ürün adedidir. Bazı 6 kişilik takımlar 30 parça bazıları ise 36 parça üründen oluşmaktadır. Ürün çeşitliliği arttıkça takım fiyatları da artmaktadır. Ayrıca ürünlerde yer alan işçilik özellikleri de fiyatlandırma da etkili olan bir başka unsur olarak göz önünde bulundurulmaktadır. 

6 kişilik çatal kaşık takımı fiyatları üretici firmanın kalite standartlarına göre de farklılaşmaktadır. Bu ürünler sürekli kullanılacak ev eşyaları arasında yer aldığı için paslanmaması ve renginin kalıcı olması gerekmektedir. Bu yüzden kullanıcı tercihlerinde ürün kalitesi belirleyici olmaktadır. Özellikle 6 kişilik renkli çatal bıçak takımı modellerinde kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Çünkü renklerin bozulmaması gerekmektedir. Aynı şekilde bu ürünler bulaşık makinesinde yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu amaçla üretilen 6 kişilik çatal bıçak seti kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olması gerekmektedir. Piyasalarda her bütçeye uygun, farklı kalitede çatal bıçak setleri kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.