Sepetim

Su Takımı

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Su Bardak Takımları

Günlük ve özel kullanımına ihtiyaç duyulan mutfakların ve sofraların olmazsa olmaz parçalarından biri olan su bardak takımları önemli bir ihtiyaç ürünüdür. Su bardakları her sofrada hem ihtiyaç hemde tamamlayıcı bir parçadır. Özenle kurulmuş sofraları renklendiren ve şıklığın tamamlanmasına yardımcı olan bardak takımları oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Genellikle mutfaklarda günlük su takımları ve misafir su takımı olmak üzere ayrı ayrı su takımı modelleri bulundurulmaktadır. Sürahi seti olarak geçen modeller oldukça kullanışlı olmaktadır. Takım halinde satılan sürahi ve bardaklar masa düzeninde güzel bir görünüm sağlamaktadır.

Günlük kullanım için tekli, ikili, üçlü ve altılı gibi birçok çeşit bulmak mümkündür. Renkli camdan ve şeffaf camdan üretilebilen su bardakları desenli ve desensiz olarakta üretilmektedir. Aynı zamanda su bardaklarını farklı farklı ebatlarda bulmak mümkündür. Büyük bardak günlük su kullanımı için çok tercih edilen bir bardak çeşididir. Her zevke uygun oldukça değişik bardak çeşitleri bulunmaktadır. Bombeli modeller, üçgen modeller, kare modeller, boğumlu modeller, eğri modeller farklı tasarımları ile dikkat çekici özelliklere sahiptirler. Ayrıca son zamanlarda oldukça ilgi gören iç içe bardak görünüme sahip bardaklarda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yemek masasının tarzına göre seçilebilecek birçok farklı modelde cam bardak setleri ile göz alıcı ve alışılagelmişin dışında bir görünüm yakalamak mümkündür.

Siyah su takımı, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, mavi..gibi her renkte su takımı rengi üretilmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde konsept masalar kurmakta oldukça kolay ve keyifli olmaktadır. Desensiz su takımı, çizgili su takımı, kristal su takımı, kesme bardak takımları ve çiçekli su bardağı modelleri her ihtiyaca ve zevke uygun olacak şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Ayrıca altın yaldızlı su bardağı modelleri ve gold bardak setleri misafirler için kurulacak yemek masalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Su takımı çeyiz hazırlığında olanların da mutlaka aldığı bir parçadır. Sürahi takımı ve 61 parça su takımı modelleri de çeyizinize alabileceğiniz bardak modelleri arasında bulunmaktadır. Özel günler için hazırlanmış sofralarda en çok tercih edilen su takımı modellerinden biri de yaldızlı bardak seti ve su kadehi modelleri olmaktadır.

Sofraları süsleyen bardaklar meşrubat takımı modellerinden renkli kesme bardaklara, modern su takımlarından kadeh takımlarına kadar geniş ürün çeşitliliği sunmaktadır. Günlük kullanımda ve özel günlerde misafirler için kullanılan bardaklar makinede yıkanabilir özellikleri ile de kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Ayrıca çocukların ilgisini çekecek farklı resim baskılı, çizgi film karakterli birçok su bardağı çeşidi bulabilmek mümkündür. Büyük boy cam ölçü bardakları da hem su içmek için hemde sıvı malzemeleri ölçebilmek için çok amaçlı, kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. 

12 Kişilik Su Takımı

Su bardak setleri genellikle 6’lı ve 12’li olarak bulunmaktadır. 12 kişilik su takımı modelleri daha çok kalabalık sofralarda tercih edilmektedir. Günlük kullanım ve özel günler de kullanım için de birbirinden şık su takımı modelleri bulmak mümkündür. Yalnızca su değil sofralarda farklı içeceklerde bu bardaklarla kişilere ikram edilebilmektedir. Sürahi takımı bardak setleri içerisinde su ve meşrubat için ayrı ayrı bardak modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca ayaklı su kadeh takımları da sofraya farklı bir hava ve şıklık katmaktadır. Üzerinde el kesmesi ve lazer kesmesi desenler bulunan su bardağı seti modelleri de 12 kişilik olarak tüketiciye sunulmaktadır. El kesmesi işçiliğe sahip su bardak modelleri daha dayanıklı cam malzemeye sahiptir. El işçiliğine sahip kesme sürahi bardak takımı modelleri, sofralarda son derece şık ve estetik bir görünüme sahiptirler.

12 kişilik su bardak takımları renkli ve desenli tasarımları ile de oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Şeffaf cam üzerine farklı renk ve desenlerde tasarlanan bardaklar hem günlük kullanım için hem de özel davet masaları için son derece uyumlu olmaktadır. Sofra bardak takımlarından olan su takımı gümüş ve altın yaldızlı bardak genellikle klasik zevklere sahip kişilerin tercih ettiği şık modeller arasında yer almaktadır. Su takımı gold modellerde yine klasik çizgiden vazgeçemeyenler için şık bir tercih olmaktadır. 12 kişilik su takımları çeyizlik su takımı olarakta tercih edilmektedir.

Büyük Bardak Takımı

Su bardak takımları model ve renkleri kadar ebatları ile de çeşitlenmektedir. Kısa boy, orta boy ve uzun su bardakları her ihtiyaca ve isteğe göre farklı ebatlarda bulunmaktadır. Genellikle günlük sıvı içecekler için büyük bardak kullanımı tercih edilmektedir. 200 ml ve 500 ml arası su bardağı ebatları bulunmaktadır. 400 ml üstü olan ebatlar büyük bardak grubunda yer almaktadır. Büyük bardak modelleri de hem desenli hem sade hem de renkli camdan üretilmektedir. Üzerinde yazı baskılı, resim baskılı büyük bardak modelleri beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Büyük bardak takımları altılı, onikili ve tekli olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Kristal Su Takımı 

Su takımı modelleri satın alırken yemek takımının modeli ve masada kullanılacak diğer parçaların tarzı oldukça önemlidir. Birbiriyle uyumlu, aynı tarza sahip parçalar masada bütünlük açısından muntazam bir görünüm sağlamaktadır. Her evin dekoru, sofra stili birbirinden farklıdır. Kişilerin kendi zevklerini yansıttıkları masalarda su bardak takımı modelleri de kişinin zevk ve tarzının bir yansıması olmaktadır. Gösterişli ve ağır sofralar kurmak isteyen kişiler için kristal su takımları muazzam bir seçim olmaktadır. Kristal modeller sofraya şıklığı getirmektedir. Özellikle ramazan sofralarında kristal bardak seçimleri ile göz dolduran görünümler elde edilmektedir. Özel davetlerde, akşam yemeği davetlerinde kristal su takımları sıklıkla tercih edilmektedir. 

Sofraları göz alıcı ve zengin gösteren kristal takımlar aynı zamanda dekorada katkı sağlamaktadır. Evlerde vitrin içi kristal takımları kullanılarak hoş bir ambiyans oluşturulmaktadır. Ayrıca özel günlerde kristal bardaklar ile lohusa şerbeti, meyve suları vb. içecekler ikram edilerek misafirlerin beğenisini kazanmak mümkündür. Kristal su takımları çeyiz hazırlığı yapanların da tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. 61 parça kristal su takımları çeyiz için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. 12 kişilik su takımı gold kristal bardak modelleri ile de gold detaylı sofralarda bütünlük sağlanmaktadır. Kristal takımların göz alıcı şıklığı ile birbirinden güzel sofralar kurmak mümkündür.

Su Seti Fiyatları

Her evin ihtiyacı olan su bardaklarını tekli yada setler halinde almak mümkündür. Günlük kullanım ve misafir davetleri için tercih edilebilecek birbirinden farklı su takımları geniş çeşitlilik sağlamaktadır. Su bardakları set sayısına, tasarımına ve işçiliğine göre farklı fiyatlarda kullanıcıya sunulmaktadır. Bardak markaları da fiyatı etkileyen önemli faktörler arasındadır. Kristal bardak takımları fiyatları diğer bardak setlerine göre daha yüksek fiyatlarda kullanıcıya sunulmaktadır. Kristal takımı fiyatlarının daha yüksek rakamlarda satışa sunulmasının en önemli etkeni kullanılan işçilik olmaktadır. Uygun fiyatlardan daha yüksek fiyatlara kadar her ihtiyaca ve bütçeye uygun olacak şekilde geniş fiyat aralığı tüketiciye sunulmaktadır. Ucuz bardak arayanlar için günlük kullanıma uygun tekli satılan birçok desen ve modelde bardak çeşidi bulunmaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için her bütçeye uygun model kolayca bulunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.