Sepetim

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri


Yatak odalarının olmazsa olmaz tekstil ürünlerinden olan nevresim takımı çocuk, genç, yetişkin fark etmeksizin herkesin kullandığı bir üründür. Dinlenmek ve uyumak için yatak ve yatak takımı ekipmanları son derece konforlu ve sağlıklı olması gereken parçalardır. Uyku kalitesini bile etkileyebilecek olan nevresim takımlarını seçerken tene değdiğinde rahatsızlık vermeyen, sağlıklı kumaşlardan tercih edilmesi gerekmektedir. Nevresim takımları fonksiyonel özellikleri yanı sıra yatak odası dekorasyonunun bir parçası olmaktadır. Şık tasarımlarıyla yatak tekstil ürünleri arasında bulunan çift kişilik nevresim takımları, yatak odalarında kalite ve konforu bir arada sunmaktadır.

Birbirinden farklı modellere sahip çift kişilik nevresimler, yatak odalarının en çok ihtiyaç duyulan parçalarındandır. Kumaş ve dokuma kalitesine göre farklılık gösteren nevresim takımı modelleri, kullanıcıların ihtiyacına, beklentisine ve zevkine bağlı olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir. Yatak, yorgan ve yastıklara geçirilerek kullanılan nevresim takımları, yatağın, yorganın ve yastıkların kirlenmesini önlemektedir. Çift kişilik nevresim takımı içerisinde iki adet yastık kılıfı, bir adet yorgan kılıfı ve bir adet çarşaf bulunmaktadır. Ayrıca bazı çift kişilik nevresim takımlarında dört adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları, yatak üzerinde oldukça şık bir duruş sergileyerek estetik bir görünüm sunmaktadır.

Nevresim seti çift kişilik modeller pamuk, pamuk-saten, saten, bambu, poplin, pamuk polyester, ipek, flanel ve keten gibi farklı kumaş türlerinden üretilmektedir. Birçok farklı tasarım ve desenlerde üretilen nevresimler sade, işlemeli, çiçekli, geometrik desenli gibi farklı konseptlerde üretilerek kullanıcıya sunulmaktadır. Üç boyutlu yazıcı ve dokuma tekniğinin kullanıldığı 3D nevresim takımları da yatak odalarına farklı bir boyut kazandırmaktadır. Kapitoneli nevresim takımı çift kişilik modellerde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Çift kişilik nevresim takımları kolay kullanım özellikleri ile kullanıcıya pratik bir konfor alanı sunmaktadır. Marka, kumaş dokusu, desen, renk, malzeme ve tasarıma bağlı olarak çift kişilik nevresim takımları çeşitlilik göstermektedir.

Çift kişilik nevresim takımları ile yatak odasında şık bir görünüm yakalanırken aynı zamanda sağlıklı ve kaliteli bir uyku fırsatı sağlanmaktadır. Nevresimin hava geçirgenliği sayesinde uyku kalitesi artmaktadır. Çift kişilik lastikli nevresim takımı içerisindeki çarşaf kenarları lastikli olarak üretilmiştir. Kolaylıkla yatağa geçirilen lastikli çarşaf son derece kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi çift kişilik nevresim takımlarında da yıkama talimatlarına uyulduğu zaman renk solması ve yıpranma yaşanmadan uzun yıllar kullanmak mümkündür. Nevresimlerin kumaş türüne uygun programda ve nevresimin ters çevrilerek yıkanması önerilmektedir.

Çift Kişilik Pamuklu Nevresim

Yatak odasının bütünlüğünü tamamlayarak şık ve muntazam bir görüntü sağlayan nevresim takımları kumaş kalitesi ve dokusuyla da kaliteli uyku zamanı sağlamaktadır. Çift kişilik nevresim takımları iki kişiye göre tasarlanan "2 kişilik nevresim takımı" gruplarında yer almaktadır. Yetişkin tek kişilik nevresim takımları hatta bebek nevresim takımı gibi çift kişilik nevresim takımları da çok geniş ürün çeşitliliğiyle piyasada yer almaktadır. Ürünlerin görsel zarafetini ön plana çıkaran hem kumaş kalitesi hemde renk ve desenleri olmaktadır. Birçok farklı kumaş türünün dokunması sonucu elde edilen nevresim takımları bulunmaktadır. Bu kumaş türlerinden bir tanesi olan pamuklu kumaşlar, yumuşak dokusu, pürüzsüz yapısı ve yıkanmaya elverişli olması ile çok tercih edilen kaliteli nevresim modellerindendir. Pamuklu nevresim takımı çift kişilik modelleri birbirinden farklı renk ve desenleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.

Pamuklu nevresim takımları son derece kaliteli ve dikkat çekici bir kumaş türüne sahiptir. Kış mevsiminde soğuktan koruyan, yaz mevsimlerinde ise aşırı sıcaktan koruyan antibakteriyel yüzde yüz pamuk çift kişilik nevresim takımı ile kaliteli bir uyku geçirmek mümkündür. Sağlık ve kalite açısından üstün performans sergileyen pamuklu nevresimler dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap edecek pamuklu çift kişilik nevresim takımları oldukça çeşitlidir. Desenli modeller ve sade nevresim takımı çift kişilik modelleriyle zengin bir içeriğe sahiptir. Pamuklu nevresim takımları 30-40 derece de yıkama yapılarak temizlenmektedir.

Çift Kişilik Nevresim Renkleri

Yatak odalarında aktif olarak kullanılan çift kişilik nevresim takımları kişilere sunduğu konfor ve estetik tasarımı ile dikkat çekmektedir. Yatak odası tekstilinin en çok kullanılan parçası olan nevresim takımları birçok farklı desen ve rengi ile kullanıcıya sunulmaktadır. Çift kişilik yorgan kılıfı, iki adet yastık ve bir adet çarşaftan oluşan çift kişilik nevresim takımları son derece pratik kullanıma sahiptir. Bazı markaların ikili nevresim takımları bulunmaktadır. Bu takımlarda yorgan kılıfı ve yastık kılıfları bulunurken çarşaf bulunmamaktadır. Yine tasarım özelliğine göre çift taraflı nevresim takımı modelleri de tüketiciye sunulmaktadır.

Çift kişilik nevresim takımları pastel, soft ve çok canlı renklerde olabilmektedir. Herkesin beğenisine göre tercih yapabileceği çok geniş bir renk skalası mevcuttur. Nevresim takımı seçilirken yatak odasının genel ambiyansı da göz önünde bulundurularak seçim yapılmaktadır. Asil ve klasik tonlardan olan beyaz çift kişilik nevresim takımı ve nevresim takımı çift kişilik siyah renk sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca iki rengin birleşmesiyle oluşan siyah-beyaz nevresim takımı çift kişilik modeli de son derece şık nevresim çeşitlerindendir. Kırmızıdan vazgeçemeyenler için kırmızı nevresim takımı çift kişilik modelleri son derece göz alıcı şıklığı ile tüketiciye sunulmaktadır.

Sadelik sevenler için iyi bir tercih olan gri çift kişilik nevresim takımı her tarza uyum sağlayacak ara tonlar arasında yer almaktadır. Çift kişilik saten nevresim takımı çeyiz için alınırken genellikle beyaz, bordo, pudra ve siyah renk tonları tercih edilmektedir. Beyaz nevresim takımı sadeliği ve temizliği temsil etmektedir. Çok renkli sevenler için canlı tonlar ve karma desenler son derece şık desen ve tasarımlarıya ön plana çıkmaktadır. Çiçekli desenler, geometrik desenler, hayvan figürlü modeller, çizgili ve ekoseli tasarımlar farklı renk tonlarıyla her zevke hitap edecek şekilde tüketiciye sunulmaktadır.

Çift Kişilik Nevresim Ölçüleri

Hem günlük kullanım için hem de misafirler için satın alınan çift kişilik nevresim takımları her yatak odasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Nevresim takımı satın alırken rengine, desenine ve kumaşına karar verildiği gibi ölçülerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Her mevsim kullanılan çarşaflı nevresim takımı çift kişilik modellerin farklı ebatlarda ölçüleri bulunmaktadır. Çift kişilik nevresim ölçüleri kullanılacak yorgana uyumlu olması gerekmektedir. Yorgana geçirilen yorgan kılıfı yorgandan daha küçük yada daha büyük olursa rahatsız edici bir potluk oluşmaktadır. Çift kişilik nevresim takımı ölçüleri yatak, karyola ve yorgan standartlarına uyumlu olacak şekilde üretilir. 200x220 ve 220x240 nevresim ölçüleri en çok kullanılan çift kişilik nevresim takımı ölçüleridir. Ayrıca 160x200 nevresim takımı çarşaf ölçüsüdür.

Çift Kişilik Nevresim Seti Fiyatları

Yatak tekstilinin en önemli parçalarından olan çift kişilik nevresim takımları, farklı fiyat aralıklarıyla tüketiciye sunulmaktadır. Çift kişilik nevresim takımı fiyatlarını etkileyen farklı unsurlar bulunmaktadır. Nevresim üretilirken kullanılan kumaş türü, dokuma tekniği, ebatları ve nevresim takımının markası bu unsurlardan başlıcalarıdır. Ucuz nevresim takımı modelleri genellikle naylon ve polyester karışımlı olmaktadır. yüzde yüz pamuk ve ipek saten nevresim takımları ise daha kaliteli kumaşlardan dokunduğu için fiyatları daha yüksek olmaktadır. Battal boy çift kişilik nevresim takımı da kumaş türünün kalitesine göre normal ebatlı nevresimlerden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Ayrıca 2023 nevresim modelleri eski sezon olan nevresim modellerine göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.