Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Toplam 58 ürün bulunmaktadır.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak odalarının tamamlayıcı tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri, odaya şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda düzenli bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir. Her odanın kendine has bir tarzı bulunmaktadır. Klasik, modern ya da country tarzda mobilyalarla hazırlanmış yatak odaları perde, halı ve yatak örtüsü gibi ürünlerle tamamlanmaktadır. Odanın içinde bulunan eşyalarla uyum sağlayacak renk ve modelde yatak örtüleri seçilerek çok şık bir görünüm sağlamak mümkündür.

Her mevsime uyum sağlayacak özelliklerde çift kişilik yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Pamuklu ince yatak örtüleri yazın daha çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çok ağır olmayan, hafif örtüler temizlik açısından da kolaylık sağlamaktadır. Yaz mevsiminde genellikle açık tonlu yatak örtüsü modelleri tercih edilirken kış mevsiminde daha koyu tonlar tercih edilir. Kadife, peluş ve tay tüyü yatak örtüsü modelleri de daha çok kış mevsiminde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Çift kişilik yatak örtüsü modellerinde her tarza uygun modeller yer almaktadır. Klasik sevenler ve yeni gelin adaylarının çeyizleri için tercih ettiği dantelli yatak örtüsü modelleri de birçok farklı tarzıyla piyasada bulunmaktadır. Narin nakış işlemelerinin de yer aldığı yatak örtüsü modelleri özel günler ve çeyiz için sıklıkla tercih edilmektedir. Yatak örtüsü çeşitleri arasında yer alan pamuklu yatak örtüsü çift kişilik modelleri de en çok tercih edilen ürün grupları arasında bulunmaktadır.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı

Konfor alanlarının vazgeçilmez ev tekstili ürünlerinden biri olan yatak örtüsü tasarımları, yatak odalarının şık ve muntazam görünmesinde oldukça etkili olmaktadır. Yatak odalarına zarafet ve estetik bir görünüm kazandıran farklı desen ve kumaşlarda çift kişilik yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Yatak örtüsü genellikle mobilyalar, perdeler, aksesuarlar ve halı renk ve modeli baz alınarak seçilmektedir. Karmaşık desenler ve canlı renk sevmeyenler genellikle sade tasarımlı yatak örtüsü takımlarına yönelmektedir.

Çift kişilik yatak örtüsü modelleri birçok marka tarafından farklı renk ve desenlerde, farklı kumaşlarda ve boyutlarda üretilmektedir. Set halinde üretilen yatak örtüsü takımlarının yanı sıra, tek parçalık yatak örtüsü şeklinde de yatak örtüsü bulmak mümkündür. Çok amaçlı örtü olarakta adlandırılan bu tekli yatak örtüsü kullanım açısından son derece kolay ve pratiktir. Genellikle ince dokuma iplikten yada pamuklu kumaşlardan üretilen bu yatak örtülerinin temizliği de son derece kolay olmaktadır.

Çift kişilik yatak örtüsü takımlarının içinde iki adet yastık kılıfı ve bir adet yatak örtüsü bulunmaktadır. Modern yatak örtüsü çift kişilik modeller içinde, kapitone yatak örtüsü çift kişilik modeli oldukça çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Kadife çift kişilik yatak örtüsü, pamuk çift kişilik yatak örtüsü ve kabartmalı-jakarlı çift kişilik yatak örtüleri de sıklıkla tercih edilen şık modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca çift kişilik yatak örtüsü ebatları 220x240 cm yatak örtüsü ve 240x260 cm çift kişilik yatak örtüsü şeklindedir. 

Çift Kişilik Günlük Yatak Örtüsü

Yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından biri olan çift kişilik yatak örtüsü modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Kapitoneli modeller, jakarlı modeller, çiçek desenli modeller ve sade modeller .. gibi birçok farklı tasarımda üretilen yatak örtüsü modelleri tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Hepsi ayrı işçilik ve farklı kumaş kalitelerine sahip yatak örtüleri seçilirken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer nokta da günlük kullanım kolaylığı olmaktadır. Güpürlü, tüllü vb modeller günlük kullanım için çok fazla tercih edilmemektedir.

Günlük kullanım için ideal olan yatak örtüsü pike çeşitleri kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Muslin, pamuk, jakarlı, polyester, örme, kapitoneli, organik pamuk ve benzeri kumaş türlerinden elde edilen çift kişilik yatak örtüsü pike takımı çeşitleri göz alıcı tasarımları ile yatak odalarına estetik ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Kış mevsiminde ise günlük kullanım için ideal olan çok amaçlı yatak örtüleri ve yatak örtüsü battaniyeler yumuşak dokusu ve pratik kullanımı ile kolaylık sağlamaktadır.

Günlük kullanım açısından oldukça konforlu olan çok amaçlı çift kişilik yatak örtüleri hafif yapısı sayesinde oldukça pratik kullanıma sahiptir. Temizliğide oldukça kolay olan çok amaçlı yatak örtüleri makinede kolaylıkla yıkanabilmektedir. Günlük kullanıma uygun örme yatak örtüleri de hafif yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Yine günlük kullanım için ideal olan bir diğer yatak örtüsü çeşidide çiçek desenli ve sade olarak farklı tarzlarda mevcut olan ince keten yatak örtüleridir.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Renkleri

Çift kişilik yatak örtüsü modellerinde istenilen her renkte yatak örtüsü bulmak mümkündür. Yerli ve yabancı markalara ait birbirinden farklı renk ve desende bulunan yatak örtüsü modelleri, her sezon yepyeni tasarımlarıyla ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Her tarza hitap edecek renk seçeneği bulunan çift kişilik yatak örtüsü modelleri çift renkli ve desenli modelleriyle de  dikkat çekmektedir. Canlı renkli ve soft tonlu birçok renk seçeneğinin olduğu yatak örtüleri genellikle odanın genel havasına uyacak şekilde tercih edilmektedir.

İddialı ve baskın renk sevenlerin tercihi genellikle siyah yatak örtüsü çift kişilik, kırmızı yatak örtüsü çift kişilik ve leopar desenli çift kişilik yatak örtüsü modelleri olmaktadır. Ayrıca kış mevsiminde de genellikle koyu renkli yatak örtüleri tercih edilmektedir. Sakin tonlardan hoşlananlar ve ferah bir görüntü isteyenler için de gri yatak örtüsü çift kişilik, beyaz yatak örtüsü çift kişilik ve krem rengi çift kişilik yatak örtüsü ideal renk tonları arasında yer almaktadır. 

Bahar ve yaz aylarında ise genellikle baharı yansıtan canlı tonlarda ve hafif yapılı yatak örtüsü modelleri tercih edilmektedir. Çiçekli yatak örtüleri de yine yaz aylarında yatakları süsleyen modellerden biridir. Tek renkli yada geometrik desenli yatak örtüsü modelleri de piyasada en çok bulunan yatak örtüsü çeşitlerindendir. 

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları

Yatak örtüsü modelleri yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan ürünler arasında yer almaktadır. Markalar, çift kişilik yatak örtülerini kullanıcı memnuniyetine göre üretilmiş farklı ebat, desen ve renk seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Farklı tasarımlara sahip yatak örtüleri büyük oranda yatak odasının dekorasyonunu tamamlamaktadır. Nakışlı, dantel motifli zarif modeller genellikle çeyizlerin vazgeçilmez yatak örtüsü modelleri arasında bulunmaktadır.

Markaların farklı ipliklerden ve farklı işçilikle dokudukları çift kişilik yatak örtüsü modelleri, üretimde kullanılan malzemenin içeriğine ve tasarımına göre farklı fiyat aralığında olmaktadır. Organik pamuk kumaşlardan üretilmiş pamuk yatak örtüleri hem kaliteli hem de sağlıklı ürün grupları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda hava alabilen yapısı ile her mevsim kullanım avantajı sağlamaktadır. Pamuk saten, ipek, ham keten gibi yatak örtüsü modelleri de kaliteden ödün vermeyen kullanıcılar için oldukça idealdir. 

Çift kişilik yatak örtüsü modellerinde üretimde kullanılan kumaş ve iplikler fiyatı önemli ölçüde belirleyen faktörlerdendir. Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça fiyatta artmaktadır. Yine fiyatı etkileyen bir diğer faktör işçilik olmaktadır. Aynı zamanda yatak örtüsünün markası da fiyat üzerinde belirleyici rol oynamaktadır. Yeni sezon olan bir yatak örtüsü fiyatı da eski sezon bir yatak örtüsünün fiyatına göre daha yüksek rakamlarda olabilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.