Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

12 Kişilik Çatal Bıçak Takımları

Mutfaklarda yemek yapmak kadar yapılan lezzetli yemeklerin sofralara şık bir şekilde 12 kişilik çatal bıçak takımı ile sunmak da fazlasıyla keyif vermektedir. Gerek büyük masaların ağırladığı kalabalık misafirler olsun gerekse geniş ailelerin kullanıma sunulmuş olsun çatal kaşık bıçak takımı hem ihtiyaçları karşılamakta hem de şıklıkları ile göz doldurmaktadır. Çatal bıçak takımı 12 kişilik incelendiğinde seçeneklerin fazla olması da fark edilmektedir. Evleneceklere, evini yenileyeceklere ya da artık yıllardır kullandığını catal bicak seti değiştirmek isteyenlere sınırsız ürün imkânı sunulmaktadır. Çeşitler incelendiğinde çatal kaşık seti alternatiflerinin parça sayılarına göre oluştuğu gözlenmektedir. Bu takımların seçenekleri arasında bulunan 90 parça çatal bıçak takımı, 84 parça çatal bıçak takımı, 60 parça çatal kaşık takımı ve 36 parça çatal kaşık bıçak takımı ön plana çıkmaktadır. 

Paslanmaz çatal kaşık bıçak setleri kullanıcılarına uzun yıllar kullanılma imkânı sunarken şık ve zarif tasarımları sayesinde de hayranlık uyandırmaktadır. Özel günlerde kurulan yegâne ve eşsiz sofralarda tamamlayıcı unsurlar olan yemek takımı ve çatal bıçak takımı birbirleriyle de sergiledikleri uyumla görenlerin tekrar tekrar bakmasına neden olmaktadır. Mükemmel lezzetlerin bulunduğu ve şölen havasında geçen bu sofralara kişilerin stiline uygun seçtiği çkb takımı eşlik etmektedir. Çatal kaşık bir arada müşterilere sunulan bu takımlar markaların her dönem çıkardıkları farklı dizaynları ile beraber masaların görsel uyumlarına katkı sağlamaktadır. 

Çatal, bıçak ve kaşık modelleri de incelendiği zaman yuvarlak kaşık seti çeyizler için ayrılmakta ve en özel misafirlerin ağırlanmasında kullanılmaktadır. 12 kişilik çatal bıçak takımları özel kalın karton veya deri kutuları ile evlerde fazla yer kaplamadan rahatça muhafaza edilmektedir. Paslanmaz krom nikel materyaller kullanılan tasarlanan bu takımların 60 parçalı olan setlerinin içinde 12’şer adet yemek kaşığı, çatalı, bıçağı, tatlı kaşığı ve tatlı çatalı bulunmaktadır. 12 kişilik çatal bıçak setlerinin 84 parça olan seçenekleri içinde de 12’şer adet yemek kaşığı, çatalı, bıçağı, tatlı kaşığı, çatalı, bıçağı ve çay kaşığı olduğu vurgulanmaktadır. Çatal kaşık ve bıçak setlerinin üretimlerin de ayrıca metal ve titanyum malzemeleri de kullanılırken parlak, mat, gold, gümüş, siyah, rainbow renk seçenekleri gibi alternatifler de stil sahibi, zamanın ötesinde masalar yaratmaya zemin oluşturmaktadır. 

12 Kişilik İnce Saplı Çatal Bıçak Takımı

12 kişilik ince saplı çatal kaşık takımları özel davetlerde sofralara ışıldayan bir şıklık katmaktadır. Restoran çatal bıçak diye de adlandırılan ince saplı setler kaliteli, ayrıcalıklı ve farklı yemek sofralarının şıklığına şıklık, kalitesine de kalite katarak sofraları görsel bir şölene dönüştürmektedir. Zarif yapısıyla elegant bir hava yaratan 12 kişilik ince saplı çatal bıçak setleri altın kaplama, gümüş kaplama ve paslanmaz çelik ürün özellikleri ile sanki yeni alınmış gibi etkisini korumaktadır.  Geniş ürün yelpazesine sahip olan ince dizaynları ile özel günler için ayrılmış yemek takımlarına eşlik etmekte ve uzun süre konuşulacak stil sahibi sofraların unutulmamasına destek olmaktadır.

12 kişilik ince saplı çatal bıçak takımı sofraları anlamlı kılan en özel detayların başında gelmektedir. Yemek masalarında aksesuardan daha fazlası olan bu modellerin sağlıklı ve deforme olmayan malzemelerden üretildiği de bilinmektedir. Çelik malzeme içeriğine sahip olan 12 kişilik ince saplı çatal bıçak takımları, darbelere ve çizilmelere karşı yapısıyla ilk günkü parlaklığını da korumaktadır. Farklı markaların kaliteden ödün vermeden ince işçilikle hazırladığı bu ürünler, yeni evlenecekler ve de evinde değişiklik yapmak isteyenlere vazgeçilmez bir ürün skalası sunmaktadır.  

Koyu sohbetlerin olduğu, lezzetli yemeklerin tadıldığı ve ardından güzel anıların biriktiği sofraların muhteşemliğini arttıran detaylardan biri olan ince saplı çatal bıçak takımları arasında çok farklı zevklere göre modeller barınmaktadır. İnce dizaynların arasındaki renk seçeneklerinden yemek tutma bölümlerinin farklı formlarına kadar eşsiz tasarımlar ile göz doldurmaktadır. İnce sapların yukarıya doğru takip ettiği oval ve köşeli modelleri sayesinde hazırlanan takımlar zamansız tasarımları ile hiç modaları geçmediği için hep kullanıcıları ile olmaktadır. 

Günlük 12 Kişilik Çatal Bıçak Seti

Günlük çatal bıçak takımı her öğünde kullanıcıları için şık ve sade modelleri ile sofralarda sağladıkları uyum memnuniyet yaratmaktadır. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanma imkânı sunan bu takımların yıllarca kullanımı da uygun olmaktadır. Günlük 12 kişilik çatal bıçak seti modelleri arasında tercih yapılırken ürünün renk seçiminin de ayrı bir kriter alanı olduğu fark edilmektedir. Sonuçta bu setin her gün kullanılacağı düşünülürse bu önemli bir kriterdir. Günlük 12 kişilik çatal bıçak takımlarının içinde yer alan yemek kaşığı, çatalı ve bıçağı ana öğünlerde kullanıcılarına eşlik ederken, takımların parça sayısına göre tercih edilen model tatlı çatalı, kaşığı ve bıçağı yanında çay kaşığı da barındırıyor ise çaya gelen misafirler de bu set ile sorunsuz ağırlanmaktadır. 

Mağaza satış temsilcilerinden ve de e-ticaret sorumlularından gelen bilgiler doğrultusunda kişilerin genelde günlük 12 kişilik çatal bıçak seti seçiminde yuvarlak çatal kaşık takımı tercih ettikleri öğrenilmektedir. Zarif tasarımlar ile üretilen yuvarlak hatlı çatallar, kaşıklar ve bıçaklar çorbadan en zahmetli yemeklere kadar iyi bir eşlikçi olmaktadır.  Ayrıca 2 ve de 4 kişilik ailelerin seçenekleri arasında bulunan 6 lı çatal kaşık takımı da sabah, öğlen ve akşam hazırlanan sofralara günlük koşuşturma içinde bir zarafet katmaktadır. 

12 Kişilik Desenli Çatal Bıçak Takımı

12 kişilik desenli catal kasik takımları da incelendiğinde müşterilerin kalabalık davetlerin toplandığı sofralara tarzı, modeli ve duruşuyla kendini gösteren çatal, kaşık takımlarını sıklıkla kullanılan yemek takımları ile uyumlu seçtikleri tespit edilmektedir. Örneğin düz, sade ve bembeyaz bir yemek takımının yanına hafif hareket kazandırmak için puantiyeli kasik seti satın alındığı belirtilmektedir. Puanlı çatal kaşık takımının yalın ve modern bir görünüm sergileyen sofralara hoş bir nüans kattığı da söylenmektedir. Renkli saplı kaşık çatal setleri de yarattığı farklı görünüm sayesinde görenleri, evlere gelen misafirleri şaşırtmakta ve farklı bir yaratmaktadır.12 kişilik desenli çatal bıçak takımlarında yer alan modeller arasında tutma yerlerine sarılı dallar beğeni toplamaktadır. Ayrıca tutma yerlerinin gold, gümüş dekor işlemi olması ya da beyaz porselen üzerine minik motifli seçenekleri de göz doldurmaktadır. 

12 kişilik Çatal Kaşık Takımı Fiyatları

12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı fiyatları incelendiğinde markanın, imalatında kullanılan materyalin, parça sayısının, renginin, modelinin fazlasıyla etkili olduğu anlaşılmaktadır. İnternet aramaları üzerinden yapılan “72 parça çatal bıçak takımı en ucuz”, “indirimli çatal kaşık bıçak takımları”, “çatal bıçak takımı kampanya”, “çatal kaşık bıçak takımı önerileri”, “kaşık fiyatları” ve “en iyi çatal bıçak takımı yorumlar” aramaları sayesinde bütçeleri yormayan, kaliteli, şık ve zarif ayrıca yıllarca kullanılacak takımlara ulaşılmaktadır. 

Bilinen ve güvenilen markalara ait 12 kişilik çatal kaşık takımlarının etiket fiyatları muadillerine göre fark yaratmaktadır. Özel sandık gibi olan kutular içerisinde müşterilere sunulan bu ürünlere ait hem markaların hem de satış noktalarının kampanyaları ve de indirim fırsatları takip edilmektedir. Böylece 12 kişilik çatal kaşık takımı alımı için uygun rakamlar yakalanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.