Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

6 Kişilik Yemek Takımı

Toplam 145 ürün bulunmaktadır.

6 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Yemek masalarının en önemli parçaları olan yemek takımı ya da tabak seti farklı üretimlere sahip olmaktadır. Bu üretimlerinin arasında da bir kriter, tabak takımı seçiminde belirleyici unsurların içinde yer almaktadır. Yemek takımı seti almayı düşünen kişiler ilk olarak kaç kişilik bir yemek seti ihtiyacı olduğunu belirlemektedir. Günümüzde yemek takımı modelleri arasında 6 kişilik yemek takımı, en çok seçilen tercihlerin başında gelmektedir. Güzel yapılmış bir yemeğe yakışan 6 kişilik yemek setleri piyasalarda sayısız markanın, yüzlerce model seçeneği ile mağaza raflarında yerini almaktadır. 

6 kişilik yemek takımlarında ilk olarak set içindeki parça âdetine dikkat edilmektedir. Günlük kullanımlar için 6 kişilik olan 24 parça yemek takımı ideal bir seçenek kabul edilmektedir. Her markanın koleksiyonlarındaki yemek takımlarının parçaları farklılık gösterse de genel olarak yemek takımlarının içinde bulunan temel ürünler birbiriyle benzerlik göstermektedir. Bu bağlamda yemek takımı 24 parça 6 kişilik modelleri içinde 6’şar adet servis tabağı, çukur yemek tabağı, çorba kâsesi ve tatlı tabağı yer almaktadır. Birçok markanın farklı materyal kullanarak imalatını yaptığı 24 parçalık takımlar düz ve desenli dizaynları ile büyük beğeni kazanmaktadır. 

6 kişilik yemek takımları arasında parça sayısı olarak bir diğer model ise 18 parça yemek takımı bünyesinde genel olarak 6’şar adet servis ve tatlı tabakları ile çorba kâseleri sofra bütünlüğünü sağlamaktadır. Ayrıca bazı 4 kişilik yemek takımı da 18 parçadan oluştuğu satıcılar tarafından belirtilmektedir. 6 kişilik bir ailenin ya da misafirleri ile birlikte 6 kişilik olan tüm ev sahiplerinin rahatça kullandığı bu yemek takımları gün geçtikçe de popülerliğini arttırmaktadır. Hatta çoğu evde 2 adet 6 kişilik yemek takımı olduğu söylenmekte ve yaratıcılıkta sınır tanımayanların bu takımlarda renk uyumlarını yakalayarak karışık kullanıldığının da altı çizilmektedir. 

Tarzı her zaman sade ve klasikten yana olanların 6 kişilik yuvarlak yemek takımı da sofralarını kenarları gold veya silver yaldızlı modellerin süslediği gözlenmektedir. Ayrıca bu kişilerin minik kelebekli veya çiçekli yemek takımı beğenileri de fark edilmektedir. Modern yemek takımı arayışı içinde olanların da üçgen, oval ya da kare yemek takımı 6 kişilik tabaklarının mutfak dolaplarında yerleri hazırlanmaktadır. Çizgili, puantiyei veya eğlenceli pop-art çizimlerinin sofraların görselini etkilediği de vurgulanmaktadır.  Yeni nesil palmiye yaprağı deseninden eski geleneksel Türk motiflerine kadar geniş seçkilere sahip olan 6 kişilik yemek takımları gerek misafirler için gerekse günlük kullanımda lezzetli ve şık sofralarda kendin göstermektedir 

6 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Mutfaklar evlerin içinde en çok zaman geçirilen alanlardan biri olmaktadır. Mutfak eşyaları arasında ihtiyaç duyulan 6 kişilik porselen yemek takımı gelen misafirlerin ağırlanmasında zarifçe kullanılmaktadır. Yemeğe alınan misafirlere layıkıyla harika görseller yaratan bir sofra hazırlamak için porselen kullanılarak imalatı yapılmış ince, narin yapılı ve stil sahibi misafir yemek takımı, her kullanıldığında ev sahiplerinde bile hayranlık yaratmaktadır. İri kırmızı veya turuncu japon gülleri ya da minik mavi yasemin çiçekleri, porselen yemek takımı 6 kişilik modellerinde görenlerin dönüp dönüp baktığı ürünler arasında kendini göstermektedir.

Porselen takımı 6 kişilik uzun süreli bir kullanım için sağlam materyallere sahip ürün sahibi olmak isteyenlere önerilmektedir. Bu sayede müşteriler porselen 6 kişilik kapasiteli modellerinin uzun ömürlü, ince ve zarif yapılı özellikleri sayesinde ilk günkü memnuniyeti yaşamaktadır. Porselen yemek takımları, çeşitli temizlik ürünlerine, ısıya, darbelere karşı direnç göstermektedir. 6 kişilik porselen yemek takımları arasında kemik tozu yemek takımları ekstra sağlam yapılı modeller olarak adlandırılmaktadır. Bone yemek takımı adı verilen bu setlerde dayanıklılığın yanı sıra beyazlık ve şeffaflığın da dağa belirgin olması fark edilmektedir. Böylece hem şık ve zarif, hem de yüksek dayanıklılık gösteren ürünlere porselen ürün skalasında ulaşılmaktadır. 

6 Kişilik Günlük Yemek Takımı

Günlük yemek takımı 6 kişilik modelleri günlük yemek takımı 12 kişilik seçeneğine göre daha az aile üyesi olan evlerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde kullanım için uygunluk gösteren 6 kişilik günlük yemek takımı, her öğünün ihtiyaç duyduğu parçaları içerisinde barındırmaktadır. Farklı tasarım özellikleriyle ve farklı boyutlarıyla set halinde satılan günlük yemek takımı 6 kişilik, her markanın zengin içerikli ürünleri arasından istenilen özelliğe ve konsepte cevap vermektedir. Ayrıca günlük yemek takımları içerisinde yemek tabakları dışında sofrada diğer ihtiyaçların karşılandığı çorba kasesi ve pasta tabağı da yer almaktadır.   

6 kişilik günlük yemek takımlarının her kullanımda iç açıcı dizaynlara sahip olan desenleri ailecek yenilen yemek sofralarının bir şölene dönüşmesini sağlamaktadır. Sarı, yeşil geometrik desenlerin yanında her bir parçası ayrı renk olan modeller de özellikle genç çiftlerin ve kendini genç hissedenlerin yemeklerine eşlik etmektedir. Kullanıcıların kendi evlerinin tasarım özelliklerine göre seçtiği bu ürün grubunun her tarza hitap eden seçeneklerinin bulunma avantajı da yaşanmaktadır. 

6 Kişilik Renkli Yemek Takımları

6 kişilik renkli yemek takımı modelleri arasında beyaz yemek takımı sade ya da üzeri minik figürlü modelleri birçok sofrada yer almaktadır. Kullanıcıların en favori ürünleri arasında yer alan beyaz, pembe ve krem gibi açık renkler edildiği gibi son dönemlerde de lacivert ve siyah yemek takımı gibi koyu renkler de beğeni toplayan modeller arasına yerini bulmaktadır. 6 kişilik renkli yemek setleri içerisinde siyah beyaz yemek takımı ister çizgili, ister damalı seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. 

Sofralara bambaşka bir boyut kazandıran bu yemek takımlarının her markanın ayrı katalog oluşturmasına olanak sunmakta fakat alıcıların karar vermesini de zorlaştırmaktadır. Mağaza raflarının adeta şekerci dükkanlarına dönmesine neden olan bu rengarenk 6 kişilik yemek takımlarının beyaz üzerine ebruli motifleri, pembe üzerine siyah çizgileri günümüzü gayet iyi yansıtırken, krem üzerine mavi dal desenleri de adeta Fransa Kraliçesi Marie Antoinette dönemini evlere taşımaktadır.  

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

6 kişilik yemek takımı fiyatları incelendiğinde markaların, ürün kalitesinin, renklerin, üretiminde kullanılan materyallerin bu duruma etki ettiği fark edilmektedir. İnternet üzerinden “6 kişilik yemek takımı en ucuz” ya da “ucuz yemek takımı” aramalarından çıkan sonuçlar müşterileri memnun etmektedir. Çünkü her bütçeye uygun şık tasarımların yer aldığı seçenekler, ekonomik yemek takımları adı altında kolayca bulunmaktadır. Evlenecekler, yeni ev kuracaklar veya yemek takımını değiştirmek isteyenler için sonsuz fiyat alternatifleri markaların bünyesinde satışa sunulmaktadır. 

İyi, kaliteli ve tanınan markaların 6 kişilik yemek takımlarının fiyat etiket farkı hemen fark edilmektedir. Alımı sırasında maliyet oluşturduğu düşünülen bu markaların ürünlerinin kullanımında hissedilen hayranlık ve memnuniyet yanında çok uzun yıllar sahiplerine eşlik etmesi yaşanmaktadır. Kalite ürün kullanımın verdiği mutluluk ilk günkü gibi devam etmektedir. Marka sahibi 6 kişilik yemek takımı seçkilerine kampanyalar veya indirim fırsatları ile ulaşmak ta kolay olmaktadır. Bunun yanında iyi yapılmış bir pazar araştırması bütçe dostu ve kaliteli ürün avantajını da sunmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.